Jokey
Hüseyin Şimşek
Hüseyin Şimşek son 12 ayda 303 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 67 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (262 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Şimşek jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 274 | 19 | 9 | 30 | %6,9 | %21,2 | −%49,9 |
| Son 12 ay | 303 | 21 | 13 | 33 | %6,9 | %22,1 | −%52,1 |
| 2020'den bu yana | 2259 | 137 | 146 | 179 | %6,1 | %20,5 | −%50,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 274 | 19 | 9 | 30 | %6,9 | %21,2 |
| 2025 | 321 | 19 | 27 | 28 | %5,9 | %23,1 |
| 2024 | 297 | 13 | 15 | 16 | %4,4 | %14,8 |
| 2023 | 347 | 18 | 24 | 31 | %5,2 | %21,0 |
| 2022 | 305 | 21 | 22 | 22 | %6,9 | %21,3 |
| 2021 | 367 | 21 | 24 | 27 | %5,7 | %19,6 |
| 2020 | 348 | 26 | 25 | 25 | %7,5 | %21,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 262 | 16 | 10 | 31 | %6,1 | %21,8 |
| Bursa | 24 | 2 | 2 | 1 | %8,3* | %20,8* |
| İstanbul | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Antalya | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 194 | 12 | 5 | 18 | %6,2 | %18,0 |
| Kum · Nemli | 35 | 4 | 2 | 6 | %11,4 | %34,3 |
| Çim · Normal | 28 | 1 | 2 | 3 | %3,6* | %21,4* |
| Kum · Islak | 18 | 1 | 2 | 3 | %5,6* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 85 | 8 | 2 | 11 | %9,4 | %24,7 |
| 1201–1600 m | 130 | 11 | 8 | 11 | %8,5 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 69 | 0 | 3 | 9 | %0,0 | %17,4 |
| 2001+ m | 19 | 2 | 0 | 2 | %10,5* | %21,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 176 | 16 | 7 | 20 | %9,1 | %24,4 |
| İngiliz | 127 | 5 | 6 | 13 | %3,9 | %18,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1838 | 105 | 118 | 148 | %5,7 | %20,2 |
| Bursa | 197 | 20 | 12 | 18 | %10,2 | %25,4 |
| Kocaeli | 108 | 5 | 9 | 7 | %4,6 | %19,4 |
| İstanbul | 79 | 5 | 2 | 3 | %6,3 | %12,7 |
| Antalya | 24 | 1 | 5 | 3 | %4,2* | %37,5* |
| Ankara | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1182 | 83 | 82 | 94 | %7,0 | %21,9 |
| Çim · Normal | 615 | 27 | 35 | 42 | %4,4 | %16,9 |
| Kum · Nemli | 146 | 9 | 10 | 18 | %6,2 | %25,3 |
| Kum · Islak | 88 | 5 | 5 | 10 | %5,7 | %22,7 |
| Sentetik · Normal | 62 | 5 | 3 | 4 | %8,1 | %19,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 44 | 0 | 6 | 4 | %0,0 | %22,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 39 | 4 | 2 | 2 | %10,3 | %20,5 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 2 | 1 | 1 | %6,5 | %12,9 |
| Kum · Sulu | 28 | 1 | 1 | 4 | %3,6* | %21,4* |
| Çim · Ağır | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 613 | 48 | 31 | 46 | %7,8 | %20,4 |
| 1201–1600 m | 984 | 62 | 75 | 71 | %6,3 | %21,1 |
| 1601–2000 m | 554 | 22 | 36 | 51 | %4,0 | %19,7 |
| 2001+ m | 108 | 5 | 4 | 11 | %4,6 | %18,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1204 | 72 | 92 | 110 | %6,0 | %22,8 |
| Arap | 1055 | 65 | 54 | 69 | %6,2 | %17,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Karaca | 43 | 9 | 1 | 4 | %20,9 | %32,6 |
| S. Gözüngü | 41 | 3 | 1 | 7 | %7,3 | %26,8 |
| A. Ataş | 32 | 1 | 0 | 3 | %3,1 | %12,5 |
| S. Yanık | 24 | 2 | 2 | 5 | %8,3* | %37,5* |
| H. Kurt | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
| Y. Gürsoy | 13 | 2 | 5 | 1 | %15,4* | %61,5* |
| M. Akkuş | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| S. Çelikman | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| M. Pakel | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| F. Ceylan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gürselhan | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
| İlkejder | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| Fehimoğlu | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Kurukahve | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Aslan Kılıcı | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Prince Of Delmar | 7 | 6 | 0 | 0 | 6/7 | 6/7 |
| Maneki Neko | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Power Of Sisters | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Rise Reason | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Rüzgar Nur | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Producer Man | H. Durmuş | 10/12 | 18,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | İlkejder | M. Karaca | 4/8 | 3,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Efsanevitay | Y. Akkuş | 4/13 | 33,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Adı Yaşasın | Y. Gürsoy | 4/10 | 11,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ergiden | A. Ataş | –/13 | 3,80 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Gürselhan | S. Yanık | 3/11 | 16,40 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Bir Rüzgar | A. Özmüş | 4/5 | 18,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | İlkejder | M. Karaca | 1/9 | 16,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Age Of Fire | S. Gözüngü | 4/10 | 3,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mukatoviç | M. Karaca | 4/11 | 12,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | New Artist | S. Yanık | 3/15 | 31,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Efsanevitay | Y. Akkuş | 10/11 | 32,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Öztamer | S. Yanık | 8/9 | 58,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Ergiden | A. Ataş | –/11 | 11,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Baş Yargıç | M. Pakel | 4/10 | 6,30 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | İlhami Ağa | S. Uysal | 14/14 | 13,00 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Prince Of Delmar | M. Karaca | 1/6 | 1,35 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Gürselhan | S. Yanık | 6/8 | 52,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | İlkejder | M. Karaca | 14/14 | 29,70 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Age Of Fire | S. Gözüngü | 1/10 | 7,35 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 274 koşuda 19 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Şimşek bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Hüseyin Şimşek en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 262 koşu, 16 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.