Antrenör
Davut Akbulut
Davut Akbulut'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Davut Akbulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 1 | 4 | 4 | %2,9 | %25,7 | – |
| Son 12 ay | 42 | 2 | 5 | 4 | %4,8 | %26,2 | – |
| 2020'den bu yana | 498 | 53 | 60 | 53 | %10,6 | %33,3 | −%22,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 1 | 4 | 4 | %2,9 | %25,7 |
| 2025 | 40 | 4 | 8 | 6 | %10,0 | %45,0 |
| 2024 | 48 | 10 | 9 | 5 | %20,8 | %50,0 |
| 2023 | 24 | 1 | 2 | 5 | %4,2* | %33,3* |
| 2022 | 80 | 8 | 11 | 9 | %10,0 | %35,0 |
| 2021 | 210 | 25 | 18 | 19 | %11,9 | %29,5 |
| 2020 | 61 | 4 | 8 | 5 | %6,6 | %27,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 34 | 1 | 5 | 3 | %2,9 | %26,5 |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Kum · Normal | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1201–1600 m | 25 | 2 | 3 | 3 | %8,0* | %32,0* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 1 | 4 | 2 | %4,2* | %29,2* |
| İngiliz | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| Şartlı | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Handikap | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 354 | 35 | 46 | 38 | %9,9 | %33,6 |
| Kocaeli | 57 | 14 | 4 | 3 | %24,6 | %36,8 |
| İzmir | 48 | 1 | 7 | 9 | %2,1 | %35,4 |
| İstanbul | 29 | 3 | 3 | 2 | %10,3* | %27,6* |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 245 | 32 | 35 | 29 | %13,1 | %39,2 |
| Çim · Normal | 144 | 11 | 14 | 12 | %7,6 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 42 | 4 | 5 | 5 | %9,5 | %33,3 |
| Kum · Islak | 22 | 3 | 3 | 2 | %13,6* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 80 | 8 | 8 | 5 | %10,0 | %26,3 |
| 1201–1600 m | 253 | 23 | 27 | 31 | %9,1 | %32,0 |
| 1601–2000 m | 141 | 20 | 21 | 13 | %14,2 | %38,3 |
| 2001+ m | 24 | 2 | 4 | 4 | %8,3* | %41,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 291 | 28 | 31 | 34 | %9,6 | %32,0 |
| İngiliz | 207 | 25 | 29 | 19 | %12,1 | %35,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 137 | 18 | 12 | 10 | %13,1 | %29,2 |
| Şartlı | 135 | 12 | 19 | 19 | %8,9 | %37,0 |
| Handikap | 128 | 16 | 15 | 12 | %12,5 | %33,6 |
| KV-6 | 26 | 1 | 4 | 1 | %3,8* | %23,1* |
| KV-8 | 22 | 1 | 3 | 2 | %4,5* | %27,3* |
| KV-7 | 19 | 2 | 2 | 6 | %10,5* | %52,6* |
| Satış | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| G | 12 | 1 | 3 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Tokaçoğlu | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Gökçe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| V. Abiş | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Avci | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Ö. Özen | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prond Of You | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Cihan Şahı | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| Fikret Abi | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Specıal Star | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hızlı Murat | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Erduman | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Khan Of The Forest | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kıng Giray | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Demrenin Kızı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Oğul Fatih | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Royal Majesty | M. Kaya | 10/11 | 7,80 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Gamzehala | M. Çelik | 12/12 | 37,55 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Specıal Star | O. Gökçe | 8/14 | 25,80 |
| 14.08.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Hızlı Murat | T. Yıldız | 12/14 | 39,90 |
| 17.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Erduman | N. Avci | 2/13 | 5,55 |
| 17.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Yanlız Karel | Ö. Özen | 4/9 | 3,75 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Erduman | N. Avci | 3/12 | 3,20 |
| 03.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Khan Of The Forest | C. Altun | 7/7 | 33,45 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Hızlı Murat | R. Ketme | 11/14 | 40,70 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Tahirhan | K. Tokaçoğlu | 7/14 | 18,70 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Brusk Shot | B. Gökçe | 3/13 | 45,05 |
| 29.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Dadakbey | M. Bilgin | 5/8 | 7,65 |
| 25.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Cihan Şahı | K. Tokaçoğlu | 3/16 | 3,05 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Silver Crown | H. Turan | 11/17 | 54,30 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Zühal Yıldızı | E. Akpınar | 4/14 | 6,10 |
| 08.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Kıng Giray | H. Gökçe | 10/12 | 57,85 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kıng Giray | H. Şimşek | 13/18 | 35,80 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Specıal Star | O. Atmaca | 11/18 | 6,60 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Prond Of You | B. Bülbül | 12/18 | 26,50 |
| 15.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1900 Kum | Ünsalbeyim | H. Gökçe | 2/11 | 18,20 |
Sık sorulanlar
Davut Akbulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 35 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Davut Akbulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.09.2026, İzmir.
Davut Akbulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 34 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.