Antrenör
Mehmet Demirol
Mehmet Demirol'ın atları son 12 ayda 280 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 68 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (187 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Demirol antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 257 | 21 | 22 | 22 | %8,2 | %25,3 | −%22,8 |
| Son 12 ay | 280 | 21 | 23 | 24 | %7,5 | %24,3 | −%29,1 |
| 2020'den bu yana | 1900 | 164 | 163 | 169 | %8,6 | %26,1 | −%35,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 257 | 21 | 22 | 22 | %8,2 | %25,3 |
| 2025 | 159 | 10 | 13 | 14 | %6,3 | %23,3 |
| 2024 | 353 | 35 | 31 | 37 | %9,9 | %29,2 |
| 2023 | 198 | 20 | 14 | 12 | %10,1 | %23,2 |
| 2022 | 417 | 35 | 37 | 43 | %8,4 | %27,6 |
| 2021 | 348 | 29 | 32 | 22 | %8,3 | %23,9 |
| 2020 | 168 | 14 | 14 | 19 | %8,3 | %28,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 187 | 12 | 18 | 18 | %6,4 | %25,7 |
| Şanlıurfa | 63 | 8 | 4 | 3 | %12,7 | %23,8 |
| Adana | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| İstanbul | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 118 | 10 | 11 | 8 | %8,5 | %24,6 |
| Çim · Normal | 88 | 7 | 9 | 8 | %8,0 | %27,3 |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Sulu | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 60 | 7 | 3 | 5 | %11,7 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 122 | 6 | 13 | 11 | %4,9 | %24,6 |
| 1601–2000 m | 65 | 4 | 1 | 6 | %6,2 | %16,9 |
| 2001+ m | 33 | 4 | 6 | 2 | %12,1 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 225 | 17 | 19 | 21 | %7,6 | %25,3 |
| İngiliz | 55 | 4 | 4 | 3 | %7,3 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 102 | 5 | 7 | 5 | %4,9 | %16,7 |
| Şartlı | 82 | 7 | 6 | 14 | %8,5 | %32,9 |
| Maiden | 61 | 6 | 6 | 3 | %9,8 | %24,6 |
| KV-6 | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 937 | 75 | 80 | 78 | %8,0 | %24,9 |
| Şanlıurfa | 501 | 45 | 41 | 44 | %9,0 | %25,9 |
| Adana | 171 | 18 | 11 | 16 | %10,5 | %26,3 |
| Elazığ | 107 | 11 | 10 | 15 | %10,3 | %33,6 |
| Diyarbakır | 94 | 4 | 9 | 7 | %4,3 | %21,3 |
| İstanbul | 70 | 8 | 10 | 8 | %11,4 | %37,1 |
| Bursa | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Kocaeli | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 994 | 89 | 86 | 94 | %9,0 | %27,1 |
| Çim · Normal | 583 | 49 | 56 | 45 | %8,4 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 69 | 3 | 6 | 7 | %4,3 | %23,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 57 | 3 | 2 | 7 | %5,3 | %21,1 |
| Kum · Islak | 46 | 4 | 4 | 5 | %8,7 | %28,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 36 | 3 | 2 | 4 | %8,3 | %25,0 |
| Sentetik · Normal | 31 | 3 | 2 | 1 | %9,7 | %19,4 |
| Kum · Sulu | 30 | 8 | 1 | 3 | %26,7 | %40,0 |
| Çim · Yumuşak | 23 | 2 | 4 | 2 | %8,7* | %34,8* |
| Çim · Ağır | 22 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,5* |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 477 | 40 | 29 | 43 | %8,4 | %23,5 |
| 1201–1600 m | 909 | 77 | 90 | 81 | %8,5 | %27,3 |
| 1601–2000 m | 404 | 32 | 35 | 38 | %7,9 | %26,0 |
| 2001+ m | 110 | 15 | 9 | 7 | %13,6 | %28,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1434 | 129 | 130 | 122 | %9,0 | %26,6 |
| İngiliz | 466 | 35 | 33 | 47 | %7,5 | %24,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 650 | 62 | 63 | 55 | %9,5 | %27,7 |
| Şartlı | 613 | 45 | 46 | 65 | %7,3 | %25,4 |
| Maiden | 455 | 38 | 34 | 36 | %8,4 | %23,7 |
| KV-6 | 48 | 3 | 5 | 4 | %6,3 | %25,0 |
| Satış | 43 | 7 | 3 | 0 | %16,3 | %23,3 |
| KV-7 | 29 | 2 | 7 | 2 | %6,9* | %37,9* |
| KV-8 | 24 | 3 | 2 | 6 | %12,5* | %45,8* |
| G | 20 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,0* |
| A | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 25 | 3 | 1 | 7 | %12,0* | %44,0* |
| H. Çizik | 22 | 3 | 2 | 2 | %13,6* | %31,8* |
| S. Çelik | 21 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| S. Çelik | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| E. Çizik | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| M. Sunkar | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| A. Bayar | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| E. Atlamaz | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| İ. Yıldırım | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| İ. Katar | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Beray Sultan | 17 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %35,3* |
| Taşpınar | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
| Sidar Bey | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| Toypınar | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Dilmakız | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
| Azat Baba | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Esra Kız | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Luka Magic | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Ağilmus Aslani | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Lord Vidar | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Üçnur | F. Sansar | 7/12 | 25,35 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Ateş Ayaz | S. Çelik | 7/7 | 16,65 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Ağilmus Aslani | M. Akyavuz | 4/8 | 3,75 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Sırrın Beyi | S. Çelik | 9/10 | 22,35 |
| 07.11.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | Lord Vidar | A. Kurşun | 5/5 | 2,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Oyazade | E. Atlamaz | 4/11 | 11,90 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Dilmakız | S. Çelik | 10/11 | 9,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Yalın Ateş | H. Çizik | 3/8 | 2,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2200 Kum | Çevik Vakti | M. Keskin | 5/5 | 10,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Berayzade | E. Atlamaz | 10/10 | 13,00 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Ateş Ayaz | M. Akdağ | 5/12 | 27,75 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Beray Sultan | M. Akyavuz | 5/10 | 11,00 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Keşhanlı | V. Abiş | 2/10 | 3,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dilmakız | S. Çelik | 8/18 | 8,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Lord Vidar | M. Bilgin | 5/10 | 9,80 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Üçnur | M. Arslan | 6/13 | 16,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Taçyiğit | H. Çizik | 1/8 | 11,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Sırrın Beyi | M. Arslan | 8/8 | 32,90 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Çim | Ağilmus Aslani | M. Akyavuz | 3/7 | 5,05 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Ateş Ayaz | M. Solmaz | 10/13 | 51,45 |
Sık sorulanlar
Mehmet Demirol bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 257 koşuda 21 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Demirol'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Mehmet Demirol en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 187 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.