Antrenör
Yücel Şimşek
Yücel Şimşek'ın atları son 12 ayda 54 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (33 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yücel Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 54 | 12 | 11 | 8 | %22,2 | %57,4 | −%33,3 |
| Son 12 ay | 54 | 12 | 11 | 8 | %22,2 | %57,4 | −%33,3 |
| 2020'den bu yana | 153 | 29 | 29 | 23 | %19,0 | %52,9 | −%41,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 54 | 12 | 11 | 8 | %22,2 | %57,4 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 22 | 5 | 5 | 3 | %22,7* | %59,1* |
| 2023 | 27 | 5 | 4 | 4 | %18,5* | %48,1* |
| 2022 | 16 | 2 | 4 | 2 | %12,5* | %50,0* |
| 2021 | 14 | 3 | 2 | 1 | %21,4* | %42,9* |
| 2020 | 18 | 2 | 3 | 5 | %11,1* | %55,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 33 | 7 | 5 | 6 | %21,2 | %54,5 |
| İstanbul | 12 | 3 | 3 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| Adana | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 32 | 8 | 8 | 4 | %25,0 | %62,5 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 2 | 0 | 3 | 2/8 | 5/8 |
| Kum · Normal | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 5 | 1 | 3 | %35,7* | %64,3* |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 7 | 4 | %12,5* | %58,3* |
| 1601–2000 m | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 53 | 12 | 11 | 8 | %22,6 | %58,5 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 4 | 4 | 3 | %22,2* | %61,1* |
| Handikap | 9 | 4 | 3 | 0 | 4/9 | 7/9 |
| G | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Maiden | 6 | 2 | 2 | 1 | 2/6 | 5/6 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 70 | 15 | 14 | 12 | %21,4 | %58,6 |
| Adana | 51 | 10 | 10 | 6 | %19,6 | %51,0 |
| İstanbul | 30 | 4 | 4 | 4 | %13,3 | %40,0 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 75 | 16 | 17 | 9 | %21,3 | %56,0 |
| Kum · Normal | 35 | 6 | 6 | 4 | %17,1 | %45,7 |
| Sentetik · Normal | 14 | 1 | 2 | 4 | %7,1* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 4 | 0 | 3 | %40,0* | %70,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 7 | 5 | 3 | %28,0* | %60,0* |
| 1201–1600 m | 73 | 10 | 14 | 12 | %13,7 | %49,3 |
| 1601–2000 m | 39 | 10 | 7 | 5 | %25,6 | %56,4 |
| 2001+ m | 16 | 2 | 3 | 3 | %12,5* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 141 | 28 | 28 | 21 | %19,9 | %54,6 |
| Arap | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 42 | 7 | 8 | 7 | %16,7 | %52,4 |
| Handikap | 29 | 7 | 5 | 3 | %24,1* | %51,7* |
| Maiden | 24 | 6 | 7 | 3 | %25,0* | %66,7* |
| G | 21 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| KV-6 | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| KV-8 | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| A | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çizik | 16 | 4 | 3 | 3 | %25,0* | %62,5* |
| G. Kocakaya | 14 | 5 | 2 | 2 | %35,7* | %64,3* |
| A. Çelik | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
| M. Solmaz | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| H. Karataş | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| B. Kılınç | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tescil | 11 | 3 | 5 | 0 | %27,3* | %72,7* |
| Hayretbişey | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Makul | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Havacı | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Investigator | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Super Aura | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| Bon Cheval | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Costa Adeje | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Botswana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Corona Borealis | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Makul | G. Kocakaya | 6/8 | 3,15 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Çim | Super Aura | G. Kocakaya | 3/7 | 1,35 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Corona Borealis | G. Kocakaya | 1/7 | 2,20 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Hayretbişey | H. Karataş | 4/13 | 6,10 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Havacı | G. Kocakaya | 3/6 | 1,10 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Makul | G. Kocakaya | 2/5 | 2,00 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Super Aura | G. Kocakaya | 1/4 | 1,35 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Havacı | S. Çelik | 2/7 | 1,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Makul | G. Kocakaya | 1/10 | 4,80 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Super Aura | G. Kocakaya | 1/12 | 1,30 |
| 26.09.2026 | Ankara | G 2 | 1000 Çim | Havacı | E. Çizik | 4/10 | 7,25 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Costa Adeje | M. Solmaz | 3/11 | 2,30 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Potochnitsa | E. Çizik | 5/11 | 2,30 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Hayretbişey | H. Karataş | 3/9 | 1,40 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Çim | Alphecca | E. Aktuğ | 4/10 | 3,00 |
| 22.09.2026 | Ankara | Satış 3 | 1900 Çim | Bon Cheval | E. Aktuğ | 5/9 | 19,45 |
| 19.09.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Tescil | E. Çizik | 1/6 | 4,75 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Makul | A. Sözen | 7/8 | 7,70 |
| 12.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1600 Çim | Bon Cheval | M. Solmaz | 5/8 | 25,85 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Hayretbişey | V. Abiş | 2/9 | 3,50 |
Sık sorulanlar
Yücel Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 54 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yücel Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Yücel Şimşek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 33 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.