Antrenör
Emin Karataş
Emin Karataş'ın atları son 12 ayda 118 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 56 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (81 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emin Karataş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 9 | 5 | 6 | %17,6 | %39,2 | +%29,6 |
| Son 12 ay | 118 | 25 | 18 | 13 | %21,2 | %47,5 | +%9,0 |
| 2020'den bu yana | 2261 | 346 | 294 | 271 | %15,3 | %40,3 | −%29,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 9 | 5 | 6 | %17,6 | %39,2 |
| 2025 | 443 | 90 | 62 | 54 | %20,3 | %46,5 |
| 2024 | 396 | 63 | 45 | 42 | %15,9 | %37,9 |
| 2023 | 425 | 48 | 61 | 58 | %11,3 | %39,3 |
| 2022 | 345 | 51 | 43 | 50 | %14,8 | %41,7 |
| 2021 | 327 | 56 | 33 | 35 | %17,1 | %37,9 |
| 2020 | 274 | 29 | 45 | 26 | %10,6 | %36,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 81 | 16 | 12 | 10 | %19,8 | %46,9 |
| Ankara | 29 | 6 | 5 | 2 | %20,7* | %44,8* |
| İstanbul | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 61 | 11 | 15 | 7 | %18,0 | %54,1 |
| Çim · Normal | 27 | 6 | 2 | 4 | %22,2* | %44,4* |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 65 | 13 | 14 | 7 | %20,0 | %52,3 |
| 1601–2000 m | 23 | 7 | 1 | 2 | %30,4* | %43,5* |
| 2001+ m | 14 | 4 | 2 | 2 | %28,6* | %57,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 103 | 21 | 15 | 12 | %20,4 | %46,6 |
| Arap | 15 | 4 | 3 | 1 | %26,7* | %53,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 8 | 5 | 4 | %22,9 | %48,6 |
| Handikap | 35 | 6 | 5 | 2 | %17,1 | %37,1 |
| Maiden | 20 | 4 | 4 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| G | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Satış | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| KV-6 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| KV-7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1076 | 152 | 149 | 130 | %14,1 | %40,1 |
| Adana | 1038 | 176 | 127 | 119 | %17,0 | %40,7 |
| İstanbul | 109 | 11 | 14 | 17 | %10,1 | %38,5 |
| Antalya | 18 | 3 | 1 | 3 | %16,7* | %38,9* |
| Kocaeli | 11 | 3 | 2 | 1 | %27,3* | %54,5* |
| Bursa | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1241 | 221 | 159 | 166 | %17,8 | %44,0 |
| Çim · Normal | 677 | 76 | 100 | 67 | %11,2 | %35,9 |
| Kum · Nemli | 84 | 13 | 11 | 12 | %15,5 | %42,9 |
| Kum · Islak | 51 | 11 | 8 | 5 | %21,6 | %47,1 |
| Sentetik · Normal | 47 | 4 | 4 | 6 | %8,5 | %29,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 44 | 5 | 5 | 2 | %11,4 | %27,3 |
| Çim · Yumuşak | 32 | 4 | 0 | 3 | %12,5 | %21,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 32 | 5 | 4 | 3 | %15,6 | %37,5 |
| Kum · Sulu | 32 | 4 | 3 | 5 | %12,5 | %37,5 |
| Çim · Ağır | 16 | 3 | 0 | 0 | %18,8* | %18,8* |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 338 | 53 | 58 | 34 | %15,7 | %42,9 |
| 1201–1600 m | 1092 | 151 | 131 | 119 | %13,8 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 582 | 101 | 67 | 87 | %17,4 | %43,8 |
| 2001+ m | 249 | 41 | 38 | 31 | %16,5 | %44,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1657 | 255 | 224 | 198 | %15,4 | %40,9 |
| Arap | 604 | 91 | 70 | 73 | %15,1 | %38,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 689 | 121 | 92 | 94 | %17,6 | %44,6 |
| Handikap | 680 | 84 | 77 | 73 | %12,4 | %34,4 |
| Maiden | 396 | 53 | 55 | 32 | %13,4 | %35,4 |
| G | 112 | 12 | 8 | 11 | %10,7 | %27,7 |
| KV-6 | 88 | 17 | 15 | 21 | %19,3 | %60,2 |
| KV-7 | 80 | 14 | 11 | 12 | %17,5 | %46,3 |
| Satış | 65 | 13 | 8 | 10 | %20,0 | %47,7 |
| KV-8 | 63 | 14 | 11 | 9 | %22,2 | %54,0 |
| A | 37 | 7 | 7 | 5 | %18,9 | %51,4 |
