Antrenör
Gönül Topkaya
Gönül Topkaya'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (42 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gönül Topkaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 | – |
| Son 12 ay | 42 | 2 | 1 | 1 | %4,8 | %9,5 | – |
| 2020'den bu yana | 52 | 2 | 1 | 1 | %3,8 | %7,7 | −%53,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.05.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 1 | 1 | 0 | %3,1 | %6,3 |
| 2025 | 20 | 1 | 0 | 1 | %5,0* | %10,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 42 | 2 | 1 | 1 | %4,8 | %9,5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 1201–1600 m | 18 | 2 | 0 | 0 | %11,1* | %11,1* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 2 | 1 | 1 | %5,1 | %10,3 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| Şartlı | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Handikap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 52 | 2 | 1 | 1 | %3,8 | %7,7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 1 | 0 | 1 | %4,0* | %8,0* |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 1201–1600 m | 23 | 2 | 0 | 0 | %8,7* | %8,7* |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 49 | 2 | 1 | 1 | %4,1 | %8,2 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| Maiden | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| Handikap | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Coşkun | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| N. Demir | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| T. Bali | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| S. Çelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| E. Atlamaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Sunkar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akdağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Arslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Borga | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| Passion Runner | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Wrestler | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Tek Nergiz | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kaptan Selim | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Reyna Kızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Azime | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Southern Raın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Avus Mazen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Shirin Warrior | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Reyna Kızı | S. Çelik | 5/11 | 10,70 |
| 31.05.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Çim | Borga | S. Çelik | 6/14 | 9,45 |
| 31.05.2026 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Avus Mazen | M. Sunkar | 11/11 | 6,80 |
| 24.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Reyna Kızı | E. Atlamaz | 6/10 | 48,50 |
| 17.05.2026 | Adana | KV-6 | 2000 Çim | Borga | E. Cankılıç | 8/8 | 12,60 |
| 17.05.2026 | Adana | KV-6 | 2000 Çim | Shirin Warrior | M. Coşkun | 6/8 | 55,20 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Kaptan Selim | E. Tunç | 9/13 | 69,60 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Borga | N. Demir | 6/13 | 4,90 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Charming Cat | B. Keleşoğlu | 10/10 | 79,00 |
| 03.05.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Kum | Borga | M. Akdağ | 4/9 | 14,90 |
| 26.04.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Çim | Borga | M. Çelik | 1/14 | 9,85 |
| 19.04.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Borga | M. Akdağ | 4/7 | 19,05 |
| 07.04.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Borga | M. Coşkun | 4/11 | 21,60 |
| 31.03.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Borga | S. Çelik | 5/12 | 11,90 |
| 28.03.2026 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Wrestler | M. Sunkar | 12/14 | 43,60 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Kaptan Selim | T. Bali | 6/9 | 47,80 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Borga | S. Çelik | 2/9 | 9,60 |
| 23.03.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Wrestler | M. Coşkun | 7/9 | 44,65 |
| 08.03.2026 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Wrestler | M. Coşkun | 12/13 | 62,15 |
| 07.03.2026 | Adana | G 2 | 1900 Kum | Borga | M. Coşkun | 6/6 | 43,95 |
Sık sorulanlar
Gönül Topkaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 32 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gönül Topkaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.05.2026, Adana.
Gönül Topkaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 42 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.