Antrenör
Ayhan Öztürk
Ayhan Öztürk'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayhan Öztürk antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 266 | 21 | 24 | 25 | %7,9 | %26,3 | −%44,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.06.2023, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2022 | 67 | 3 | 5 | 8 | %4,5 | %23,9 |
| 2021 | 136 | 10 | 11 | 12 | %7,4 | %24,3 |
| 2020 | 57 | 8 | 7 | 5 | %14,0 | %35,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 195 | 14 | 19 | 18 | %7,2 | %26,2 |
| Kocaeli | 36 | 4 | 3 | 1 | %11,1 | %22,2 |
| Bursa | 20 | 1 | 0 | 4 | %5,0* | %25,0* |
| Ankara | 5 | 0 | 2 | 2 | 0/5 | 4/5 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Adana | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 130 | 8 | 13 | 12 | %6,2 | %25,4 |
| Çim · Normal | 62 | 7 | 5 | 7 | %11,3 | %30,6 |
| Kum · Normal | 39 | 3 | 3 | 2 | %7,7 | %20,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 38 | 3 | 4 | 2 | %7,9 | %23,7 |
| 1201–1600 m | 169 | 15 | 15 | 16 | %8,9 | %27,2 |
| 1601–2000 m | 42 | 3 | 4 | 4 | %7,1 | %26,2 |
| 2001+ m | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 151 | 12 | 12 | 15 | %7,9 | %25,8 |
| Arap | 115 | 9 | 12 | 10 | %7,8 | %27,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 135 | 9 | 10 | 14 | %6,7 | %24,4 |
| Şartlı | 59 | 4 | 4 | 5 | %6,8 | %22,0 |
| Maiden | 30 | 4 | 5 | 2 | %13,3 | %36,7 |
| Satış | 20 | 2 | 3 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| KV-6 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.06.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Bay Metin | F. Yüksel | 9/10 | 15,90 |
| 30.05.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1500 Kum | Bay Metin | M. Bilgin | 7/11 | 6,75 |
| 24.05.2023 | İstanbul | Satış 2 | 2100 Çim | El Avion | S. Akbulat | 7/7 | 34,30 |
| 23.05.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Bay Metin | F. Yüksel | 2/14 | 27,60 |
| 23.05.2023 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Mühendis | F. Yüksel | 11/12 | 20,35 |
| 19.05.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | El Avion | S. Akbulat | 12/12 | 91,25 |
| 19.10.2022 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Küçük Dicle | B. Çığla | 4/10 | 36,05 |
| 16.10.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Shehzade | E. Aktuğ | 6/14 | 11,75 |
| 12.10.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Yellow Stone | M. Hamedi | 3/10 | 7,65 |
| 10.10.2022 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Live The Moment | H. Kaplan | 11/12 | 7,60 |
| 09.10.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Shehzade | F. Yüksel | 2/8 | 6,70 |
| 07.10.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Win My Heart | H. Çizik | 5/9 | 7,55 |
| 07.10.2022 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Küçük Dicle | B. Çığla | 4/11 | 28,00 |
| 07.10.2022 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Deli Fişek | F. Yüksel | 11/11 | 28,00 |
| 30.09.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Yellow Stone | E. Kadirler | 5/9 | 9,95 |
| 25.09.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Shehzade | V. Abiş | 7/10 | 2,60 |
| 23.09.2022 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Alkılıç | G. Yıldız | 10/11 | 13,70 |
| 23.09.2022 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Küçük Dicle | B. Çığla | 6/8 | 56,80 |
| 14.09.2022 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Yellow Stone | M. Hamedi | 3/11 | 20,45 |
| 13.09.2022 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Küçük Dicle | D. Kaya | 8/12 | 98,85 |
Sık sorulanlar
Ayhan Öztürk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ayhan Öztürk'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.06.2023, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.