Jokey
Furkan Yüksel
Furkan Yüksel son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Yüksel jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 1484 | 102 | 137 | 130 | %6,9 | %24,9 | −%41,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 30.06.2023, Bursa.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
44
35
15
8
2020202120222023
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 152 | 8 | 12 | 8 | %5,3 | %18,4 |
| 2022 | 303 | 15 | 27 | 19 | %5,0 | %20,1 |
| 2021 | 493 | 35 | 52 | 47 | %7,1 | %27,2 |
| 2020 | 536 | 44 | 46 | 56 | %8,2 | %27,2 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 635 | 20 | 37 | 43 | %3,1 | %15,7 |
| Kocaeli | 357 | 41 | 36 | 41 | %11,5 | %33,1 |
| Bursa | 257 | 29 | 34 | 20 | %11,3 | %32,3 |
| İzmir | 170 | 10 | 19 | 21 | %5,9 | %29,4 |
| Antalya | 54 | 2 | 9 | 4 | %3,7 | %27,8 |
| Ankara | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Adana | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 525 | 55 | 56 | 52 | %10,5 | %31,0 |
| Sentetik · Normal | 375 | 13 | 23 | 32 | %3,5 | %18,1 |
| Çim · Normal | 357 | 17 | 32 | 23 | %4,8 | %20,2 |
| Kum · Nemli | 93 | 8 | 14 | 11 | %8,6 | %35,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 34 | 3 | 3 | 1 | %8,8 | %20,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 33 | 1 | 5 | 0 | %3,0 | %18,2 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 1 | 1 | 3 | %3,2 | %16,1 |
| Kum · Islak | 22 | 2 | 2 | 6 | %9,1* | %45,5* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 283 | 23 | 28 | 20 | %8,1 | %25,1 |
| 1201–1600 m | 752 | 46 | 67 | 76 | %6,1 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 382 | 30 | 33 | 30 | %7,9 | %24,3 |
| 2001+ m | 67 | 3 | 9 | 4 | %4,5 | %23,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 937 | 75 | 103 | 95 | %8,0 | %29,1 |
| Arap | 547 | 27 | 34 | 35 | %4,9 | %17,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2023 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Tarquinio | M. Altın | 6/6 | 4,05 |
| 25.06.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Üçüzler | H. Kaya | 11/11 | 38,85 |
| 24.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Stain Free | E. Çukurkaş | 10/15 | 18,90 |
| 21.06.2023 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Kavrankan | S. Çiftçi | 14/16 | 105,30 |
| 16.06.2023 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Çim | Zamansız Yağmur | R. Coşkun | 7/11 | 27,05 |
| 16.06.2023 | Bursa | KV-7 | 1500 Çim | Dokuzbakırlı | Y. Karaküçük | 7/8 | 15,30 |
| 16.06.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | My Sunshine | M. Altın | 6/11 | 3,35 |
| 14.06.2023 | İstanbul | Şartlı 2 | 2000 Sentetik | Frenkli Çiçeği | T. İmal | 7/11 | 18,85 |
| 14.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1100 Çim | Aygüülşah | Ö. Taşdelen | 7/7 | 34,20 |
| 13.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Şanslı Kafkas | T. Çekici | 8/14 | 16,05 |
| 13.06.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Bay Metin | A. Öztürk | 9/10 | 15,90 |
| 13.06.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Buonasera | T. Çekici | 8/12 | 46,45 |
| 09.06.2023 | İstanbul | Satış 1 | 1400 Çim | Muro Başkan | M. Korkmaz | 3/19 | 4,10 |
| 09.06.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Neris | O. Özelcanat | 2/10 | 16,40 |
| 08.06.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Editör | R. Kılıç | 2/12 | 3,80 |
| 07.06.2023 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Çim | Hüradam | M. Akkılıç | 7/10 | 27,80 |
| 07.06.2023 | İstanbul | KV-9 | 2100 Çim | Alpha | K. Melike | 10/14 | 69,65 |
| 07.06.2023 | İstanbul | Handikap 14 | 1300 Çim | Deha Kartal | M. Özgül | 9/12 | 35,15 |
| 06.06.2023 | Kocaeli | KV-6 | 1400 Kum | Magic Rock | R. Suna | 6/6 | 8,15 |
| 04.06.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Stain Free | E. Çukurkaş | 6/17 | 5,75 |
Sık sorulanlar
Furkan Yüksel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Yüksel bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 30.06.2023, Bursa.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.