Jokey
Gökhan Gökçe
Gökhan Gökçe son 12 ayda 288 koşuya çıktı, 44 birincilik ve 116 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (260 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 245 | 36 | 26 | 39 | %14,7 | %41,2 | −%24,4 |
| Son 12 ay | 288 | 44 | 29 | 43 | %15,3 | %40,3 | −%11,8 |
| 2020'den bu yana | 3016 | 353 | 348 | 366 | %11,7 | %35,4 | −%37,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 245 | 36 | 26 | 39 | %14,7 | %41,2 |
| 2025 | 185 | 25 | 18 | 20 | %13,5 | %34,1 |
| 2024 | 216 | 16 | 19 | 29 | %7,4 | %29,6 |
| 2023 | 367 | 36 | 54 | 45 | %9,8 | %36,8 |
| 2022 | 528 | 51 | 69 | 63 | %9,7 | %34,7 |
| 2021 | 783 | 94 | 89 | 92 | %12,0 | %35,1 |
| 2020 | 692 | 95 | 73 | 78 | %13,7 | %35,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 260 | 39 | 26 | 40 | %15,0 | %40,4 |
| Bursa | 15 | 3 | 1 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| İstanbul | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 187 | 26 | 22 | 22 | %13,9 | %37,4 |
| Kum · Nemli | 41 | 11 | 2 | 11 | %26,8 | %58,5 |
| Kum · Islak | 21 | 4 | 2 | 4 | %19,0* | %47,6* |
| Çim · Normal | 17 | 2 | 0 | 0 | %11,8* | %11,8* |
| Kum · Sulu | 12 | 1 | 1 | 6 | %8,3* | %66,7* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 74 | 10 | 6 | 8 | %13,5 | %32,4 |
| 1201–1600 m | 138 | 24 | 13 | 22 | %17,4 | %42,8 |
| 1601–2000 m | 65 | 6 | 7 | 12 | %9,2 | %38,5 |
| 2001+ m | 11 | 4 | 3 | 1 | %36,4* | %72,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 177 | 28 | 17 | 30 | %15,8 | %42,4 |
| Arap | 111 | 16 | 12 | 13 | %14,4 | %36,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1549 | 208 | 197 | 213 | %13,4 | %39,9 |
| İstanbul | 981 | 78 | 85 | 93 | %8,0 | %26,1 |
| Bursa | 251 | 37 | 32 | 29 | %14,7 | %39,0 |
| Kocaeli | 201 | 28 | 28 | 25 | %13,9 | %40,3 |
| Antalya | 19 | 1 | 3 | 4 | %5,3* | %42,1* |
| Ankara | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1244 | 166 | 170 | 168 | %13,3 | %40,5 |
| Çim · Normal | 684 | 66 | 68 | 76 | %9,6 | %30,7 |
| Sentetik · Normal | 602 | 52 | 55 | 54 | %8,6 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 159 | 27 | 16 | 29 | %17,0 | %45,3 |
| Kum · Islak | 100 | 18 | 20 | 12 | %18,0 | %50,0 |
| Çim · Yumuşak | 68 | 3 | 4 | 6 | %4,4 | %19,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 53 | 8 | 7 | 4 | %15,1 | %35,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 49 | 5 | 2 | 7 | %10,2 | %28,6 |
| Kum · Sulu | 39 | 6 | 4 | 10 | %15,4 | %51,3 |
| Çim · Ağır | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 649 | 79 | 67 | 89 | %12,2 | %36,2 |
| 1201–1600 m | 1419 | 173 | 163 | 157 | %12,2 | %34,7 |
| 1601–2000 m | 734 | 82 | 89 | 93 | %11,2 | %36,0 |
| 2001+ m | 214 | 19 | 29 | 27 | %8,9 | %35,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1798 | 224 | 224 | 225 | %12,5 | %37,4 |
| Arap | 1218 | 129 | 124 | 141 | %10,6 | %32,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gökçe | 154 | 22 | 19 | 23 | %14,3 | %41,6 |
| M. Yayan | 13 | 2 | 1 | 5 | %15,4* | %61,5* |
| S. Gözüngü | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| S. Minasoğlu | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Y. Polat | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| E. Ergökçen | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Y. Demirkıran | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| O. Aktaş | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| V. Önder | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| M. Karaca | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| King Gökçe | 24 | 2 | 3 | 4 | %8,3* | %37,5* |
| Baby Arya | 21 | 2 | 4 | 3 | %9,5* | %42,9* |
| Ground Speed | 19 | 3 | 2 | 5 | %15,8* | %52,6* |
| Gökçestar | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| Dragon Of Song | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Khios | 10 | 4 | 0 | 2 | %40,0* | %60,0* |
| Waltz With Dreams | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Glorious Life | 9 | 1 | 2 | 3 | 1/9 | 6/9 |
| Star Of Niğde | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| Falcon Of Mutaflar | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Fahri Baba | S. Gökçe | 9/9 | 4,20 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Baby Arya | S. Gökçe | 4/10 | 20,05 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Drowzee | O. Aktaş | 2/10 | 3,70 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Son Of Fire | Y. Arslanca | 7/9 | 11,15 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Dark Glory | S. Gökçe | 1/5 | 2,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | My Star | İ. Altınöz | 2/9 | 3,25 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Aydinç | S. Gökçe | 6/11 | 19,20 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Süleyman Ağa | A. Öksüzler | 6/10 | 15,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Sarsala | F. Arslanca | 13/16 | 30,80 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Ground Speed | S. Gökçe | 4/9 | 20,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Waltz With Dreams | S. Gökçe | 11/13 | 13,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | The Legacy | A. Özmüş | 4/9 | 7,80 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Gerard | F. Arslanca | 1/8 | 1,60 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Es Bana | S. Şahyazıcı | 9/10 | 3,10 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Midnight Blue | B. Gül | 3/14 | 15,00 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Falcon Of Mutaflar | S. Gökçe | 6/10 | 16,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Flashing Glory | S. Gökçe | 1/9 | 11,65 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Baby Arya | S. Gökçe | 6/12 | 11,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Oğlum Fırat | E. Ayhan | 11/13 | 29,50 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Gerard | F. Arslanca | 1/11 | 5,30 |
Sık sorulanlar
Gökhan Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 245 koşuda 36 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Gökhan Gökçe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 260 koşu, 39 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.