Antrenör
Sener Gökçe
Sener Gökçe'ın atları son 12 ayda 98 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 28 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (66 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sener Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 8 | 6 | 8 | %10,4 | %28,6 | −%62,8 |
| Son 12 ay | 98 | 8 | 9 | 11 | %8,2 | %28,6 | −%70,8 |
| 2020'den bu yana | 554 | 76 | 50 | 53 | %13,7 | %32,3 | −%27,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 | 8 | 6 | 8 | %10,4 | %28,6 |
| 2025 | 159 | 21 | 11 | 12 | %13,2 | %27,7 |
| 2024 | 98 | 10 | 10 | 9 | %10,2 | %29,6 |
| 2023 | 87 | 9 | 11 | 11 | %10,3 | %35,6 |
| 2021 | 85 | 24 | 9 | 9 | %28,2 | %49,4 |
| 2020 | 48 | 4 | 3 | 4 | %8,3 | %22,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 66 | 4 | 6 | 8 | %6,1 | %27,3 |
| Kocaeli | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| İstanbul | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| İzmir | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 7 | 5 | 8 | %12,7 | %36,4 |
| Çim · Normal | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
| 1201–1600 m | 61 | 6 | 7 | 6 | %9,8 | %31,1 |
| 1601–2000 m | 17 | 2 | 2 | 2 | %11,8* | %35,3* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 65 | 5 | 6 | 6 | %7,7 | %26,2 |
| İngiliz | 33 | 3 | 3 | 5 | %9,1 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 37 | 2 | 3 | 6 | %5,4 | %29,7 |
| Maiden | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
| Handikap | 17 | 1 | 3 | 2 | %5,9* | %35,3* |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-6 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 403 | 56 | 36 | 41 | %13,9 | %33,0 |
| Kocaeli | 70 | 12 | 8 | 7 | %17,1 | %38,6 |
| İstanbul | 36 | 3 | 3 | 2 | %8,3 | %22,2 |
| İzmir | 36 | 4 | 3 | 2 | %11,1 | %25,0 |
| Ankara | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 335 | 52 | 32 | 33 | %15,5 | %34,9 |
| Çim · Normal | 111 | 16 | 8 | 7 | %14,4 | %27,9 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 2 | 8 | %6,9* | %41,4* |
| Sentetik · Normal | 25 | 1 | 2 | 1 | %4,0* | %16,0* |
| Kum · Islak | 24 | 3 | 1 | 2 | %12,5* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 102 | 13 | 7 | 9 | %12,7 | %28,4 |
| 1201–1600 m | 280 | 38 | 30 | 28 | %13,6 | %34,3 |
| 1601–2000 m | 148 | 20 | 12 | 11 | %13,5 | %29,1 |
| 2001+ m | 24 | 5 | 1 | 5 | %20,8* | %45,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 309 | 46 | 32 | 28 | %14,9 | %34,3 |
| Arap | 245 | 30 | 18 | 25 | %12,2 | %29,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 178 | 18 | 9 | 17 | %10,1 | %24,7 |
| Şartlı | 166 | 27 | 19 | 18 | %16,3 | %38,6 |
| Handikap | 133 | 20 | 14 | 13 | %15,0 | %35,3 |
| KV-6 | 21 | 3 | 4 | 3 | %14,3* | %47,6* |
| KV-8 | 19 | 2 | 0 | 1 | %10,5* | %15,8* |
| KV-7 | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| A | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 11 | 1 | 2 | 3 | %9,1* | %54,5* |
| T. Alıcı | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| M. Bilgin | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| S. Kaya | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
| N. Şen | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| O. Yıldız | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Çiçek | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Gülenyüzler | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hızlı Çocuk | 15 | 4 | 4 | 1 | %26,7* | %60,0* |
| Şahsekin | 14 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %35,7* |
| West Kenan | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Altın Dost | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Yıldız Soy | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Mirektay | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Crimena Fire | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Born Hero | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Oğuzkanı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Hıgh Ground | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Oğuzkanı | M. Turan | 10/13 | 16,80 |
| 18.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Hızlı Çocuk | G. Kocakaya | 5/6 | 8,35 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Şahsekin | N. Avci | 8/15 | 5,45 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Oğuzkanı | T. Alıcı | 6/14 | 45,90 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Şahsekin | Ö. Özen | 4/13 | 27,85 |
| 27.08.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Kum | Hızlı Çocuk | M. Akyavuz | 1/10 | 6,80 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Sabırlı Ribella | M. Çiçek | 5/11 | 5,65 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Şahsekin | İ. Gün | 6/14 | 34,45 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Ada Köprüsü | G. Özçelik | 10/10 | 13,85 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Oğuzkanı | G. Özçelik | 13/15 | 31,40 |
| 19.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Hızlı Çocuk | A. Çelik | 10/10 | 14,15 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Oğuzkanı | T. Alıcı | 6/8 | 14,35 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Ulu Irmak | B. Gökçe | 5/8 | 8,10 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Sabırlı Ribella | S. Kaya | 3/6 | 2,10 |
| 24.07.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Power Of Sisters | O. Yıldız | 13/14 | 12,75 |
| 24.07.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Mirektay | N. Şen | 5/11 | 41,35 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kumkadı Aslanı | H. Katı | 6/9 | 18,60 |
| 04.07.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Hızlı Çocuk | S. Kaya | 1/7 | 2,05 |
| 26.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1700 Kum | Hıgh Ground | T. Alıcı | 2/6 | 5,90 |
| 25.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Mirektay | Y. Gökçe | 12/12 | 26,55 |
Sık sorulanlar
Sener Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 77 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sener Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.10.2026, Bursa.
Sener Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 66 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.