Antrenör
Yasemin Karaküçük
Yasemin Karaküçük'ın atları son 12 ayda 7 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasemin Karaküçük antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 | – |
| 2020'den bu yana | 1839 | 182 | 177 | 171 | %9,9 | %28,8 | −%36,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.11.2025, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212 | 22 | 13 | 20 | %10,4 | %25,9 |
| 2024 | 206 | 13 | 16 | 22 | %6,3 | %24,8 |
| 2023 | 250 | 22 | 24 | 22 | %8,8 | %27,2 |
| 2022 | 415 | 38 | 44 | 45 | %9,2 | %30,6 |
| 2021 | 508 | 49 | 52 | 43 | %9,6 | %28,3 |
| 2020 | 248 | 38 | 28 | 19 | %15,3 | %34,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| İngiliz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Maiden | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Şartlı | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1084 | 93 | 90 | 99 | %8,6 | %26,0 |
| Kocaeli | 286 | 38 | 35 | 31 | %13,3 | %36,4 |
| İstanbul | 233 | 22 | 24 | 20 | %9,4 | %28,3 |
| İzmir | 196 | 22 | 22 | 15 | %11,2 | %30,1 |
| Ankara | 20 | 4 | 3 | 2 | %20,0* | %45,0* |
| Antalya | 17 | 3 | 2 | 4 | %17,6* | %52,9* |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 883 | 99 | 85 | 88 | %11,2 | %30,8 |
| Çim · Normal | 464 | 33 | 48 | 37 | %7,1 | %25,4 |
| Sentetik · Normal | 178 | 17 | 16 | 19 | %9,6 | %29,2 |
| Kum · Nemli | 86 | 11 | 12 | 6 | %12,8 | %33,7 |
| Kum · Islak | 77 | 7 | 8 | 10 | %9,1 | %32,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 53 | 5 | 1 | 3 | %9,4 | %17,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 49 | 4 | 3 | 4 | %8,2 | %22,4 |
| Çim · Yumuşak | 33 | 3 | 4 | 3 | %9,1 | %30,3 |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 326 | 35 | 37 | 32 | %10,7 | %31,9 |
| 1201–1600 m | 916 | 96 | 84 | 84 | %10,5 | %28,8 |
| 1601–2000 m | 487 | 40 | 50 | 40 | %8,2 | %26,7 |
| 2001+ m | 110 | 11 | 6 | 15 | %10,0 | %29,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1226 | 131 | 120 | 116 | %10,7 | %29,9 |
| İngiliz | 613 | 51 | 57 | 55 | %8,3 | %26,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 631 | 54 | 57 | 55 | %8,6 | %26,3 |
| Şartlı | 617 | 70 | 61 | 69 | %11,3 | %32,4 |
| Maiden | 301 | 22 | 33 | 15 | %7,3 | %23,3 |
| KV-6 | 83 | 3 | 10 | 6 | %3,6 | %22,9 |
| KV-7 | 66 | 7 | 6 | 10 | %10,6 | %34,8 |
| KV-8 | 53 | 12 | 6 | 8 | %22,6 | %49,1 |
| Satış | 50 | 7 | 4 | 3 | %14,0 | %28,0 |
| G | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| A | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| KV-9 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z. Karabulut | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| A. İnci | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| O. Yıldız | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Editör | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kaptan Aras | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Miss Conqueror | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Bulutkar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Editör | Z. Karabulut | 1/13 | 17,15 |
| 21.11.2025 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Kaptan Aras | A. İnci | 1/12 | 3,90 |
| 21.11.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Miss Conqueror | O. Yıldız | 1/5 | 9,05 |
| 21.11.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bulutkar | A. İnci | 5/5 | 17,60 |
| 14.11.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Editör | Z. Karabulut | 6/11 | 14,00 |
| 10.11.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Editör | Z. Karabulut | 3/12 | 10,30 |
| 10.11.2025 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kaptan Aras | M. Turan | 5/10 | 3,00 |
| 07.11.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Bulutkar | O. Yıldız | 4/7 | 13,95 |
| 07.11.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Canşadi | H. Gökçe | 10/11 | 6,75 |
| 03.11.2025 | Bursa | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Kum | Ulufırat | Y. Gökçe | 6/13 | 17,25 |
| 03.11.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Miss Conqueror | K. Tokaçoğlu | 6/6 | 9,20 |
| 31.10.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Editör | Z. Karabulut | 3/11 | 3,35 |
| 31.10.2025 | Bursa | KV-8 | 1400 Çim | The Last Kıng | M. Bilgin | 3/5 | 12,75 |
| 30.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Kaptan Aras | B. Mırık | 4/14 | 3,65 |
| 30.10.2025 | İzmir | Handikap 17 | 2000 Çim | Prens Cora | M. Keçeci | 5/10 | 5,55 |
| 24.10.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | The Last Kıng | M. Çiçek | 5/8 | 9,95 |
| 24.10.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Bulutkar | O. Atmaca | 6/8 | 13,25 |
| 20.10.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Kum | Editör | H. Gökçe | 7/11 | 37,45 |
| 20.10.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kaptan Aras | A. İnci | 5/13 | 14,45 |
| 18.10.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | Zümra Hanım | D. Budak | 12/13 | 17,65 |
Sık sorulanlar
Yasemin Karaküçük bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasemin Karaküçük'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.11.2025, Bursa.
Yasemin Karaküçük en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 7 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.