Antrenör
Ulvi Yoğurtcu
Ulvi Yoğurtcu'ın atları son 12 ayda 88 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 37 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (81 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulvi Yoğurtcu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 7 | 7 | 12 | %11,5 | %42,6 | +%13,8 |
| Son 12 ay | 88 | 10 | 11 | 16 | %11,4 | %42,0 | −%10,2 |
| 2020'den bu yana | 423 | 41 | 38 | 51 | %9,7 | %30,7 | −%8,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 08.06.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 7 | 7 | 12 | %11,5 | %42,6 |
| 2025 | 171 | 17 | 14 | 19 | %9,9 | %29,2 |
| 2024 | 110 | 9 | 7 | 16 | %8,2 | %29,1 |
| 2023 | 81 | 8 | 10 | 4 | %9,9 | %27,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 81 | 9 | 9 | 15 | %11,1 | %40,7 |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 47 | 5 | 3 | 13 | %10,6 | %44,7 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 3 | 2 | 1/9 | 6/9 |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 41 | 6 | 5 | 4 | %14,6 | %36,6 |
| 1601–2000 m | 33 | 2 | 3 | 9 | %6,1 | %42,4 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 67 | 8 | 7 | 13 | %11,9 | %41,8 |
| Arap | 21 | 2 | 4 | 3 | %9,5* | %42,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 33 | 3 | 5 | 6 | %9,1 | %42,4 |
| Handikap | 28 | 2 | 4 | 5 | %7,1* | %39,3* |
| Maiden | 15 | 5 | 2 | 1 | %33,3* | %53,3* |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 276 | 30 | 22 | 35 | %10,9 | %31,5 |
| Antalya | 65 | 3 | 8 | 7 | %4,6 | %27,7 |
| İzmir | 39 | 1 | 4 | 3 | %2,6 | %20,5 |
| Kocaeli | 29 | 6 | 4 | 4 | %20,7* | %48,3* |
| İstanbul | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 201 | 19 | 16 | 32 | %9,5 | %33,3 |
| Çim · Normal | 91 | 7 | 11 | 9 | %7,7 | %29,7 |
| Sentetik · Normal | 35 | 3 | 4 | 2 | %8,6 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 30 | 5 | 0 | 1 | %16,7 | %20,0 |
| Kum · Islak | 18 | 3 | 3 | 2 | %16,7* | %44,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 4 | 4 | 4 | %9,1 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 194 | 20 | 16 | 23 | %10,3 | %30,4 |
| 1601–2000 m | 133 | 12 | 14 | 18 | %9,0 | %33,1 |
| 2001+ m | 52 | 5 | 4 | 6 | %9,6 | %28,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 250 | 24 | 23 | 34 | %9,6 | %32,4 |
| Arap | 173 | 17 | 15 | 17 | %9,8 | %28,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 158 | 13 | 18 | 23 | %8,2 | %34,2 |
| Handikap | 126 | 17 | 14 | 12 | %13,5 | %34,1 |
| Maiden | 87 | 11 | 5 | 7 | %12,6 | %26,4 |
| KV-6 | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| KV-8 | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| KV-7 | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Satış | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Şen | 32 | 6 | 4 | 6 | %18,8 | %50,0 |
| A. Yıldız | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| R. Ketme | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| N. Avci | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| O. Eren | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Akpınar | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| H. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Tırpan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| F. Karakurt | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şen Akyüz | 13 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %46,2* |
| Probala | 10 | 4 | 3 | 1 | %40,0* | %80,0* |
| Catimini | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Yahyabey Gülü | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| King Of The Night | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Lord Of Power | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Yekebala | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Freedom Of Soul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gül Ayalı | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Zeki Reis | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | Bursa | KV-8 | 2000 Çim | Lord Of Power | N. Şen | 6/9 | 31,05 |
| 08.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Rıcardo | Ç. Taş | 6/12 | 29,95 |
| 05.06.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Freedom Of Soul | O. Eren | 13/17 | 66,60 |
| 29.05.2026 | Bursa | Şartlı 27 | 1000 Kum | Tatlı Akyüz | N. Şen | 7/9 | 5,20 |
| 29.05.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Şen Akyüz | E. Akpınar | 3/8 | 5,05 |
| 29.05.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1900 Kum | Rıcardo | H. Gökçe | 10/10 | 23,55 |
| 25.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | Zeki Reis | C. Altun | 5/7 | 17,40 |
| 25.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Kum | Freedom Of Soul | O. Atmaca | 7/7 | 34,85 |
| 22.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Foudroyant | F. Karakurt | 7/7 | 9,55 |
| 22.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Lord Of Power | N. Şen | 4/7 | 12,10 |
| 18.05.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kutadgu | M. Turan | 4/10 | 39,70 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Zeki Reis | E. Çizik | 1/20 | 39,85 |
| 15.05.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Lord Of Power | O. Atmaca | 6/11 | 10,45 |
| 15.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | King Of The Night | Y. Gökçe | 3/9 | 17,85 |
| 15.05.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 2/9 | 6,20 |
| 15.05.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Freedom Of Soul | O. Eren | 7/20 | 98,35 |
| 08.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1500 Çim | Gürceyhun | M. Bilgin | 2/19 | 3,60 |
| 08.05.2026 | Bursa | Maiden | 1000 Çim | Yüksel Başkan | N. Şen | 2/9 | 13,50 |
| 08.05.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 5/6 | 9,65 |
| 01.05.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Zeki Reis | T. Alıcı | 9/14 | 32,15 |
Sık sorulanlar
Ulvi Yoğurtcu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 61 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulvi Yoğurtcu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 08.06.2026, Bursa.
Ulvi Yoğurtcu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 81 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.