Jokey
İsmail Kale
İsmail Kale son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (64 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Kale jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 2 | 1 | 5 | %3,3 | %13,1 | −%43,1 |
| Son 12 ay | 66 | 2 | 1 | 5 | %3,0 | %12,1 | −%47,4 |
| 2020'den bu yana | 341 | 12 | 12 | 27 | %3,5 | %15,0 | −%54,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 2 | 1 | 5 | %3,3 | %13,1 |
| 2025 | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2023 | 49 | 3 | 1 | 3 | %6,1 | %14,3 |
| 2022 | 42 | 3 | 3 | 2 | %7,1 | %19,0 |
| 2021 | 96 | 3 | 5 | 11 | %3,1 | %19,8 |
| 2020 | 64 | 1 | 2 | 6 | %1,6 | %14,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 64 | 2 | 1 | 5 | %3,1 | %12,5 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 46 | 2 | 1 | 5 | %4,3 | %17,4 |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| 1201–1600 m | 29 | 1 | 0 | 3 | %3,4* | %13,8* |
| 1601–2000 m | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 38 | 2 | 1 | 4 | %5,3 | %18,4 |
| İngiliz | 28 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,6* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 329 | 9 | 11 | 26 | %2,7 | %14,0 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 158 | 6 | 5 | 16 | %3,8 | %17,1 |
| Çim · Normal | 106 | 3 | 3 | 4 | %2,8 | %9,4 |
| Kum · Nemli | 23 | 1 | 1 | 3 | %4,3* | %21,7* |
| Kum · Islak | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 139 | 5 | 5 | 10 | %3,6 | %14,4 |
| 1201–1600 m | 140 | 6 | 3 | 13 | %4,3 | %15,7 |
| 1601–2000 m | 58 | 1 | 4 | 4 | %1,7 | %15,5 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 215 | 7 | 7 | 18 | %3,3 | %14,9 |
| İngiliz | 126 | 5 | 5 | 9 | %4,0 | %15,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Köse | 17 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %11,8* |
| S. Gökçe | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Y. Akkuş | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. Ataş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| S. Yanık | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Ceylan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Gönültaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Özgül | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Gözüngü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Seri Ufuk | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Evgenıya | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Falling Star | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yazırbeyi | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Dişlibaşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ojo Turco | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sadık Ağanın Oğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Perfect White | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Oğlum Kadir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| You Are A Rain | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | King Mert | S. Gözüngü | 8/12 | 14,15 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Yazırbeyi | Y. Akkuş | 10/11 | 54,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Dişlibaşak | Y. Akkuş | 8/11 | 46,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Lady Esin | S. Gökçe | 7/13 | 23,25 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yazırbeyi | Y. Akkuş | 9/11 | 57,50 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Sadık Ağanın Oğlu | Y. Akkuş | –/13 | 42,90 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Albayın Kızı | C. Köse | 14/17 | 71,65 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Evgenıya | Y. Akkuş | 12/15 | 61,80 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Dişlibaşak | Y. Akkuş | 13/14 | 65,00 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Seri Ufuk | S. Gökçe | 7/9 | 13,05 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Perfect White | C. Köse | 7/13 | 31,50 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Evgenıya | Y. Akkuş | 7/9 | 34,40 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Captain Rover | F. Ceylan | 11/15 | 15,50 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Dişlibaşak | Y. Akkuş | 9/11 | 64,20 |
| 10.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Seri Ufuk | S. Gökçe | 1/10 | 10,20 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Ojo Turco | S. Yanık | 12/14 | 87,25 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Seri Ufuk | S. Gökçe | 2/10 | 3,15 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Seri Ufuk | S. Gökçe | 3/9 | 18,80 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Oğlum Kadir | Y. Akkuş | 7/10 | 12,75 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Evgenıya | Y. Akkuş | 6/8 | 14,95 |
Sık sorulanlar
İsmail Kale bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 61 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Kale bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
İsmail Kale en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 64 koşu, 2 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.