Apranti (AP)AP nedir?
Berat Keleşoğlu
Berat Keleşoğlu son 12 ayda 20 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (9 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Berat Keleşoğlu jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 92 | 1 | 3 | 2 | %1,1 | %6,5 | −%98,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 01.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| 2025 | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2022 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2021 | 35 | 0 | 1 | 0 | %0,0 | %2,9 |
| 2020 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Adana | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Arap | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 61 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %3,3 |
| İzmir | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 43 | 1 | 0 | 0 | %2,3 | %2,3 |
| Çim · Normal | 34 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %11,8 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 47 | 1 | 1 | 2 | %2,1 | %8,5 |
| 1601–2000 m | 25 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 52 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %3,8 |
| İngiliz | 40 | 1 | 2 | 1 | %2,5 | %10,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Köroğlu | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| T. Kara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| H. Hatunoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Karakuş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Karakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Kaya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Özdil | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Gökdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| King Davut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Wynonna | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Mart Fırtınası | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Pouring | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Serahira | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Çiğdemli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Serpençe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Birsensin Sultan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Aksu Efe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Yumurcak | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Wynonna | A. Karakuş | 13/18 | 160,35 |
| 08.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Mart Fırtınası | İ. Köroğlu | 8/8 | 58,50 |
| 09.07.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Pouring | T. Kara | 7/7 | 25,60 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Serahira | İ. Köroğlu | 2/13 | 7,60 |
| 04.07.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Çiğdemli | C. Demir | 9/11 | 25,05 |
| 30.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Serpençe | H. Karataş | 6/8 | 12,95 |
| 21.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Birsensin Sultan | V. Karakaya | 8/12 | 11,85 |
| 20.06.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Aksu Efe | T. Kara | 3/10 | 13,20 |
| 16.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2200 Çim | Yumurcak | R. Kaya | 2/8 | 9,90 |
| 13.06.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Shirin Warrior | M. Özdil | 8/16 | 43,30 |
| 06.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Peloş My Love | S. Gökdemir | 5/8 | 18,50 |
| 30.05.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Selanik Aslanı | İ. Köroğlu | 1/6 | 1,35 |
| 10.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 2000 Çim | Can Strey | F. Demir | 12/14 | 70,90 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Charming Cat | G. Topkaya | 10/10 | 79,00 |
| 26.04.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Çim | Together Forever | B. İlvan | 13/14 | 112,80 |
| 26.04.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Karanura | M. Yardımcı | 10/12 | 43,25 |
| 19.04.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | King Davut | H. Hatunoğlu | 7/10 | 7,60 |
| 12.04.2026 | Adana | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | King Davut | H. Hatunoğlu | 10/10 | 40,55 |
| 23.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Rand Rower | S. Akyavuz | 6/9 | 4,60 |
| 16.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Hot Warrior | O. Görmez | 4/7 | 29,45 |
Sık sorulanlar
Berat Keleşoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 20 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Berat Keleşoğlu bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 01.11.2026, Adana.
Berat Keleşoğlu en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 9 koşu, 1 birincilik.
Berat Keleşoğlu apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.