Antrenör
Tolgahan İmal
Tolgahan İmal'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolgahan İmal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 2 | 4 | 1 | %18,2* | %63,6* | – |
| Son 12 ay | 11 | 2 | 4 | 1 | %18,2* | %63,6* | – |
| 2020'den bu yana | 125 | 19 | 14 | 15 | %15,2 | %38,4 | −%23,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 2 | 4 | 1 | %18,2* | %63,6* |
| 2025 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 2024 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5/5 | 5/5 |
| 2023 | 21 | 5 | 0 | 2 | %23,8* | %33,3* |
| 2022 | 46 | 3 | 7 | 7 | %6,5 | %37,0 |
| 2021 | 31 | 3 | 2 | 5 | %9,7 | %32,3 |
| 2020 | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Kocaeli | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 3 | 0 | 1/4 | 4/4 |
| 1201–1600 m | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 10 | 2 | 3 | 1 | %20,0* | %60,0* |
| Arap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Maiden | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Handikap | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 83 | 5 | 10 | 11 | %6,0 | %31,3 |
| Kocaeli | 20 | 8 | 1 | 1 | %40,0* | %50,0* |
| Bursa | 20 | 5 | 2 | 3 | %25,0* | %50,0* |
| İzmir | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 51 | 3 | 4 | 8 | %5,9 | %29,4 |
| Çim · Normal | 31 | 2 | 5 | 4 | %6,5 | %35,5 |
| Kum · Normal | 29 | 9 | 4 | 2 | %31,0* | %51,7* |
| Kum · Nemli | 9 | 4 | 0 | 1 | 4/9 | 5/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 1 | 5 | 0 | %6,3* | %37,5* |
| 1201–1600 m | 43 | 7 | 3 | 5 | %16,3 | %34,9 |
| 1601–2000 m | 50 | 9 | 4 | 8 | %18,0 | %42,0 |
| 2001+ m | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 81 | 14 | 10 | 10 | %17,3 | %42,0 |
| Arap | 44 | 5 | 4 | 5 | %11,4 | %31,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 49 | 7 | 5 | 6 | %14,3 | %36,7 |
| Handikap | 37 | 3 | 7 | 4 | %8,1 | %37,8 |
| Maiden | 24 | 4 | 1 | 2 | %16,7* | %29,2* |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| G | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 5 | 2 | 3 | 0 | 2/5 | 5/5 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Kaçmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| U. Levent | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Coral Reefs | 7 | 2 | 3 | 1 | 2/7 | 6/7 |
| Before Or After | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Eflah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Eflah | A. Kurşun | 2/15 | 7,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Coral Reefs | G. Özçelik | 1/8 | 2,45 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Coral Reefs | G. Özçelik | 2/7 | 1,55 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Coral Reefs | G. Özçelik | 1/12 | 4,90 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Coral Reefs | H. Karataş | 3/10 | 4,90 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Coral Reefs | A. Kurşun | 6/8 | 3,50 |
| 28.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Coral Reefs | G. Özçelik | 2/9 | 4,55 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Çim | Coral Reefs | G. Özçelik | 2/9 | 16,70 |
| 18.02.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Kum | Before Or After | A. Kaçmaz | 10/15 | 19,15 |
| 07.02.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Before Or After | A. Kaçmaz | 14/18 | 13,00 |
| 21.01.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Kum | Before Or After | U. Levent | 9/10 | 18,10 |
| 30.04.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | By Türe | A. Çelik | 1/6 | 7,45 |
| 17.03.2024 | İzmir | G 1 | 2100 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/11 | 3,35 |
| 22.02.2024 | Kocaeli | G 3 | 1900 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/7 | 3,05 |
| 15.02.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/9 | 1,35 |
| 25.01.2024 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/6 | 1,60 |
| 18.01.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/5 | 1,45 |
| 04.12.2023 | Bursa | KV-7 | 1900 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/6 | 1,60 |
| 13.11.2023 | Bursa | KV-6 | 1300 Kum | Kayı Beyi | A. Sözen | 1/6 | 5,35 |
| 03.11.2023 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Kayı Beyi | H. Çizik | 8/9 | 7,85 |
Sık sorulanlar
Tolgahan İmal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tolgahan İmal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Tolgahan İmal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 8 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.