Antrenör
Hayri Gönültaş
Hayri Gönültaş'ın atları son 12 ayda 18 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (13 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hayri Gönültaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 3 | 1 | 3 | %20,0* | %46,7* | – |
| Son 12 ay | 18 | 3 | 1 | 4 | %16,7* | %44,4* | – |
| 2020'den bu yana | 240 | 19 | 10 | 23 | %7,9 | %21,7 | −%59,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 3 | 1 | 3 | %20,0* | %46,7* |
| 2025 | 39 | 1 | 1 | 4 | %2,6 | %15,4 |
| 2024 | 36 | 2 | 3 | 4 | %5,6 | %25,0 |
| 2023 | 30 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %6,7 |
| 2022 | 43 | 1 | 2 | 4 | %2,3 | %16,3 |
| 2021 | 35 | 5 | 1 | 3 | %14,3 | %25,7 |
| 2020 | 42 | 7 | 2 | 3 | %16,7 | %28,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Kocaeli | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 1601–2000 m | 6 | 2 | 0 | 2 | 2/6 | 4/6 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 3 | 1 | 4 | %20,0* | %53,3* |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 10 | 2 | 1 | 4 | %20,0* | %70,0* |
| Şartlı | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 193 | 13 | 7 | 17 | %6,7 | %19,2 |
| Kocaeli | 27 | 4 | 2 | 4 | %14,8* | %37,0* |
| Bursa | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 127 | 9 | 3 | 5 | %7,1 | %13,4 |
| Çim · Normal | 46 | 4 | 2 | 6 | %8,7 | %26,1 |
| Kum · Normal | 36 | 4 | 3 | 5 | %11,1 | %33,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 5 | 2 | 4 | %12,8 | %28,2 |
| 1201–1600 m | 119 | 8 | 0 | 10 | %6,7 | %15,1 |
| 1601–2000 m | 52 | 6 | 5 | 6 | %11,5 | %32,7 |
| 2001+ m | 30 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %20,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 192 | 14 | 9 | 19 | %7,3 | %21,9 |
| Arap | 48 | 5 | 1 | 4 | %10,4 | %20,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 85 | 9 | 6 | 6 | %10,6 | %24,7 |
| Handikap | 75 | 5 | 3 | 8 | %6,7 | %21,3 |
| Maiden | 58 | 2 | 0 | 7 | %3,4 | %15,5 |
| Satış | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| G | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Aslan | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Çığla | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| V. Abiş | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| E. Çizik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Bozdağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Riyad | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Altun Yıldız | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Moon Stream | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| İstanbul Güzeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gençyürek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Riyad | A. Aslan | 3/10 | 13,70 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Riyad | A. Aslan | 1/9 | 16,65 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Riyad | A. Aslan | 7/9 | 20,95 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Moon Stream | V. Abiş | 1/16 | 2,80 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Riyad | A. Aslan | 6/8 | 8,60 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Moon Stream | E. Çizik | 3/14 | 5,65 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2600 Çim | Riyad | A. Aslan | 6/6 | 9,65 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Riyad | A. Aslan | 2/9 | 14,40 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Riyad | A. Aslan | 3/8 | 18,05 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1800 Kum | Riyad | A. Aslan | 4/9 | 16,65 |
| 07.07.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 2000 Kum | Riyad | Y. Gökçe | 6/7 | 7,05 |
| 16.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Riyad | A. Aslan | 1/12 | 5,00 |
| 14.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Gençyürek | A. Sözen | 6/9 | 5,85 |
| 18.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Kum | İstanbul Güzeli | A. Yıldız | 9/11 | 9,85 |
| 04.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | İstanbul Güzeli | E. Bozdağ | 6/14 | 20,35 |
| 20.12.2025 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Kum | Altun Yıldız | A. Yıldız | 4/12 | 5,95 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Kum | Altun Yıldız | B. Çığla | 3/13 | 18,80 |
| 22.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Kum | Altun Yıldız | B. Çığla | 6/9 | 48,80 |
| 07.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Altun Yıldız | B. Akçay | 4/12 | 19,35 |
| 29.10.2025 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2800 Sentetik | Mandacan | E. Aktuğ | 8/8 | 19,50 |
Sık sorulanlar
Hayri Gönültaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hayri Gönültaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.10.2026, Kocaeli.
Hayri Gönültaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 13 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.