Antrenör
Beyda Tanrıkulu
Beyda Tanrıkulu'ın atları son 12 ayda 62 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Beyda Tanrıkulu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 7 | 7 | 3 | %12,5 | %30,4 | −%2,5 |
| Son 12 ay | 62 | 7 | 9 | 4 | %11,3 | %32,3 | −%11,9 |
| 2020'den bu yana | 1250 | 128 | 126 | 138 | %10,2 | %31,4 | −%28,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 7 | 7 | 3 | %12,5 | %30,4 |
| 2025 | 352 | 29 | 31 | 40 | %8,2 | %28,4 |
| 2024 | 250 | 28 | 24 | 23 | %11,2 | %30,0 |
| 2023 | 119 | 9 | 10 | 18 | %7,6 | %31,1 |
| 2022 | 47 | 10 | 7 | 4 | %21,3 | %44,7 |
| 2021 | 407 | 45 | 44 | 45 | %11,1 | %32,9 |
| 2020 | 19 | 0 | 3 | 5 | %0,0* | %42,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 4 | 5 | 3 | %11,8 | %35,3 |
| Kocaeli | 22 | 2 | 2 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 23 | 2 | 3 | 0 | %8,7* | %21,7* |
| Sentetik · Normal | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 36 | 3 | 5 | 4 | %8,3 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 34 | 3 | 8 | 3 | %8,8 | %41,2 |
| İngiliz | 28 | 4 | 1 | 1 | %14,3* | %21,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 20 | 2 | 2 | 1 | %10,0* | %25,0* |
| Şartlı | 15 | 2 | 5 | 0 | %13,3* | %46,7* |
| Maiden | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| KV-8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 421 | 49 | 47 | 31 | %11,6 | %30,2 |
| İstanbul | 274 | 24 | 30 | 39 | %8,8 | %33,9 |
| Antalya | 201 | 21 | 9 | 22 | %10,4 | %25,9 |
| Ankara | 165 | 15 | 17 | 21 | %9,1 | %32,1 |
| Bursa | 127 | 11 | 17 | 16 | %8,7 | %34,6 |
| İzmir | 22 | 5 | 3 | 4 | %22,7* | %54,5* |
| Adana | 21 | 2 | 2 | 3 | %9,5* | %33,3* |
| Diyarbakır | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Elazığ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 599 | 68 | 64 | 63 | %11,4 | %32,6 |
| Sentetik · Normal | 228 | 23 | 16 | 25 | %10,1 | %28,1 |
| Çim · Normal | 223 | 24 | 25 | 32 | %10,8 | %36,3 |
| Kum · Islak | 53 | 4 | 4 | 4 | %7,5 | %22,6 |
| Kum · Nemli | 51 | 5 | 5 | 6 | %9,8 | %31,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 36 | 1 | 7 | 1 | %2,8 | %25,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Sentetik · Islak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 253 | 33 | 25 | 34 | %13,0 | %36,4 |
| 1201–1600 m | 637 | 61 | 74 | 69 | %9,6 | %32,0 |
| 1601–2000 m | 283 | 28 | 19 | 26 | %9,9 | %25,8 |
| 2001+ m | 77 | 6 | 8 | 9 | %7,8 | %29,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 689 | 73 | 73 | 74 | %10,6 | %31,9 |
| İngiliz | 561 | 55 | 53 | 64 | %9,8 | %30,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 398 | 46 | 29 | 36 | %11,6 | %27,9 |
| Şartlı | 351 | 34 | 39 | 35 | %9,7 | %30,8 |
| Maiden | 274 | 22 | 35 | 37 | %8,0 | %34,3 |
| Satış | 52 | 8 | 9 | 4 | %15,4 | %40,4 |
| KV-8 | 40 | 4 | 2 | 3 | %10,0 | %22,5 |
| KV-7 | 36 | 3 | 2 | 10 | %8,3 | %41,7 |
| G | 35 | 2 | 1 | 2 | %5,7 | %14,3 |
| KV-6 | 34 | 5 | 4 | 6 | %14,7 | %44,1 |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| KV-9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Kadın Amatör Binici | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| A | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| B. Gökçe | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Y. Gümüş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Aktuğ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Özen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Copa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Felhan Gülü | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Seyret Beni | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Thrace Fever | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Feyzanur | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Bir Eda | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Baturalp Can | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Prenses Şeyma | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Altınsima | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yerdeniz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Seyret Beni | F. Sansar | 4/8 | 6,85 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Thrace Fever | B. Gökçe | 4/10 | 14,00 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Seyret Beni | E. Aktuğ | 4/9 | 38,10 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1200 Sentetik | Baturalp Can | H. Çizik | 1/7 | 12,90 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Prenses Şeyma | A. Aslan | 8/8 | 16,00 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Felhan Gülü | B. Mırık | 5/9 | 11,65 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Prens Levent | S. Özen | 1/9 | 2,60 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Baturalp Can | O. Öztürk | 6/7 | 14,85 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Günşiray | M. Turan | 3/9 | 9,35 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 1 | 1400 Kum | Altınbora | M. Turan | 3/11 | 5,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Feyzanur | E. Çankaya | 8/14 | 3,65 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Akbelhan | E. Bozdağ | 9/13 | 24,05 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Prenses Şeyma | S. Özen | 1/13 | 3,60 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Çim | Bir Eda | H. Karataş | 1/7 | 3,20 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Gürceyhun | G. Özçelik | 6/11 | 3,05 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Feyzanur | M. Çelik | 2/10 | 6,60 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | La Copa | M. Çelik | 5/7 | 7,60 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Thrace Fever | B. Gökçe | 1/9 | 23,40 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Uygurtaş | E. Cankılıç | 1/9 | 3,20 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Flor Da Rosa | A. Yıldız | 9/11 | 39,40 |
Sık sorulanlar
Beyda Tanrıkulu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 56 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Beyda Tanrıkulu'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 2. koşu 14:30, THRACE FEVER; İstanbul 5. koşu 16:00, SEYRET BENİ.
Beyda Tanrıkulu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 34 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.