| KV-9 | 32 | 5 | 6 | 4 | %15,6 | %46,9 |
| Maiden/Satış | 10 | 4 | 3 | 0 | %40,0* | %70,0* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Solmaz | 22 | 4 | 4 | 4 | %18,2* | %54,5* |
| M. Çelik | 13 | 2 | 5 | 2 | %15,4* | %69,2* |
| E. Çankaya | 12 | 4 | 0 | 2 | %33,3* | %50,0* |
| A. Çelik | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| M. Çelik | 8 | 3 | 3 | 1 | 3/8 | 7/8 |
| E. Çizik | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| F. Sansar | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Akgöbek | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| M. Akyavuz | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Uyar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tywin Lannister | 17 | 2 | 4 | 3 | %11,8* | %52,9* |
| Lady Ground | 16 | 4 | 1 | 2 | %25,0* | %43,8* |
| Angle Rising | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Galioğlu | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Ganiiy | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Asya Kız | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| False World | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Mehmetoğlu | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Dediydim | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Demedi Deme | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Asya Kız | M. Özdemir | 9/9 | 56,50 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Tywin Lannister | E. Çankaya | 3/5 | 6,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Asya Kız | M. Uyar | 16/18 | 181,25 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Lady Ground | E. Çankaya | 1/9 | 14,20 |
| 03.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1400 Çim | Kral Semih | F. Sansar | 6/10 | 22,25 |
| 01.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1900 Çim | Lady Ground | A. Kurşun | 5/7 | 6,50 |
| 27.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Galioğlu | S. Kaya | 4/9 | 7,25 |
| 26.09.2026 | Ankara | G 1 | 2200 Kum | Tywin Lannister | E. Çankaya | 8/10 | 36,40 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Asya Kız | M. Keskin | 7/9 | 41,90 |
| 17.09.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | Lady Ground | E. Çankaya | 5/11 | 1,75 |
| 15.09.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2200 Çim | Tywin Lannister | E. Çankaya | 4/6 | 15,50 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Galioğlu | S. Kaya | 1/8 | 12,25 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Asya Kız | M. Akgöbek | 8/9 | 23,05 |
| 03.09.2026 | Ankara | Satış 4 | 1900 Çim | Lady Ground | E. Çankaya | 1/7 | 8,60 |
| 20.08.2026 | Ankara | Satış 3 | 1900 Çim | Lady Ground | E. Çankaya | 1/9 | 5,25 |
| 20.08.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1300 Kum | Furiosa | E. Atlamaz | 2/10 | 7,20 |
| 14.08.2026 | İstanbul | G 2 | 2400 Çim | Galioğlu | S. Kaya | 6/8 | 3,15 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Bodrum İncisi | A. Yıldız | 2/10 | 2,40 |
| 30.07.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Lady Ground | E. Çankaya | 5/16 | 10,05 |
| 30.07.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Tywin Lannister | G. Kocakaya | 4/6 | 8,00 |
Sık sorulanlar
Emin Karataş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 51 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emin Karataş'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, ASYA KIZ; Adana 7. koşu 20:30, BEGIN AGAIN.
Emin Karataş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 81 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.