Jokey
İlhami Göçer
İlhami Göçer son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İlhami Göçer jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 2 | 0 | 1 | %5,1 | %7,7 | – |
| Son 12 ay | 40 | 2 | 1 | 1 | %5,0 | %10,0 | – |
| 2020'den bu yana | 258 | 10 | 15 | 19 | %3,9 | %17,1 | −%65,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 2 | 0 | 1 | %5,1 | %7,7 |
| 2025 | 64 | 2 | 2 | 6 | %3,1 | %15,6 |
| 2024 | 36 | 4 | 4 | 4 | %11,1 | %33,3 |
| 2023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2022 | 26 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| 2021 | 58 | 2 | 4 | 6 | %3,4 | %20,7 |
| 2020 | 31 | 0 | 3 | 0 | %0,0 | %9,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 35 | 2 | 1 | 1 | %5,7 | %11,4 |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Kum · Normal | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| 1201–1600 m | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 34 | 2 | 1 | 1 | %5,9 | %11,8 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 224 | 9 | 14 | 17 | %4,0 | %17,9 |
| Ankara | 33 | 1 | 1 | 2 | %3,0 | %12,1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 123 | 6 | 5 | 7 | %4,9 | %14,6 |
| Çim · Normal | 100 | 3 | 9 | 9 | %3,0 | %21,0 |
| Sentetik · Normal | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 3 | 6 | 4 | %5,5 | %23,6 |
| 1201–1600 m | 107 | 4 | 3 | 8 | %3,7 | %14,0 |
| 1601–2000 m | 77 | 2 | 6 | 5 | %2,6 | %16,9 |
| 2001+ m | 19 | 1 | 0 | 2 | %5,3* | %15,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 194 | 10 | 12 | 13 | %5,2 | %18,0 |
| Arap | 64 | 0 | 3 | 6 | %0,0 | %14,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Tek | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Y. Çağlar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Acer | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| V. Tekin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Özyiğit | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Dülgar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Dinç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Y. Baysal | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Atal | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Y. Tuncay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rewılla | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Halimhanbey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bel Mount | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İklimece | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Best Alya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Son Of Yaşar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sun Of The Göksu | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Fire Of Sophie | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Güngeldi Ağa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diriliş Kartalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Güngeldi Ağa | Y. Tuncay | 8/9 | 24,75 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Halimhanbey | M. Dülgar | 16/16 | 67,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Bel Mount | M. Dülgar | 17/18 | 43,70 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Diriliş Kartalı | Y. Akdaş | 12/17 | 60,60 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Sultana | V. Tekin | 7/9 | 34,05 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Lady Ataş | M. Özyiğit | 5/12 | 52,15 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Halimhanbey | M. Özyiğit | 10/12 | 23,95 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Bel Mount | M. Özyiğit | 3/11 | 32,70 |
| 04.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Black Freedom | Y. Çağlar | 11/11 | 43,20 |
| 13.09.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Tomanbay | Y. Misdik | 15/15 | 110,75 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | İklimece | A. Dinç | –/15 | 51,40 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Kralın Oğlu | A. Dinç | 13/15 | 50,00 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Straw | A. Çiftçi | 9/9 | 17,60 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Best Alya | Y. Baysal | 10/11 | 32,85 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Born To Star | M. Tek | 7/9 | 6,40 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Falcongirl | V. Tekin | 12/18 | 106,60 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Asyanın Güneşi | V. Tekin | 11/11 | 26,35 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Gizli Kahraman | M. Tek | 7/14 | 39,90 |
| 02.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | İklimece | R. Kaya | 8/8 | 25,30 |
| 13.06.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Earthquake | S. Bektaş | 11/16 | 25,55 |
Sık sorulanlar
İlhami Göçer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 39 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İlhami Göçer bugün hangi atlara biniyor?
Adana 1. koşu 17:15, GÜNGELDİ AĞA.
İlhami Göçer en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 35 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.