Antrenör
Şahin Akduman
Şahin Akduman'ın atları son 12 ayda 82 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (65 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şahin Akduman antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 5 | 6 | 6 | %7,9 | %27,0 | −%13,6 |
| Son 12 ay | 82 | 7 | 8 | 8 | %8,5 | %28,0 | −%27,7 |
| 2020'den bu yana | 442 | 49 | 45 | 47 | %11,1 | %31,9 | −%32,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 5 | 6 | 6 | %7,9 | %27,0 |
| 2025 | 93 | 9 | 8 | 12 | %9,7 | %31,2 |
| 2024 | 76 | 11 | 9 | 4 | %14,5 | %31,6 |
| 2023 | 80 | 8 | 7 | 10 | %10,0 | %31,3 |
| 2022 | 53 | 6 | 8 | 6 | %11,3 | %37,7 |
| 2021 | 61 | 7 | 7 | 8 | %11,5 | %36,1 |
| 2020 | 16 | 3 | 0 | 1 | %18,8* | %25,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 65 | 4 | 6 | 5 | %6,2 | %23,1 |
| İstanbul | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| İzmir | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 3 | 5 | 5 | %7,9 | %34,2 |
| Çim · Normal | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| 1201–1600 m | 44 | 6 | 6 | 5 | %13,6 | %38,6 |
| 1601–2000 m | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| 2001+ m | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 69 | 7 | 5 | 6 | %10,1 | %26,1 |
| Arap | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 41 | 4 | 6 | 3 | %9,8 | %31,7 |
| Şartlı | 29 | 2 | 1 | 3 | %6,9* | %20,7* |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 340 | 40 | 36 | 33 | %11,8 | %32,1 |
| İstanbul | 41 | 3 | 3 | 6 | %7,3 | %29,3 |
| Kocaeli | 33 | 2 | 2 | 6 | %6,1 | %30,3 |
| İzmir | 26 | 4 | 4 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 242 | 31 | 27 | 25 | %12,8 | %34,3 |
| Çim · Normal | 93 | 11 | 9 | 7 | %11,8 | %29,0 |
| Kum · Nemli | 38 | 2 | 4 | 5 | %5,3 | %28,9 |
| Sentetik · Normal | 23 | 1 | 2 | 2 | %4,3* | %21,7* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 57 | 4 | 6 | 9 | %7,0 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 227 | 31 | 24 | 24 | %13,7 | %34,8 |
| 1601–2000 m | 120 | 10 | 14 | 10 | %8,3 | %28,3 |
| 2001+ m | 38 | 4 | 1 | 4 | %10,5 | %23,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 241 | 31 | 21 | 28 | %12,9 | %33,2 |
| Arap | 201 | 18 | 24 | 19 | %9,0 | %30,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 186 | 20 | 17 | 20 | %10,8 | %30,6 |
| Şartlı | 148 | 18 | 18 | 13 | %12,2 | %33,1 |
| Maiden | 34 | 6 | 5 | 5 | %17,6 | %47,1 |
| KV-6 | 24 | 4 | 3 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| KV-7 | 21 | 1 | 2 | 5 | %4,8* | %38,1* |
| KV-8 | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| G | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| T. Alıcı | 11 | 2 | 0 | 0 | %18,2* | %18,2* |
| A. İnci | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| A. Kaçmaz | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Ö. Yıldırım | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| M. Bilgin | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Aslan | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Akduman | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kavala Gücü | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Kızım Beril | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Ulubey | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Kim Tutar Seni | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| Alone Wolf | 12 | 3 | 3 | 3 | %25,0* | %75,0* |
| All First | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Wait For Me | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kubilay Star | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Kızım Beril | M. Çelik | 6/8 | 12,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | All First | A. Aslan | 1/6 | 2,40 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Wait For Me | T. Alıcı | 6/12 | 6,50 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Kızım Beril | T. Alıcı | 4/9 | 5,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Wait For Me | A. Aslan | 5/14 | 7,20 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | All First | T. Alıcı | 1/14 | 7,20 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Kızım Beril | A. Aslan | 10/10 | 17,60 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2200 Kum | Ulubey | O. Yıldız | 10/11 | 20,70 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Wait For Me | B. Mırık | 9/11 | 6,30 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | All First | T. Alıcı | 7/11 | 6,30 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Kızım Beril | B. Mırık | 7/14 | 23,70 |
| 14.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Ulubey | T. Alıcı | 9/11 | 37,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Kızım Beril | E. Akduman | 8/12 | 7,00 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Kavala Gücü | T. Alıcı | 6/11 | 23,35 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Kavala Gücü | B. Mırık | 10/10 | 4,80 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Kızım Beril | T. Alıcı | 4/10 | 4,80 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Ulubey | B. Mırık | 4/7 | 26,55 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Ulubey | B. Mırık | 5/9 | 32,05 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Kavala Gücü | M. Kaya | 7/12 | 11,60 |
| 07.08.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Kızım Beril | M. Turan | 2/6 | 8,95 |
Sık sorulanlar
Şahin Akduman bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 63 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şahin Akduman'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Şahin Akduman en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 65 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.