Antrenör
Hamza Kaya
Hamza Kaya'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hamza Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 604 | 55 | 58 | 63 | %9,1 | %29,1 | −%32,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.07.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176 | 14 | 19 | 15 | %8,0 | %27,3 |
| 2024 | 254 | 25 | 28 | 26 | %9,8 | %31,1 |
| 2023 | 154 | 13 | 11 | 19 | %8,4 | %27,9 |
| 2022 | 20 | 3 | 0 | 3 | %15,0* | %30,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 340 | 31 | 41 | 34 | %9,1 | %31,2 |
| İstanbul | 202 | 16 | 13 | 19 | %7,9 | %23,8 |
| Kocaeli | 40 | 5 | 3 | 7 | %12,5 | %37,5 |
| İzmir | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 271 | 24 | 25 | 28 | %8,9 | %28,4 |
| Kum · Normal | 166 | 18 | 21 | 18 | %10,8 | %34,3 |
| Çim · Normal | 94 | 7 | 6 | 11 | %7,4 | %25,5 |
| Kum · Nemli | 21 | 3 | 1 | 3 | %14,3* | %33,3* |
| Sentetik · Nemli | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Sentetik · Islak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 110 | 9 | 12 | 14 | %8,2 | %31,8 |
| 1201–1600 m | 321 | 29 | 32 | 30 | %9,0 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 114 | 10 | 7 | 11 | %8,8 | %24,6 |
| 2001+ m | 59 | 7 | 7 | 8 | %11,9 | %37,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 393 | 32 | 30 | 41 | %8,1 | %26,2 |
| İngiliz | 211 | 23 | 28 | 22 | %10,9 | %34,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 178 | 10 | 18 | 18 | %5,6 | %25,8 |
| Maiden | 162 | 16 | 14 | 16 | %9,9 | %28,4 |
| Şartlı | 155 | 19 | 17 | 16 | %12,3 | %33,5 |
| Satış | 37 | 8 | 3 | 4 | %21,6 | %40,5 |
| KV-7 | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| KV-6 | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| KV-8 | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Maiden/Satış | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| G | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Amatör Binici | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Gül Derya | M. Akgöbek | 7/8 | 20,65 |
| 25.07.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1400 Çim | Berosh | M. Kaya | 3/8 | 9,55 |
| 24.07.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1700 Kum | Coming Rain | M. Akgöbek | 4/8 | 8,15 |
| 24.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Elifli | M. Kaya | 7/9 | 4,30 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Çim | Binyıl | Y. Gümüş | 7/11 | 26,75 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Kral Yazıcı | G. Özçelik | 11/11 | 15,10 |
| 23.07.2025 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Baba Zaman | H. Yıldız | 4/9 | 26,65 |
| 18.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Berosh | A. Kurşun | 4/12 | 13,65 |
| 18.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Gül Derya | H. Yıldız | 1/6 | 20,40 |
| 17.07.2025 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Binyıl | M. Çelik | 9/10 | 11,35 |
| 16.07.2025 | İstanbul | Amatör Binici | 1500 Sentetik | Baba Zaman | T. Tunç | 3/6 | 7,35 |
| 16.07.2025 | İstanbul | Amatör Binici | 1500 Sentetik | Alyadigar | G. Çelik | 6/6 | 9,75 |
| 16.07.2025 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Kral Yazıcı | M. Kaya | 5/10 | 5,60 |
| 13.07.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Gül Derya | M. Akgöbek | 3/8 | 29,80 |
| 11.07.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Çim | Coming Rain | H. Yıldız | 10/10 | 32,95 |
| 11.07.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Linam | M. Akgöbek | 1/10 | 4,30 |
| 09.07.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Baba Zaman | M. Kaya | 11/13 | 13,10 |
| 09.07.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Kral Yazıcı | R. Ketme | 5/11 | 12,80 |
| 04.07.2025 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Saha Yakut | M. Akgöbek | 15/15 | 69,95 |
| 03.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Elifli | C. Altun | 2/7 | 32,90 |
Sık sorulanlar
Hamza Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hamza Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.07.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.