Antrenör
Berhe Yoleri
Berhe Yoleri'ın atları son 12 ayda 14 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (12 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Berhe Yoleri antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* | – |
| Son 12 ay | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* | – |
| 2020'den bu yana | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İngiliz | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İngiliz | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| D. Budak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Tırpan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Paso | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yüreği Güzel | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Balay Kızı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şahinyürekli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Esrabo | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Takipsiz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ghost Commander | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Yüreği Güzel | S. Tırpan | 9/14 | 48,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Balay Kızı | O. Gökçe | 8/13 | 32,20 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Yüreği Güzel | D. Budak | 10/17 | 67,75 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Esrabo | C. Paso | 12/17 | 11,55 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Şahinyürekli | K. Tokaçoğlu | 11/14 | 13,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Balay Kızı | O. Gökçe | 8/14 | 63,05 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Yüreği Güzel | D. Budak | 7/10 | 62,75 |
| 12.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Takipsiz | D. Budak | 12/15 | 49,00 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Şahinyürekli | S. Kaya | 9/11 | 21,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Satış 4 | 2100 Sentetik | Ghost Commander | A. Kurşun | 1/5 | 8,05 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Yüreği Güzel | D. Budak | 6/19 | 128,40 |
| 18.09.2026 | Bursa | G 3 | 1400 Çim | Şahinyürekli | R. Ketme | 11/11 | 41,30 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Balay Kızı | O. Gökçe | 10/14 | 62,80 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Yüreği Güzel | D. Budak | 11/16 | 112,20 |
Sık sorulanlar
Berhe Yoleri bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 14 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Berhe Yoleri'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Berhe Yoleri en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 12 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.