Antrenör
Davut Sav
Davut Sav'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (41 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Davut Sav antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 5 | 7 | 10 | %7,7 | %33,8 | −%18,9 |
| Son 12 ay | 66 | 5 | 7 | 10 | %7,6 | %33,3 | −%20,2 |
| 2020'den bu yana | 912 | 94 | 101 | 120 | %10,3 | %34,5 | −%31,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 5 | 7 | 10 | %7,7 | %33,8 |
| 2025 | 75 | 8 | 8 | 9 | %10,7 | %33,3 |
| 2024 | 91 | 7 | 11 | 9 | %7,7 | %29,7 |
| 2023 | 131 | 19 | 14 | 21 | %14,5 | %41,2 |
| 2022 | 197 | 17 | 30 | 23 | %8,6 | %35,5 |
| 2021 | 177 | 18 | 12 | 29 | %10,2 | %33,3 |
| 2020 | 176 | 20 | 19 | 19 | %11,4 | %33,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 41 | 1 | 5 | 7 | %2,4 | %31,7 |
| Bursa | 14 | 3 | 1 | 2 | %21,4* | %42,9* |
| İstanbul | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 44 | 2 | 4 | 8 | %4,5 | %31,8 |
| Çim · Normal | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| 1201–1600 m | 33 | 4 | 3 | 5 | %12,1 | %36,4 |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %35,7* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 38 | 2 | 5 | 6 | %5,3 | %34,2 |
| İngiliz | 28 | 3 | 2 | 4 | %10,7* | %32,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 1 | 3 | 5 | %4,3* | %39,1* |
| Handikap | 20 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Maiden | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 512 | 58 | 60 | 73 | %11,3 | %37,3 |
| İstanbul | 152 | 16 | 8 | 11 | %10,5 | %23,0 |
| Bursa | 123 | 10 | 17 | 19 | %8,1 | %37,4 |
| Ankara | 53 | 2 | 4 | 7 | %3,8 | %24,5 |
| Antalya | 42 | 3 | 6 | 7 | %7,1 | %38,1 |
| İzmir | 30 | 5 | 6 | 3 | %16,7 | %46,7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 543 | 57 | 63 | 82 | %10,5 | %37,2 |
| Sentetik · Normal | 123 | 17 | 11 | 13 | %13,8 | %33,3 |
| Çim · Normal | 85 | 5 | 5 | 5 | %5,9 | %17,6 |
| Kum · Nemli | 79 | 9 | 15 | 6 | %11,4 | %38,0 |
| Kum · Islak | 41 | 2 | 4 | 9 | %4,9 | %36,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Kum · Sulu | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 179 | 28 | 14 | 23 | %15,6 | %36,3 |
| 1201–1600 m | 412 | 35 | 42 | 51 | %8,5 | %31,1 |
| 1601–2000 m | 280 | 30 | 38 | 42 | %10,7 | %39,3 |
| 2001+ m | 41 | 1 | 7 | 4 | %2,4 | %29,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 691 | 75 | 81 | 89 | %10,9 | %35,5 |
| Arap | 221 | 19 | 20 | 31 | %8,6 | %31,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 305 | 34 | 35 | 47 | %11,1 | %38,0 |
| Handikap | 302 | 28 | 34 | 38 | %9,3 | %33,1 |
| Maiden | 157 | 17 | 14 | 21 | %10,8 | %33,1 |
| KV-6 | 44 | 7 | 5 | 4 | %15,9 | %36,4 |
| Satış | 31 | 4 | 4 | 1 | %12,9 | %29,0 |
| KV-7 | 29 | 2 | 6 | 3 | %6,9* | %37,9* |
| KV-8 | 24 | 1 | 2 | 5 | %4,2* | %33,3* |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 13 | 1 | 3 | 4 | %7,7* | %61,5* |
| S. Özen | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| M. Bilgin | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| O. Yıldız | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| E. Yavuz | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Y. Gümüş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| N. Avci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aza Kop | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Kıvırcıkkız | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| Günmete | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Lisboa | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Pineal Code | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Eryürekli | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Devran Bey | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Muse Kali | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Boda Star | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Uçan Turbocu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Eryürekli | A. Aslan | 10/11 | 8,65 |
| 23.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Aza Kop | O. Yıldız | 8/13 | 8,90 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Boda Star | M. Aydın | 8/9 | 81,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Boda Star | G. Özçelik | –/11 | 22,40 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1300 Çim | Aza Kop | O. Yıldız | 5/7 | 5,95 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Eryürekli | G. Özçelik | 2/10 | 3,50 |
| 21.09.2026 | Bursa | Satış 2 | 1500 Çim | Aza Kop | O. Yıldız | 1/5 | 2,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Aza Kop | O. Yıldız | 1/13 | 3,75 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Uçan Turbocu | Y. Gökçe | 8/15 | 27,95 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Lisboa | M. Kaya | 5/7 | 13,30 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Kıvırcıkkız | M. Çelik | 4/10 | 5,65 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Eryürekli | M. Bilgin | 6/14 | 2,15 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Kıvırcıkkız | Y. Gümüş | 4/12 | 6,45 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Aza Kop | G. Özçelik | 2/9 | 8,50 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Kıvırcıkkız | Y. Gümüş | 13/16 | 6,15 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Pineal Code | Y. Gümüş | 3/8 | 6,50 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lisboa | M. Kaya | 6/6 | 3,40 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Eryürekli | M. Bilgin | 3/10 | 3,35 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Millennium Falcon | M. Bilgin | 10/10 | 9,25 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Pineal Code | F. Sansar | 1/8 | 29,10 |
Sık sorulanlar
Davut Sav bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 65 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Davut Sav'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Davut Sav en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 41 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.