Jokey
Hasan Altundağ
Hasan Altundağ son 12 ayda 320 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 80 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (209 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Altundağ jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 250 | 20 | 20 | 23 | %8,0 | %25,2 | −%41,1 |
| Son 12 ay | 320 | 25 | 23 | 32 | %7,8 | %25,0 | −%35,8 |
| 2020'den bu yana | 3275 | 299 | 300 | 337 | %9,1 | %28,6 | −%31,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 17.06.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 250 | 20 | 20 | 23 | %8,0 | %25,2 |
| 2025 | 573 | 48 | 38 | 58 | %8,4 | %25,1 |
| 2024 | 550 | 62 | 49 | 54 | %11,3 | %30,0 |
| 2023 | 407 | 32 | 45 | 39 | %7,9 | %28,5 |
| 2022 | 590 | 61 | 66 | 70 | %10,3 | %33,4 |
| 2021 | 490 | 43 | 39 | 46 | %8,8 | %26,1 |
| 2020 | 415 | 33 | 43 | 47 | %8,0 | %29,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 209 | 15 | 12 | 20 | %7,2 | %22,5 |
| Elazığ | 78 | 6 | 7 | 9 | %7,7 | %28,2 |
| Diyarbakır | 26 | 4 | 4 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Adana | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 249 | 21 | 17 | 27 | %8,4 | %26,1 |
| Kum · Islak | 29 | 3 | 3 | 2 | %10,3* | %27,6* |
| Kum · Sulu | 28 | 1 | 3 | 2 | %3,6* | %21,4* |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 87 | 10 | 8 | 8 | %11,5 | %29,9 |
| 1201–1600 m | 104 | 8 | 4 | 9 | %7,7 | %20,2 |
| 1601–2000 m | 124 | 7 | 11 | 14 | %5,6 | %25,8 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 165 | 15 | 16 | 18 | %9,1 | %29,7 |
| İngiliz | 155 | 10 | 7 | 14 | %6,5 | %20,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1490 | 116 | 118 | 155 | %7,8 | %26,1 |
| Elazığ | 1193 | 120 | 113 | 116 | %10,1 | %29,3 |
| Diyarbakır | 523 | 52 | 65 | 61 | %9,9 | %34,0 |
| Adana | 65 | 10 | 4 | 4 | %15,4 | %27,7 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2924 | 264 | 266 | 312 | %9,0 | %28,8 |
| Kum · Nemli | 178 | 20 | 20 | 14 | %11,2 | %30,3 |
| Kum · Sulu | 89 | 7 | 7 | 7 | %7,9 | %23,6 |
| Kum · Islak | 67 | 7 | 7 | 4 | %10,4 | %26,9 |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1165 | 114 | 116 | 122 | %9,8 | %30,2 |
| 1201–1600 m | 859 | 72 | 65 | 80 | %8,4 | %25,3 |
| 1601–2000 m | 1203 | 109 | 113 | 130 | %9,1 | %29,3 |
| 2001+ m | 48 | 4 | 6 | 5 | %8,3 | %31,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1778 | 158 | 162 | 161 | %8,9 | %27,1 |
| İngiliz | 1497 | 141 | 138 | 176 | %9,4 | %30,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Karakeçili | 45 | 4 | 3 | 8 | %8,9 | %33,3 |
| B. Demirkapu | 27 | 2 | 5 | 1 | %7,4* | %29,6* |
| İ. Atmaca | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| M. Subay | 18 | 4 | 2 | 3 | %22,2* | %50,0* |
| E. Açmaz | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| S. Becene | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| F. Yalçınkaya | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| A. Akbaba | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| R. Becene | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| M. Aslan | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elittay | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| Yetim Amca | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| King Of Deep | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kurtuluş Anadolu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Little Chiral | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Son Off Ozan | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Bad Boys | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Günçiçek | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Çelik Star | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Muşfırtınası | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Cinderella | E. Altın | 5/17 | 10,25 |
| 17.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Atakaya Hükümdarı | E. Altın | 11/13 | 20,15 |
| 17.06.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | Maverick Shadow | M. Doğan | 9/11 | 36,90 |
| 17.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Özgürak | İ. Atmaca | 7/14 | 16,65 |
| 17.06.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Şubat Bey | E. Açmaz | 2/11 | 1,90 |
| 17.06.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1700 Kum | Zeynepcankızı | M. Kaya | 9/12 | 23,10 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Uygar Bey | E. Çizik | 11/16 | 45,40 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Hifanınoğlu | M. Karalı | 1/15 | 8,35 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Çelik Semend | İ. Atmaca | 6/17 | 37,50 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Koş Artun | S. Karakeçili | 3/15 | 50,25 |
| 15.06.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | İnan Otuzyedi | M. Karalı | 1/15 | 2,90 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1900 Kum | Bad Boys | E. Açmaz | 1/14 | 3,90 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Büyük Poyraz | Y. Baysal | 1/15 | 13,00 |
| 13.06.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Knight Of The Road | B. Demirkapu | 2/15 | 8,00 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | King Of Deep | M. Kaya | 8/14 | 25,60 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Kenjı | F. Yalçınkaya | 10/10 | 9,25 |
| 10.06.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Mert Paşa | F. Yalçınkaya | 4/8 | 7,55 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Falling Star | F. Yalçınkaya | 8/13 | 9,80 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1800 Kum | Taştepe | F. Yalçınkaya | 9/12 | 18,90 |
| 10.06.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1100 Kum | Ruhinaz | F. Yalçınkaya | 4/11 | 22,10 |
Sık sorulanlar
Hasan Altundağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 250 koşuda 20 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Altundağ bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 17.06.2026, Elazığ.
Hasan Altundağ en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 209 koşu, 15 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.