Antrenör
Fatih Şen
Fatih Şen'ın atları son 12 ayda 63 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Şen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 2 | 4 | 4 | %3,8 | %18,9 | −%71,2 |
| Son 12 ay | 63 | 2 | 6 | 5 | %3,2 | %20,6 | −%75,8 |
| 2020'den bu yana | 104 | 7 | 10 | 7 | %6,7 | %23,1 | −%49,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | 2 | 4 | 4 | %3,8 | %18,9 |
| 2025 | 42 | 1 | 3 | 2 | %2,4 | %14,3 |
| 2020 | 9 | 4 | 3 | 1 | 4/9 | 8/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 54 | 2 | 6 | 5 | %3,7 | %24,1 |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 2 | 3 | 4 | %4,4 | %20,0 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 32 | 1 | 3 | 3 | %3,1 | %21,9 |
| 1601–2000 m | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 63 | 2 | 6 | 5 | %3,2 | %20,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 42 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %19,0 |
| Şartlı | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Maiden | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 94 | 7 | 10 | 7 | %7,4 | %25,5 |
| Bursa | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 75 | 5 | 5 | 6 | %6,7 | %21,3 |
| Kum · Nemli | 12 | 2 | 4 | 0 | %16,7* | %50,0* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| 1201–1600 m | 47 | 3 | 4 | 4 | %6,4 | %23,4 |
| 1601–2000 m | 34 | 2 | 3 | 2 | %5,9 | %20,6 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 104 | 7 | 10 | 7 | %6,7 | %23,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 63 | 3 | 7 | 4 | %4,8 | %22,2 |
| Şartlı | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* |
| Maiden | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Ökten | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ö. Özen | 11 | 2 | 3 | 2 | %18,2* | %63,6* |
| N. Avci | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Ç. Taşcı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. İnci | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| M. Keçeci | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| B. Bülbül | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Öncel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Göl | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şifne Efesi | 25 | 0 | 5 | 4 | %0,0* | %36,0* |
| Sarman Rüzgarı | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Matilda Hanım | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| İzmir Güneşi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Özlütay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Tınas Girl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | İzmir Güneşi | M. Öncel | –/12 | 81,45 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Şifne Efesi | E. Akpınar | 15/16 | 22,55 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | İzmir Güneşi | A. Aksoy | 12/14 | 91,80 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Matilda Hanım | M. Göl | 10/10 | 55,20 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Sarman Rüzgarı | E. Ökten | 9/9 | 59,65 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Matilda Hanım | M. Göl | 15/19 | 73,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Sarman Rüzgarı | M. Turan | 14/19 | 33,70 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Matilda Hanım | M. Öncel | 12/16 | 115,95 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Sarman Rüzgarı | A. Altın | 6/16 | 26,85 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Matilda Hanım | M. Keçeci | 10/16 | 39,55 |
| 03.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Sarman Rüzgarı | Ç. Taşcı | 15/19 | 96,70 |
| 03.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şifne Efesi | Y. Gökçe | 11/11 | 23,95 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Matilda Hanım | Ç. Taşcı | 9/18 | 91,30 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Matilda Hanım | C. Paso | 15/16 | 41,40 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Şifne Efesi | E. Ökten | 13/15 | 29,60 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Şifne Efesi | M. Tekpetek | 8/15 | 9,45 |
| 01.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Matilda Hanım | E. Ökten | 12/14 | 40,75 |
| 26.07.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1400 Kum | Şifne Efesi | Ö. Özen | 2/14 | 11,50 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Şifne Efesi | Ö. Özen | 15/18 | 7,55 |
| 12.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Şifne Efesi | A. İnci | 3/10 | 7,85 |
Sık sorulanlar
Fatih Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 53 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Şen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, İzmir.
Fatih Şen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 54 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.