Antrenör
Avni Karakuş
Avni Karakuş'ın atları son 12 ayda 118 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (92 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Avni Karakuş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 7 | 9 | 7 | %7,0 | %23,0 | −%49,6 |
| Son 12 ay | 118 | 7 | 9 | 10 | %5,9 | %22,0 | −%57,3 |
| 2020'den bu yana | 461 | 35 | 34 | 48 | %7,6 | %25,4 | −%60,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 7 | 9 | 7 | %7,0 | %23,0 |
| 2025 | 57 | 0 | 3 | 8 | %0,0 | %19,3 |
| 2024 | 40 | 2 | 1 | 1 | %5,0 | %10,0 |
| 2023 | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| 2022 | 45 | 2 | 5 | 5 | %4,4 | %26,7 |
| 2021 | 80 | 11 | 3 | 11 | %13,8 | %31,3 |
| 2020 | 124 | 12 | 12 | 14 | %9,7 | %30,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 92 | 6 | 6 | 8 | %6,5 | %21,7 |
| Ankara | 23 | 1 | 3 | 2 | %4,3* | %26,1* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 46 | 2 | 3 | 9 | %4,3 | %30,4 |
| Sentetik · Normal | 22 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,5* |
| Çim · Normal | 17 | 1 | 2 | 0 | %5,9* | %17,6* |
| Kum · Sulu | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 3 | 2 | 3 | %10,0 | %26,7 |
| 1201–1600 m | 53 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %17,0 |
| 1601–2000 m | 26 | 4 | 1 | 4 | %15,4* | %34,6* |
| 2001+ m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 78 | 5 | 9 | 9 | %6,4 | %29,5 |
| Arap | 40 | 2 | 0 | 1 | %5,0 | %7,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 46 | 2 | 8 | 4 | %4,3 | %30,4 |
| Maiden | 34 | 2 | 0 | 5 | %5,9 | %20,6 |
| Şartlı | 29 | 3 | 1 | 0 | %10,3* | %13,8* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 296 | 17 | 20 | 30 | %5,7 | %22,6 |
| Ankara | 69 | 4 | 3 | 7 | %5,8 | %20,3 |
| İstanbul | 35 | 8 | 6 | 1 | %22,9 | %42,9 |
| Bursa | 29 | 6 | 1 | 5 | %20,7* | %41,4* |
| Kocaeli | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
| Şanlıurfa | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 190 | 13 | 17 | 33 | %6,8 | %33,2 |
| Çim · Normal | 137 | 9 | 4 | 10 | %6,6 | %16,8 |
| Sentetik · Normal | 43 | 6 | 5 | 1 | %14,0 | %27,9 |
| Kum · Nemli | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| Kum · Islak | 18 | 1 | 4 | 0 | %5,6* | %27,8* |
| Kum · Sulu | 14 | 3 | 0 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 100 | 5 | 5 | 11 | %5,0 | %21,0 |
| 1201–1600 m | 196 | 10 | 19 | 12 | %5,1 | %20,9 |
| 1601–2000 m | 126 | 15 | 9 | 18 | %11,9 | %33,3 |
| 2001+ m | 39 | 5 | 1 | 7 | %12,8 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 310 | 24 | 25 | 42 | %7,7 | %29,4 |
| Arap | 151 | 11 | 9 | 6 | %7,3 | %17,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 161 | 14 | 12 | 17 | %8,7 | %26,7 |
| Şartlı | 129 | 9 | 8 | 11 | %7,0 | %21,7 |
| Maiden | 122 | 5 | 9 | 14 | %4,1 | %23,0 |
| Satış | 17 | 3 | 1 | 3 | %17,6* | %41,2* |
| KV-6 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| G | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| M. Arslan | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| M. Kıyak | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| F. Sansar | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| M. Çelik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Coşkun | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| M. Akgöbek | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Akdağ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Solmaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Atlamaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dodokan | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| Fast Foton | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| King Gökalp | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
| Lıon Gold | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Lalocura | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| We Are The Best | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Almas | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Cesur Ali | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Etihan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Okanda | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dodokan | F. Sansar | 13/17 | 48,95 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | King Gökalp | H. Çizik | 2/13 | 5,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Öldürmeyen Güçlendirir | M. Akdağ | 11/11 | 48,85 |
| 01.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1800 Kum | Fast Foton | N. Demir | 3/7 | 13,75 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Wynonna | B. Keleşoğlu | 13/18 | 160,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Etihan | M. Solmaz | 4/8 | 8,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Kinjal | M. Akyavuz | 9/11 | 21,00 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Okanda | E. Atlamaz | 9/9 | 75,45 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | King Gökalp | V. Abiş | 3/12 | 4,50 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | La Llevo Al Cielo | E. Tunç | 14/18 | 47,55 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Leader Tulıp | M. Keskin | 2/18 | 9,70 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Dodokan | M. Keskin | 16/16 | 37,75 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Etihan | M. Keskin | 8/15 | 5,70 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Hankan | M. Solmaz | 6/15 | 5,70 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Okanda | S. Çelik | 15/15 | 66,10 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Almas | M. Kıyak | 17/17 | 27,80 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Fast Foton | M. Coşkun | 8/15 | 5,30 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Leader Tulıp | İ. Yıldırım | 10/15 | 5,30 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Dodokan | M. Solmaz | 9/12 | 20,25 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | King Gökalp | M. Coşkun | 10/15 | 10,80 |
Sık sorulanlar
Avni Karakuş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Avni Karakuş'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 7. koşu 20:30, BLACK AS NIGHT.
Avni Karakuş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 92 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.