Antrenör
Hasan Altunbaş
Hasan Altunbaş'ın atları son 12 ayda 119 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Altunbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 111 | 7 | 13 | 13 | %6,3 | %29,7 | −%68,5 |
| Son 12 ay | 119 | 8 | 13 | 15 | %6,7 | %30,3 | −%68,9 |
| 2020'den bu yana | 273 | 23 | 28 | 30 | %8,4 | %29,7 | −%29,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 111 | 7 | 13 | 13 | %6,3 | %29,7 |
| 2025 | 101 | 12 | 8 | 11 | %11,9 | %30,7 |
| 2024 | 43 | 4 | 5 | 5 | %9,3 | %32,6 |
| 2023 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 2021 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 50 | 3 | 6 | 8 | %6,0 | %34,0 |
| Antalya | 47 | 5 | 5 | 6 | %10,6 | %34,0 |
| Kocaeli | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 65 | 4 | 7 | 12 | %6,2 | %35,4 |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Normal | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
| 1201–1600 m | 62 | 5 | 7 | 9 | %8,1 | %33,9 |
| 1601–2000 m | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| 2001+ m | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 76 | 7 | 10 | 13 | %9,2 | %39,5 |
| İngiliz | 43 | 1 | 3 | 2 | %2,3 | %14,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 36 | 2 | 3 | 4 | %5,6 | %25,0 |
| Şartlı | 30 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %33,3 |
| Maiden | 24 | 2 | 2 | 1 | %8,3* | %20,8* |
| G | 11 | 3 | 3 | 0 | %27,3* | %54,5* |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 109 | 8 | 10 | 12 | %7,3 | %27,5 |
| Antalya | 96 | 12 | 9 | 12 | %12,5 | %34,4 |
| Kocaeli | 25 | 1 | 3 | 3 | %4,0* | %28,0* |
| Bursa | 17 | 1 | 3 | 2 | %5,9* | %35,3* |
| Ankara | 15 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| İzmir | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 127 | 11 | 10 | 18 | %8,7 | %30,7 |
| Çim · Normal | 62 | 5 | 9 | 5 | %8,1 | %30,6 |
| Kum · Normal | 39 | 3 | 3 | 3 | %7,7 | %23,1 |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Sentetik · Islak | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 6 | 6 | 4 | %13,0 | %34,8 |
| 1201–1600 m | 135 | 9 | 15 | 17 | %6,7 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 56 | 3 | 4 | 4 | %5,4 | %19,6 |
| 2001+ m | 36 | 5 | 3 | 5 | %13,9 | %36,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 149 | 14 | 21 | 20 | %9,4 | %36,9 |
| İngiliz | 124 | 9 | 7 | 10 | %7,3 | %21,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 79 | 7 | 6 | 9 | %8,9 | %27,8 |
| Şartlı | 76 | 5 | 13 | 11 | %6,6 | %38,2 |
| Maiden | 53 | 6 | 3 | 2 | %11,3 | %20,8 |
| G | 21 | 3 | 5 | 0 | %14,3* | %38,1* |
| KV-8 | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| KV-7 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-6 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Aslan | 16 | 1 | 0 | 3 | %6,3* | %25,0* |
| E. Çankaya | 14 | 3 | 3 | 3 | %21,4* | %64,3* |
| M. Çelik | 13 | 2 | 2 | 2 | %15,4* | %46,2* |
| H. Çizik | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| T. Yıldız | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| B. Akçay | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| V. Abiş | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| G. Bektaş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Çelik | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| E. Aktuğ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tirilye Kartalı | 15 | 4 | 3 | 2 | %26,7* | %60,0* |
| Dilan Kız | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Mirza Bey | 15 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %33,3* |
| Ulu Ağaç | 12 | 1 | 1 | 3 | %8,3* | %41,7* |
| Uzunköprü | 12 | 2 | 4 | 2 | %16,7* | %66,7* |
| Flint | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Yeşil İnci | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İmparator Biyediç | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Warrior Ancestor | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Yakoo | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Sinistra Derman | B. Akçay | 9/9 | 28,65 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Hasta Final | H. Çizik | 2/11 | 4,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Ulu Ağaç | H. Çizik | 11/11 | 14,15 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Tirilye Kartalı | M. Çelik | 13/13 | 17,65 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Dilan Kız | B. Akçay | 5/14 | 38,85 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Dilan Kız | E. Aktuğ | 10/13 | 8,90 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Ulu Ağaç | A. Aslan | 3/10 | 8,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Hasta Final | M. Bilgin | 2/13 | 4,30 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Toranaga | M. Turan | 6/14 | 12,30 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Dilan Kız | H. Çizik | 4/13 | 2,35 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Dilan Kız | H. Çizik | 3/11 | 4,10 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Ulu Ağaç | H. Çizik | 3/11 | 12,35 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1300 Sentetik | Mirza Bey | E. Bozdağ | 10/12 | 40,55 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Tirilye Kartalı | M. Çelik | 1/11 | 9,50 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Toranaga | O. Atmaca | 5/12 | 5,25 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Sinistra Derman | M. Çiçek | 6/12 | 5,25 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1200 Kum | Dilan Kız | M. Çiçek | 11/11 | 12,90 |
| 21.09.2026 | Bursa | KV-9 | 1400 Çim | Tirilye Kartalı | V. Abiş | 10/10 | 4,30 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Mirza Bey | A. Aslan | 11/17 | 21,75 |
| 16.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1500 Sentetik | Ulu Ağaç | T. Yıldız | 13/15 | 44,35 |
Sık sorulanlar
Hasan Altunbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 111 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Altunbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Hasan Altunbaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 50 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.