Apranti (AP)AP nedir?
Mahmut Bağ
Mahmut Bağ son 12 ayda 124 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (82 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Bağ jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 1 | 8 | 5 | %0,9 | %12,0 | −%96,2 |
| Son 12 ay | 124 | 2 | 8 | 6 | %1,6 | %12,9 | −%89,9 |
| 2020'den bu yana | 1047 | 52 | 80 | 72 | %5,0 | %19,5 | −%57,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 1 | 8 | 5 | %0,9 | %12,0 |
| 2025 | 81 | 7 | 5 | 10 | %8,6 | %27,2 |
| 2024 | 235 | 19 | 26 | 23 | %8,1 | %28,9 |
| 2023 | 140 | 6 | 11 | 12 | %4,3 | %20,7 |
| 2022 | 257 | 12 | 19 | 13 | %4,7 | %17,1 |
| 2021 | 149 | 5 | 8 | 8 | %3,4 | %14,1 |
| 2020 | 68 | 2 | 3 | 1 | %2,9 | %8,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 82 | 1 | 6 | 5 | %1,2 | %14,6 |
| Kocaeli | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| İstanbul | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| İzmir | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 73 | 2 | 4 | 5 | %2,7 | %15,1 |
| Çim · Normal | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %12,5* |
| 1201–1600 m | 55 | 1 | 2 | 3 | %1,8 | %10,9 |
| 1601–2000 m | 39 | 1 | 3 | 2 | %2,6 | %15,4 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 76 | 2 | 5 | 2 | %2,6 | %11,8 |
| İngiliz | 48 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %14,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 665 | 31 | 41 | 48 | %4,7 | %18,0 |
| Kocaeli | 148 | 8 | 14 | 7 | %5,4 | %19,6 |
| İzmir | 108 | 6 | 15 | 14 | %5,6 | %32,4 |
| İstanbul | 92 | 6 | 6 | 2 | %6,5 | %15,2 |
| Antalya | 20 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Ankara | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 590 | 29 | 48 | 52 | %4,9 | %21,9 |
| Çim · Normal | 214 | 9 | 14 | 12 | %4,2 | %16,4 |
| Sentetik · Normal | 72 | 3 | 6 | 1 | %4,2 | %13,9 |
| Kum · Nemli | 62 | 1 | 6 | 3 | %1,6 | %16,1 |
| Kum · Islak | 40 | 5 | 3 | 3 | %12,5 | %27,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 24 | 3 | 1 | 1 | %12,5* | %20,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 1 | 0 | 0 | %5,3* | %5,3* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 154 | 3 | 9 | 3 | %1,9 | %9,7 |
| 1201–1600 m | 495 | 26 | 26 | 37 | %5,3 | %18,0 |
| 1601–2000 m | 334 | 20 | 40 | 27 | %6,0 | %26,0 |
| 2001+ m | 64 | 3 | 5 | 5 | %4,7 | %20,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 673 | 37 | 59 | 33 | %5,5 | %19,2 |
| İngiliz | 374 | 15 | 21 | 39 | %4,0 | %20,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Gökçe | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| M. Özgül | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| E. Turan | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| A. Gökçe | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| R. Tekeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| R. Kılıç | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| R. Coşkun | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| R. Demirdoğan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Aydemir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ş. Demir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Blue Wave | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Sanpman | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Arslan Kan | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| İkigai | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Queen Asel | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Aydonat | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Öykümün Fırtınası | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Madeira | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İlcin Hatun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şafakay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Starcan | E. Avcı | 11/14 | 33,85 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Has Tarkan | M. Özgül | 13/13 | 29,70 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Aydonat | S. Aydemir | 13/13 | 14,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Timbirbike | S. Aydemir | 15/17 | 25,40 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Altın Kelebek | E. Turan | 6/11 | 28,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Arslan Kan | E. Turan | 9/15 | 28,25 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Oğlum Kutay | Y. Gündoğdi | 9/11 | 58,35 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çakıryele | İ. Kızıldağ | 8/14 | 35,10 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Aydonat | Ş. Demir | 13/14 | 49,25 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | İkigai | M. Özgül | 8/15 | 7,05 |
| 14.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Asalethan | K. Şengel | 2/5 | 4,40 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2200 Çim | Nurbanu Sultan | Ş. Demir | 15/20 | 49,90 |
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Queen Asel | R. Tekeli | 8/18 | 44,35 |
| 07.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Gündüzdüşü | U. Gökçe | 2/11 | 3,55 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Blue Wave | U. Gökçe | 8/9 | 17,60 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Melihin İzi | Ş. Demir | 5/10 | 7,70 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Kum | Buz Devi | O. Demir | 3/8 | 8,65 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Queen Asel | R. Tekeli | 13/16 | 35,10 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Cide Gülü | M. Özgül | 12/13 | 81,55 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Arlinhan | İ. Canpolat | 6/12 | 36,65 |
Sık sorulanlar
Mahmut Bağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 117 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Bağ bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Mahmut Bağ en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 82 koşu, 1 birincilik.
Mahmut Bağ apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.