Antrenör
Özgür Yiğit
Özgür Yiğit'ın atları son 12 ayda 22 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Özgür Yiğit antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 3 | 3 | 3 | %14,3* | %42,9* | – |
| Son 12 ay | 22 | 3 | 3 | 3 | %13,6* | %40,9* | – |
| 2020'den bu yana | 23 | 3 | 3 | 3 | %13,0* | %39,1* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 3 | 3 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 22 | 3 | 3 | 3 | %13,6* | %40,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 22 | 3 | 3 | 3 | %13,6* | %40,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| Şartlı | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 23 | 3 | 3 | 3 | %13,0* | %39,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 3 | 3 | 3 | %13,0* | %39,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| Şartlı | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| G. Kocakaya | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| S. Akbulat | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zimbatron | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| Alpha Sky | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Iron Thor | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Age Of Sky | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mystic Mirage | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Zimbatron | G. Kocakaya | 4/7 | 3,80 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Alpha Sky | G. Kocakaya | 2/17 | 2,85 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Iron Thor | E. Bozdağ | 6/11 | 6,35 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Zimbatron | G. Kocakaya | 1/6 | 5,50 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Alpha Sky | G. Kocakaya | 5/17 | 2,05 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Zimbatron | E. Aktuğ | 2/8 | 5,15 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Age Of Sky | S. Akbulat | 9/13 | 63,60 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Iron Thor | V. Abiş | 1/13 | 5,80 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Zimbatron | V. Abiş | 2/6 | 4,20 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Age Of Sky | S. Akbulat | 9/17 | 1,95 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Zimbatron | V. Abiş | 1/17 | 1,95 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Iron Thor | E. Bozdağ | 7/17 | 1,95 |
| 10.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Zimbatron | V. Abiş | 3/12 | 2,95 |
| 10.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Iron Thor | E. Aktuğ | 11/13 | 11,90 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Age Of Sky | S. Akbulat | 10/16 | 22,30 |
| 22.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Iron Thor | V. Abiş | 7/12 | 2,25 |
| 22.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Zimbatron | E. Aktuğ | 3/12 | 2,25 |
| 22.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Alpha Sky | A. Yıldız | 3/11 | 1,90 |
| 28.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Zimbatron | E. Bozdağ | 5/13 | 19,60 |
| 28.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Alpha Sky | Ö. Yıldırım | 4/12 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Özgür Yiğit bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 21 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Özgür Yiğit'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, İstanbul.
Özgür Yiğit en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 22 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.