Antrenör
Samet Dinçer
Samet Dinçer'ın atları son 12 ayda 12 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Samet Dinçer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* | – |
| Son 12 ay | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* | – |
| 2020'den bu yana | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Alıcı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Yılmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. Elmas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulu Irmak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Lady Bridgerton | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Legacy Of Henry | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Secret Mirror | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Born Hero | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Lady Bridgerton | T. Alıcı | 2/12 | 8,15 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Ulu Irmak | Ö. Özen | 7/13 | 28,80 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Legacy Of Henry | K. Yılmaz | 11/15 | 9,25 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Secret Mirror | Ö. Özen | 7/10 | 11,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ulu Irmak | R. Ketme | 6/9 | 15,40 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Legacy Of Henry | B. Gökçe | 6/16 | 3,35 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ulu Irmak | B. Bülbül | 8/13 | 16,70 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Secret Mirror | B. Gökçe | 9/11 | 3,40 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Born Hero | M. Çiçek | 3/7 | 5,75 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Ulu Irmak | A. Elmas | 12/15 | 23,75 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Born Hero | M. Bilgin | 4/11 | 4,65 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Lady Bridgerton | T. Alıcı | 11/12 | 15,25 |
Sık sorulanlar
Samet Dinçer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 12 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Samet Dinçer'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Samet Dinçer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 6 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.