Apranti (AP)AP nedir?
Mete Göl
Mete Göl son 12 ayda 198 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (177 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mete Göl jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 167 | 7 | 5 | 4 | %4,2 | %9,6 | −%17,8 |
| Son 12 ay | 198 | 8 | 8 | 7 | %4,0 | %11,6 | −%29,4 |
| 2020'den bu yana | 397 | 12 | 15 | 15 | %3,0 | %10,6 | −%41,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 167 | 7 | 5 | 4 | %4,2 | %9,6 |
| 2025 | 116 | 4 | 5 | 7 | %3,4 | %13,8 |
| 2024 | 45 | 1 | 4 | 2 | %2,2 | %15,6 |
| 2023 | 64 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %4,7 |
| 2022 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 177 | 7 | 6 | 6 | %4,0 | %10,7 |
| Bursa | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Elazığ | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 137 | 3 | 6 | 5 | %2,2 | %10,2 |
| Kum · Nemli | 28 | 3 | 0 | 2 | %10,7* | %17,9* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 4 | 0 | 2 | %10,3 | %15,4 |
| 1201–1600 m | 100 | 3 | 4 | 3 | %3,0 | %10,0 |
| 1601–2000 m | 47 | 1 | 3 | 2 | %2,1 | %12,8 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 114 | 6 | 2 | 3 | %5,3 | %9,6 |
| İngiliz | 84 | 2 | 6 | 4 | %2,4 | %14,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 358 | 9 | 13 | 14 | %2,5 | %10,1 |
| Bursa | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Elazığ | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Antalya | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 227 | 7 | 10 | 10 | %3,1 | %11,9 |
| Çim · Normal | 79 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %5,1 |
| Kum · Nemli | 39 | 3 | 0 | 2 | %7,7 | %12,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Kum · Islak | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| Kum · Sulu | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 92 | 5 | 3 | 2 | %5,4 | %10,9 |
| 1201–1600 m | 185 | 6 | 6 | 8 | %3,2 | %10,8 |
| 1601–2000 m | 100 | 1 | 5 | 5 | %1,0 | %11,0 |
| 2001+ m | 20 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 216 | 10 | 5 | 6 | %4,6 | %9,7 |
| İngiliz | 181 | 2 | 10 | 9 | %1,1 | %11,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gözüngü | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Y. Akkuş | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| A. Ataş | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Karaca | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Ş. Özdeniz | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| H. Kurt | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| C. Köse | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| S. Tekdoğan | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| H. Durmuş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ö. Çevik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hırçın Dadaş | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Bari | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Wings Of Freedom | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Dilberhatun | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Hazarlı Çocuk | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Atik Mehmet | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Otay | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Solukmavi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yarenyar | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Dilda Hatun | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Princess Bi Sura | A. Ataş | 12/13 | 70,65 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Wings Of Freedom | A. Ataş | 12/12 | 57,15 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Yazırbeyi | Y. Akkuş | 7/8 | 41,55 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Otay | Y. Akkuş | 1/13 | 27,10 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | İlda Sultan | S. Gözüngü | 9/10 | 37,95 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alagezgin | M. Yaparoğlu | 11/13 | 44,75 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Solukmavi | Y. Akkuş | 6/12 | 52,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Call Me Native | Ş. Gümüş | 9/9 | 62,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Wings Of Freedom | A. Ataş | 7/11 | 35,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Tınasefe | S. Minasoğlu | 5/9 | 42,65 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hırçın Dadaş | M. Karaca | 8/11 | 31,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sağlıcak | H. Durmuş | 8/10 | 98,00 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | İlda Sultan | S. Gözüngü | 8/11 | 55,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Tılısım | Y. Akkuş | 9/9 | 22,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Solukmavi | Y. Akkuş | 6/11 | 94,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Layla | O. Taşdemir | 9/10 | 27,95 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Silletokat | S. Yudum | 16/16 | 32,05 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Princess Bi Sura | A. Ataş | 8/10 | 28,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Lodato | Ş. Özdeniz | 3/13 | 7,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Kazancı | O. Taşdemir | 4/8 | 28,10 |
Sık sorulanlar
Mete Göl bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 167 koşuda 7 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mete Göl bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mete Göl en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 177 koşu, 7 birincilik.
Mete Göl apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.