Antrenör
Betül Yıldırım
Betül Yıldırım'ın atları son 12 ayda 55 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Betül Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 3 | 6 | %7,3 | %23,6 | −%64,3 |
| Son 12 ay | 55 | 4 | 3 | 6 | %7,3 | %23,6 | −%64,3 |
| 2020'den bu yana | 264 | 14 | 22 | 26 | %5,3 | %23,5 | −%65,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 3 | 6 | %7,3 | %23,6 |
| 2025 | 156 | 6 | 12 | 18 | %3,8 | %23,1 |
| 2024 | 53 | 4 | 7 | 2 | %7,5 | %24,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 3 | 0 | 4 | %8,8 | %20,6 |
| Kocaeli | 17 | 1 | 3 | 2 | %5,9* | %35,3* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 23 | 3 | 0 | 3 | %13,0* | %26,1* |
| Kum · Normal | 18 | 1 | 2 | 1 | %5,6* | %22,2* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 27 | 1 | 2 | 4 | %3,7* | %25,9* |
| 1601–2000 m | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 44 | 2 | 3 | 4 | %4,5 | %20,5 |
| İngiliz | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Handikap | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
| Maiden | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 212 | 11 | 17 | 19 | %5,2 | %22,2 |
| Kocaeli | 35 | 2 | 5 | 6 | %5,7 | %37,1 |
| Bursa | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 147 | 10 | 15 | 12 | %6,8 | %25,2 |
| Çim · Normal | 60 | 1 | 2 | 6 | %1,7 | %15,0 |
| Kum · Normal | 42 | 2 | 4 | 5 | %4,8 | %26,2 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 51 | 4 | 7 | 3 | %7,8 | %27,5 |
| 1201–1600 m | 124 | 7 | 10 | 15 | %5,6 | %25,8 |
| 1601–2000 m | 56 | 3 | 2 | 6 | %5,4 | %19,6 |
| 2001+ m | 33 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %15,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 7 | 17 | 13 | %4,1 | %21,9 |
| İngiliz | 95 | 7 | 5 | 13 | %7,4 | %26,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 84 | 4 | 7 | 10 | %4,8 | %25,0 |
| Handikap | 70 | 3 | 4 | 8 | %4,3 | %21,4 |
| Maiden | 69 | 4 | 5 | 4 | %5,8 | %18,8 |
| Satış | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| KV-6 | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| A. Yıldız | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| S. Akbulat | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| V. Abiş | 4 | 1 | 0 | 3 | 1/4 | 4/4 |
| A. İnci | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Y. Gümüş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Akçay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kayaların Aslanı | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Rüzgarın Şahı | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Tarlabaşı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Despotlu | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Nergizli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Visenya | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Aksoylucan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kızgın Yürek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Purosangue | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Chica Brava | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Chica Brava | S. Çelik | 6/11 | 20,20 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Despotlu | Ö. Özen | 3/11 | 2,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Kayaların Aslanı | A. Yıldız | 6/12 | 3,20 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Tarlabaşı | S. Akbulat | 3/16 | 5,45 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Azimli | H. Çizik | 5/9 | 13,30 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Özgünvera | V. Abiş | 3/14 | 9,10 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Tarlabaşı | S. Akbulat | 4/13 | 12,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Kayaların Aslanı | A. Yıldız | 1/14 | 3,75 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Despotlu | A. İnci | 3/10 | 6,55 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Sirius Vega | A. Yıldız | 9/9 | 23,05 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Liberta Mia | S. Tırpan | 12/13 | 55,85 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Kızgın Yürek | Ö. Özen | 11/14 | 19,70 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Despotlu | M. Bilgin | 8/14 | 5,00 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Tarlabaşı | S. Akbulat | 4/11 | 39,85 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Sky Of Khan | V. Abiş | 3/9 | 2,45 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Bayzafer | B. Akçay | 5/14 | 21,00 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kayaların Aslanı | A. Yıldız | 2/10 | 15,00 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Akçaova | E. Aktuğ | 13/14 | 35,60 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1200 Kum | Despotlu | A. İnci | 2/11 | 5,25 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Kayaların Aslanı | A. Yıldız | 4/14 | 8,95 |
Sık sorulanlar
Betül Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 55 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Betül Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Betül Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 34 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.