Antrenör
Kadir Turan
Kadir Turan'ın atları son 12 ayda 106 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 25 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (77 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 92 | 6 | 8 | 6 | %6,5 | %21,7 | −%33,6 |
| Son 12 ay | 106 | 7 | 11 | 7 | %6,6 | %23,6 | −%35,8 |
| 2020'den bu yana | 197 | 20 | 16 | 14 | %10,2 | %25,4 | −%22,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 92 | 6 | 8 | 6 | %6,5 | %21,7 |
| 2025 | 35 | 3 | 3 | 3 | %8,6 | %25,7 |
| 2024 | 66 | 10 | 5 | 4 | %15,2 | %28,8 |
| 2023 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 77 | 4 | 4 | 3 | %5,2 | %14,3 |
| İstanbul | 10 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 10 | 2 | 3 | 0 | %20,0* | %50,0* |
| İzmir | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 50 | 3 | 9 | 2 | %6,0 | %28,0 |
| Çim · Normal | 22 | 1 | 1 | 1 | %4,5* | %13,6* |
| Kum · Nemli | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 3 | 3 | %4,3* | %30,4* |
| 1201–1600 m | 49 | 3 | 5 | 2 | %6,1 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 26 | 3 | 1 | 1 | %11,5* | %19,2* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 74 | 5 | 9 | 6 | %6,8 | %27,0 |
| İngiliz | 32 | 2 | 2 | 1 | %6,3 | %15,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 38 | 5 | 3 | 1 | %13,2 | %23,7 |
| Handikap | 32 | 2 | 2 | 2 | %6,3 | %18,8 |
| Şartlı | 28 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %28,6* |
| Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 126 | 11 | 7 | 6 | %8,7 | %19,0 |
| İstanbul | 23 | 3 | 2 | 3 | %13,0* | %34,8* |
| İzmir | 18 | 3 | 2 | 3 | %16,7* | %44,4* |
| Kocaeli | 17 | 3 | 4 | 2 | %17,6* | %52,9* |
| Antalya | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 75 | 7 | 10 | 4 | %9,3 | %28,0 |
| Çim · Normal | 59 | 8 | 4 | 3 | %13,6 | %25,4 |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Kum · Nemli | 15 | 3 | 1 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 2 | 4 | 4 | %6,3 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 95 | 9 | 8 | 5 | %9,5 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 51 | 7 | 1 | 4 | %13,7 | %23,5 |
| 2001+ m | 19 | 2 | 3 | 1 | %10,5* | %31,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 157 | 18 | 14 | 13 | %11,5 | %28,7 |
| İngiliz | 40 | 2 | 2 | 1 | %5,0 | %12,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 71 | 7 | 3 | 4 | %9,9 | %19,7 |
| Maiden | 60 | 9 | 6 | 3 | %15,0 | %30,0 |
| Şartlı | 43 | 1 | 5 | 5 | %2,3 | %25,6 |
| Satış | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 26 | 2 | 1 | 0 | %7,7* | %11,5* |
| H. Turan | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| M. Turan | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| R. Ketme | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| B. Mırık | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| C. Altun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Akpınar | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| M. Çiçek | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| A. İnci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| C. Paso | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzol Aslanı | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Festival Bound | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Şafakay | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Vahşi Kraliçe | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Benice Gülü | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Tümerk | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Başparmak | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Thorada | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İdilyıldız | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Günşiray | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kombo | H. Turan | 9/12 | 21,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Vahşi Kraliçe | M. Turan | 12/12 | 8,80 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | İzol Aslanı | M. Turan | 7/9 | 29,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Tümerk | M. Çiçek | 3/11 | 5,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Kombo | H. Turan | 11/13 | 15,25 |
| 23.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | İzol Aslanı | M. Turan | 7/13 | 28,90 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | İzol Aslanı | E. Cankılıç | 5/8 | 13,70 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Tümerk | M. Çiçek | 1/10 | 7,00 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ada Perisi | C. Altun | 11/13 | 56,60 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | İzol Aslanı | A. İnci | 4/6 | 12,65 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Tümerk | M. Turan | 5/10 | 2,50 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Elif Nisa | H. Turan | 11/12 | 39,75 |
| 18.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Ön Birlik | T. Alıcı | 18/19 | 38,70 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Tümerk | R. Ketme | 2/14 | 20,70 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Elif Nisa | C. Paso | 11/15 | 31,30 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Ön Birlik | C. Altun | 12/16 | 33,20 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Tümerk | M. Turan | 11/13 | 6,85 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Ön Birlik | R. Yıldız | 10/16 | 53,20 |
| 21.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Festival Bound | M. Turan | 10/17 | 14,05 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Kurudut | E. Akpınar | 2/15 | 28,10 |
Sık sorulanlar
Kadir Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 92 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Kadir Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 77 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.