Antrenör
Osman Demir
Osman Demir'ın atları son 12 ayda 145 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (46 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Osman Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 145 | 11 | 15 | 10 | %7,6 | %24,8 | −%65,6 |
| Son 12 ay | 145 | 11 | 15 | 10 | %7,6 | %24,8 | −%65,6 |
| 2020'den bu yana | 1405 | 93 | 109 | 132 | %6,6 | %23,8 | −%46,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 145 | 11 | 15 | 10 | %7,6 | %24,8 |
| 2025 | 100 | 7 | 7 | 12 | %7,0 | %26,0 |
| 2024 | 548 | 32 | 42 | 55 | %5,8 | %23,5 |
| 2023 | 544 | 38 | 35 | 48 | %7,0 | %22,2 |
| 2022 | 68 | 5 | 10 | 7 | %7,4 | %32,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 46 | 3 | 6 | 2 | %6,5 | %23,9 |
| Elazığ | 45 | 5 | 6 | 4 | %11,1 | %33,3 |
| Diyarbakır | 33 | 2 | 3 | 2 | %6,1 | %21,2 |
| Adana | 21 | 1 | 0 | 2 | %4,8* | %14,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 124 | 11 | 13 | 8 | %8,9 | %25,8 |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 56 | 4 | 5 | 5 | %7,1 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 40 | 3 | 3 | 4 | %7,5 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 49 | 4 | 7 | 1 | %8,2 | %24,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 84 | 6 | 7 | 6 | %7,1 | %22,6 |
| Arap | 61 | 5 | 8 | 4 | %8,2 | %27,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 53 | 4 | 8 | 4 | %7,5 | %30,2 |
| Handikap | 46 | 5 | 4 | 3 | %10,9 | %26,1 |
| Maiden | 34 | 2 | 3 | 3 | %5,9 | %23,5 |
| KV-7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 675 | 35 | 42 | 63 | %5,2 | %20,7 |
| Diyarbakır | 269 | 27 | 31 | 22 | %10,0 | %29,7 |
| Elazığ | 248 | 16 | 21 | 30 | %6,5 | %27,0 |
| Adana | 211 | 15 | 14 | 17 | %7,1 | %21,8 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1166 | 79 | 89 | 112 | %6,8 | %24,0 |
| Çim · Normal | 87 | 8 | 6 | 7 | %9,2 | %24,1 |
| Kum · Nemli | 84 | 4 | 5 | 7 | %4,8 | %19,0 |
| Kum · Sulu | 23 | 1 | 7 | 2 | %4,3* | %43,5* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 1 | 0 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 439 | 36 | 33 | 44 | %8,2 | %25,7 |
| 1201–1600 m | 383 | 20 | 24 | 34 | %5,2 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 547 | 35 | 48 | 50 | %6,4 | %24,3 |
| 2001+ m | 36 | 2 | 4 | 4 | %5,6 | %27,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 782 | 49 | 58 | 70 | %6,3 | %22,6 |
| Arap | 623 | 44 | 51 | 62 | %7,1 | %25,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 543 | 39 | 44 | 58 | %7,2 | %26,0 |
| Handikap | 480 | 29 | 43 | 39 | %6,0 | %23,1 |
| Maiden | 314 | 22 | 16 | 30 | %7,0 | %21,7 |
| KV-6 | 28 | 1 | 0 | 3 | %3,6* | %14,3* |
| KV-7 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-8 | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Satış | 8 | 1 | 3 | 0 | 1/8 | 4/8 |
| A | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Akyavuz | 22 | 5 | 3 | 4 | %22,7* | %54,5* |
| F. Yardımcı | 16 | 4 | 1 | 2 | %25,0* | %43,8* |
| A. Akdemir | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İ. Katar | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Y. Cengiz | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| A. Bayar | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| İ. Akın | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Işık | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| N. Altın | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Şakir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pirnazın Kızı | 7 | 3 | 1 | 2 | 3/7 | 6/7 |
| Carson Zip | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kızıl Doru | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Lord Of The Sea | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Dark Soul | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Korkmaz Kardeşler | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Çeşmebaşı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Walley Of Dawn | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Aziz Geçgelhat | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Brave Colt | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Gold Power | A. Akdemir | 6/12 | 15,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Belinay Çiçeği | İ. Katar | 14/14 | 14,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Denizberk | Y. Çelikbaş | 2/15 | 23,20 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Kınık Beyi | T. Bali | 8/14 | 45,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Sanpman | M. Işık | 2/14 | 18,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Coming Rain | A. Çankaya | 10/14 | 38,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Ünye Beyi | T. Bali | 9/15 | 28,70 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Melekcan | Y. Cengiz | 2/6 | 16,60 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Asilboy | Y. Cengiz | 4/8 | 3,40 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Lord Of The Sea | Y. Çelikbaş | 6/8 | 5,65 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Artax | İ. Katar | 14/16 | 14,85 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Walley Of Dawn | N. Altın | 5/10 | 7,55 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Golaçiya | M. Uyar | 5/15 | 12,50 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Aziz Geçgelhat | İ. Akyavuz | 4/10 | 2,80 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Star Wizard | A. Bayar | 7/10 | 16,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Pirnazın Kızı | İ. Akyavuz | 1/11 | 13,45 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Firiyoza | S. Çelik | 10/11 | 13,15 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Oğul Fatih | M. Akdağ | 8/13 | 41,70 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Dinçalp | S. Kaplan | 6/13 | 37,30 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Lord Of The Sea | A. Akdemir | 7/10 | 5,70 |
Sık sorulanlar
Osman Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 145 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Osman Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Osman Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 46 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.