Antrenör
Resul Konuk
Resul Konuk'ın atları son 12 ayda 37 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Resul Konuk antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 4 | 1 | 4 | %13,8* | %31,0* | – |
| Son 12 ay | 37 | 5 | 1 | 4 | %13,5 | %27,0 | – |
| 2020'den bu yana | 422 | 38 | 43 | 47 | %9,0 | %30,3 | −%38,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.10.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 | 4 | 1 | 4 | %13,8* | %31,0* |
| 2025 | 89 | 9 | 8 | 7 | %10,1 | %27,0 |
| 2024 | 32 | 2 | 5 | 5 | %6,3 | %37,5 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2021 | 107 | 6 | 10 | 8 | %5,6 | %22,4 |
| 2020 | 163 | 17 | 19 | 23 | %10,4 | %36,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| İstanbul | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 3 | 1 | 4 | %12,0* | %32,0* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Normal | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 21 | 4 | 1 | 1 | %19,0* | %28,6* |
| 1601–2000 m | 13 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %23,1* |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 32 | 5 | 1 | 3 | %15,6 | %28,1 |
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 2 | 0 | 3 | %11,1* | %27,8* |
| Handikap | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Maiden | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 326 | 29 | 31 | 38 | %8,9 | %30,1 |
| Ankara | 72 | 6 | 11 | 7 | %8,3 | %33,3 |
| İstanbul | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şanlıurfa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 237 | 18 | 26 | 31 | %7,6 | %31,6 |
| Çim · Normal | 131 | 16 | 14 | 13 | %12,2 | %32,8 |
| Kum · Nemli | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 2 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Kum · Islak | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 78 | 7 | 7 | 12 | %9,0 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 172 | 15 | 21 | 21 | %8,7 | %33,1 |
| 1601–2000 m | 144 | 12 | 11 | 12 | %8,3 | %24,3 |
| 2001+ m | 28 | 4 | 4 | 2 | %14,3* | %35,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 246 | 26 | 26 | 30 | %10,6 | %33,3 |
| İngiliz | 176 | 12 | 17 | 17 | %6,8 | %26,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 142 | 9 | 24 | 20 | %6,3 | %37,3 |
| Handikap | 140 | 17 | 11 | 13 | %12,1 | %29,3 |
| Maiden | 93 | 9 | 5 | 9 | %9,7 | %24,7 |
| Satış | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| KV-6 | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| KV-7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kıyak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| E. Cankılıç | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| N. Avci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| V. Demir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Özdemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakelif | 19 | 3 | 1 | 3 | %15,8* | %36,8* |
| Afrika Ateşi | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Kıng Eymen | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Oyazade | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sun Of The Göksu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Toypınar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Cinderella | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Pakelif | M. Özdemir | 10/13 | 24,40 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Pakelif | M. Kıyak | 7/12 | 27,35 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | Sun Of The Göksu | N. Demir | 4/9 | 6,15 |
| 06.10.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Sentetik | Afrika Ateşi | M. Solmaz | 11/11 | 7,85 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Afrika Ateşi | E. Cankılıç | 5/13 | 27,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Pakelif | E. Cankılıç | 1/11 | 41,25 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Afrika Ateşi | G. Kocakaya | 7/11 | 7,70 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Pakelif | K. Gökçe | 15/16 | 39,15 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Afrika Ateşi | M. Çelik | 1/12 | 25,40 |
| 07.08.2026 | Bursa | KV-7 | 1200 Çim | Afrika Ateşi | N. Avci | 7/9 | 11,90 |
| 07.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Pakelif | R. Ketme | 10/11 | 12,35 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Afrika Ateşi | M. Çelik | 1/10 | 16,45 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Afrika Ateşi | N. Avci | 10/14 | 7,50 |
| 27.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Pakelif | N. Avci | 4/9 | 7,35 |
| 25.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Afrika Ateşi | M. Turan | 8/12 | 4,95 |
| 14.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Pakelif | A. Altın | 6/12 | 10,70 |
| 03.06.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Afrika Ateşi | V. Abiş | 5/9 | 5,00 |
| 29.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Pakelif | E. Cankılıç | 3/15 | 20,00 |
| 12.05.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Pakelif | D. Konuk | 7/11 | 13,50 |
| 12.04.2026 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Toypınar | F. Çetinbaş | 4/9 | 48,45 |
Sık sorulanlar
Resul Konuk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 29 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Resul Konuk'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.10.2026, Adana.
Resul Konuk en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 19 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.