Apranti (AP)AP nedir?
Eren Kadirler
Eren Kadirler son 12 ayda 151 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 37 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (96 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Eren Kadirler jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 151 | 9 | 14 | 14 | %6,0 | %24,5 | −%1,7 |
| Son 12 ay | 151 | 9 | 14 | 14 | %6,0 | %24,5 | −%1,7 |
| 2020'den bu yana | 1623 | 132 | 163 | 155 | %8,1 | %27,7 | +%3,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 151 | 9 | 14 | 14 | %6,0 | %24,5 |
| 2025 | 394 | 31 | 33 | 40 | %7,9 | %26,4 |
| 2024 | 442 | 32 | 44 | 51 | %7,2 | %28,7 |
| 2022 | 460 | 52 | 58 | 40 | %11,3 | %32,6 |
| 2021 | 135 | 6 | 13 | 10 | %4,4 | %21,5 |
| 2020 | 41 | 2 | 1 | 0 | %4,9 | %7,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 96 | 6 | 4 | 6 | %6,3 | %16,7 |
| Kocaeli | 23 | 3 | 3 | 5 | %13,0* | %47,8* |
| İzmir | 17 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %29,4* |
| İstanbul | 14 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %35,7* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 61 | 4 | 2 | 5 | %6,6 | %18,0 |
| Kum · Normal | 46 | 3 | 6 | 6 | %6,5 | %32,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 2 | 3 | 2 | %10,5* | %36,8* |
| 1201–1600 m | 81 | 4 | 7 | 11 | %4,9 | %27,2 |
| 1601–2000 m | 43 | 2 | 4 | 1 | %4,7 | %16,3 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 92 | 5 | 7 | 11 | %5,4 | %25,0 |
| İngiliz | 59 | 4 | 7 | 3 | %6,8 | %23,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1007 | 74 | 102 | 96 | %7,3 | %27,0 |
| İzmir | 279 | 32 | 28 | 26 | %11,5 | %30,8 |
| İstanbul | 180 | 12 | 19 | 15 | %6,7 | %25,6 |
| Kocaeli | 153 | 14 | 14 | 18 | %9,2 | %30,1 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 733 | 57 | 75 | 89 | %7,8 | %30,2 |
| Çim · Normal | 514 | 47 | 47 | 44 | %9,1 | %26,8 |
| Sentetik · Normal | 133 | 9 | 15 | 8 | %6,8 | %24,1 |
| Kum · Nemli | 67 | 6 | 7 | 2 | %9,0 | %22,4 |
| Kum · Islak | 60 | 4 | 7 | 2 | %6,7 | %21,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 38 | 3 | 5 | 1 | %7,9 | %23,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 35 | 2 | 3 | 5 | %5,7 | %28,6 |
| Çim · Yumuşak | 27 | 3 | 2 | 4 | %11,1* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 255 | 19 | 33 | 22 | %7,5 | %29,0 |
| 1201–1600 m | 764 | 62 | 68 | 83 | %8,1 | %27,9 |
| 1601–2000 m | 486 | 46 | 49 | 36 | %9,5 | %27,0 |
| 2001+ m | 118 | 5 | 13 | 14 | %4,2 | %27,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 916 | 73 | 89 | 88 | %8,0 | %27,3 |
| İngiliz | 707 | 59 | 74 | 67 | %8,3 | %28,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Şengel | 39 | 4 | 3 | 6 | %10,3 | %33,3 |
| R. Coşkun | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| A. Öcal | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Y. Taşkın | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| K. Kayalık | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| N. Yıldırım | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| E. Turan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İ. Kızıldağ | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Özgül | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Mantaş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zinamın | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çağım | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Bay Utku | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kumsalım | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Tekniktaktik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Erikdalı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Keçikhan | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| My Life Fire | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Yağızsoy | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Mevlüde Hatun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Çağım | R. Coşkun | 4/11 | 8,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Kumsalım | A. Öcal | 6/9 | 26,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Yağızsoy | R. Coşkun | 4/11 | 12,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Starcan | E. Avcı | 16/17 | 9,80 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Trust My Power | E. Avcı | 7/11 | 5,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Baba Giray | A. Akbulut | 11/12 | 19,55 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | After Burner | K. Kayalık | 2/12 | 7,95 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Tekniktaktik | K. Şengel | 7/7 | 24,25 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yağızsoy | R. Coşkun | 2/13 | 53,85 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Hükümdar Kılıcı | Y. Taşkın | 12/14 | 27,35 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Hümapetra | M. Turan | 4/12 | 4,40 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Mikea | A. Aydın | 4/8 | 6,95 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | İnci Melek | F. Altın | 3/14 | 24,70 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Kumsalım | A. Öcal | 3/7 | 10,55 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Ruzym | S. Yanmaz | 1/8 | 2,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çağım | R. Coşkun | 6/13 | 3,65 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Mevlüde Hatun | İ. Kızıldağ | 4/19 | 7,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Zinamın | K. Şengel | 5/15 | 9,70 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Erikdalı | A. Aydın | 8/12 | 11,20 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Çağım | C. Köse | 2/9 | 14,00 |
Sık sorulanlar
Eren Kadirler bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 151 koşuda 9 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Eren Kadirler bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Eren Kadirler en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 96 koşu, 6 birincilik.
Eren Kadirler apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.