Antrenör
Celal Burak Seriner
Celal Burak Seriner'ın atları son 12 ayda 116 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 52 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (71 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Celal Burak Seriner antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 19 | 16 | 11 | %19,0 | %46,0 | −%13,6 |
| Son 12 ay | 116 | 20 | 18 | 14 | %17,2 | %44,8 | −%23,1 |
| 2020'den bu yana | 230 | 38 | 34 | 25 | %16,5 | %42,2 | −%34,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 19 | 16 | 11 | %19,0 | %46,0 |
| 2025 | 87 | 14 | 11 | 8 | %16,1 | %37,9 |
| 2024 | 43 | 5 | 7 | 6 | %11,6 | %41,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 71 | 13 | 7 | 10 | %18,3 | %42,3 |
| Ankara | 40 | 6 | 10 | 3 | %15,0 | %47,5 |
| İstanbul | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 56 | 8 | 6 | 9 | %14,3 | %41,1 |
| Çim · Normal | 20 | 4 | 2 | 1 | %20,0* | %35,0* |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 4 | 1 | %20,0* | %70,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 1 | 3 | 4 | %5,6* | %44,4* |
| 1201–1600 m | 47 | 10 | 7 | 5 | %21,3 | %46,8 |
| 1601–2000 m | 36 | 7 | 6 | 4 | %19,4 | %47,2 |
| 2001+ m | 15 | 2 | 2 | 1 | %13,3* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 91 | 14 | 15 | 13 | %15,4 | %46,2 |
| Arap | 25 | 6 | 3 | 1 | %24,0* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 42 | 10 | 7 | 4 | %23,8 | %50,0 |
| Handikap | 42 | 8 | 8 | 6 | %19,0 | %52,4 |
| Satış | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| KV-6 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Maiden | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 147 | 27 | 17 | 16 | %18,4 | %40,8 |
| Ankara | 73 | 10 | 15 | 7 | %13,7 | %43,8 |
| İstanbul | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 125 | 23 | 13 | 17 | %18,4 | %42,4 |
| Çim · Normal | 58 | 7 | 10 | 2 | %12,1 | %32,8 |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 4 | 2 | %18,2* | %72,7* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 1 | 5 | 5 | %3,6* | %39,3* |
| 1201–1600 m | 97 | 16 | 10 | 9 | %16,5 | %36,1 |
| 1601–2000 m | 74 | 16 | 12 | 9 | %21,6 | %50,0 |
| 2001+ m | 31 | 5 | 7 | 2 | %16,1 | %45,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 151 | 24 | 22 | 19 | %15,9 | %43,0 |
| Arap | 79 | 14 | 12 | 6 | %17,7 | %40,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 93 | 21 | 17 | 10 | %22,6 | %51,6 |
| Handikap | 60 | 11 | 9 | 7 | %18,3 | %45,0 |
| Maiden | 30 | 4 | 2 | 1 | %13,3 | %23,3 |
| Satış | 13 | 1 | 1 | 4 | %7,7* | %46,2* |
| KV-6 | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-7 | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 11 | 3 | 3 | 1 | %27,3* | %63,6* |
| S. Çelik | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| E. Çankaya | 9 | 4 | 2 | 1 | 4/9 | 7/9 |
| M. Arslan | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| M. Çelik | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| M. Keskin | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| M. Solmaz | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| V. Abiş | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| F. Sansar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Cankılıç | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximus Man | 15 | 4 | 3 | 4 | %26,7* | %73,3* |
| Olgun Vedat | 14 | 3 | 0 | 0 | %21,4* | %21,4* |
| Leader Tulıp | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Gizli Kahraman | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Adanalı Kız | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Kerpeten Yalçın | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| Rainy Soil | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| General Sherman | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Head Vorker | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Hulegu Khan | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Melian The Maia | E. Cankılıç | 1/12 | 2,95 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Kerpeten Yalçın | A. Kurşun | 4/7 | 2,45 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Leader Tulıp | M. Keskin | 2/10 | 9,75 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Back To Glory | Ö. Yıldırım | 1/6 | 2,25 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Maximus Man | E. Çankaya | 2/6 | 10,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Adanalı Kız | S. Çelik | 2/7 | 1,45 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Rainy Soil | M. Arslan | 4/7 | 1,45 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Adanalı Kız | M. Arslan | 1/5 | 3,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Leader Tulıp | M. Keskin | 1/13 | 7,00 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Head Vorker | A. Kurşun | 2/8 | 3,30 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Melian The Maia | A. Kurşun | 2/5 | 3,25 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Back To Glory | V. Abiş | 2/10 | 3,65 |
| 15.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Naziko | M. Çelik | 6/9 | 6,45 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Rainy Soil | M. Arslan | 2/7 | 1,70 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Adanalı Kız | F. Sansar | 4/7 | 1,70 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1900 Çim | Melian The Maia | A. Kurşun | 4/6 | 6,15 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Kerpeten Yalçın | E. Cankılıç | 2/7 | 1,80 |
| 08.10.2026 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Head Vorker | M. Arslan | 6/10 | 6,75 |
| 04.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Maximus Man | E. Çankaya | 1/15 | 5,80 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Adanalı Kız | T. Bali | 2/9 | 8,65 |
Sık sorulanlar
Celal Burak Seriner bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Celal Burak Seriner'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Celal Burak Seriner en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 71 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.