Antrenör
Serhat Yardımcı
Serhat Yardımcı'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yardımcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 4 | 2 | 2 | %12,1 | %24,2 | – |
| Son 12 ay | 34 | 4 | 2 | 2 | %11,8 | %23,5 | – |
| 2020'den bu yana | 789 | 82 | 76 | 85 | %10,4 | %30,8 | −%26,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 4 | 2 | 2 | %12,1 | %24,2 |
| 2025 | 39 | 3 | 2 | 4 | %7,7 | %23,1 |
| 2024 | 107 | 14 | 14 | 11 | %13,1 | %36,4 |
| 2023 | 107 | 12 | 5 | 8 | %11,2 | %23,4 |
| 2022 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 2021 | 257 | 30 | 28 | 31 | %11,7 | %34,6 |
| 2020 | 239 | 19 | 24 | 28 | %7,9 | %29,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 30 | 4 | 2 | 1 | %13,3 | %23,3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Normal | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 25 | 3 | 2 | 0 | %12,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 4 | 1 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| İngiliz | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Maiden | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Handikap | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 593 | 58 | 59 | 56 | %9,8 | %29,2 |
| İstanbul | 80 | 5 | 10 | 12 | %6,3 | %33,8 |
| Kocaeli | 58 | 10 | 2 | 5 | %17,2 | %29,3 |
| İzmir | 49 | 8 | 5 | 10 | %16,3 | %46,9 |
| Ankara | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 320 | 36 | 34 | 30 | %11,3 | %31,3 |
| Kum · Normal | 276 | 26 | 20 | 32 | %9,4 | %28,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 36 | 7 | 5 | 6 | %19,4 | %50,0 |
| Sentetik · Normal | 35 | 1 | 4 | 5 | %2,9 | %28,6 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 4 | 3 | 3 | %12,9 | %32,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 1 | 5 | 3 | %3,4* | %31,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 4 | 3 | 5 | %14,3* | %42,9* |
| Kum · Islak | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 145 | 18 | 14 | 16 | %12,4 | %33,1 |
| 1201–1600 m | 376 | 34 | 31 | 40 | %9,0 | %27,9 |
| 1601–2000 m | 227 | 24 | 25 | 25 | %10,6 | %32,6 |
| 2001+ m | 41 | 6 | 6 | 4 | %14,6 | %39,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 452 | 45 | 40 | 41 | %10,0 | %27,9 |
| İngiliz | 337 | 37 | 36 | 44 | %11,0 | %34,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 253 | 24 | 23 | 26 | %9,5 | %28,9 |
| Şartlı | 247 | 29 | 33 | 29 | %11,7 | %36,8 |
| Maiden | 209 | 23 | 10 | 21 | %11,0 | %25,8 |
| KV-6 | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| KV-7 | 19 | 2 | 3 | 4 | %10,5* | %47,4* |
| KV-8 | 15 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Satış | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| A | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Turan | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| O. Eren | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| C. Altun | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| O. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Turan | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| H. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolkader | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Devrizaman | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| First Rose | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Victory Maria | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Felaket | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Anemos | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hudutsuz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| King Ferit | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| King Of Race | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hız Beyim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Çim | Victory Maria | M. Çiçek | 4/7 | 4,35 |
| 04.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Çim | Devrizaman | C. Altun | 1/9 | 6,55 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | First Rose | M. Turan | 6/15 | 45,45 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | King Ferit | T. Yıldız | 7/7 | 7,20 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Devrizaman | A. Kurşun | 5/9 | 9,30 |
| 24.08.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Kum | Felaket | M. Çiçek | 4/6 | 7,75 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | King Of Race | O. Gökçe | 9/10 | 34,20 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | First Rose | N. Şen | 8/18 | 52,15 |
| 27.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Felaket | M. Çiçek | 2/5 | 4,45 |
| 20.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Devrizaman | M. Turan | 5/8 | 3,10 |
| 20.07.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Victory Maria | G. Özçelik | 3/11 | 6,25 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Hız Beyim | O. Gökçe | 7/14 | 7,50 |
| 03.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Devrizaman | M. Turan | 1/14 | 7,80 |
| 29.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Anemos | M. Bağ | 8/8 | 27,60 |
| 25.06.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Ugarıt | Y. Gökçe | 8/16 | 90,45 |
| 25.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Hudutsuz | E. Akpınar | 6/12 | 11,50 |
| 19.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Anemos | M. Turan | 10/13 | 33,50 |
| 05.06.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | First Rose | A. Elmas | 15/17 | 22,50 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Miss Hard | O. Eren | 9/16 | 54,05 |
| 24.04.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Victory Or Death | N. Avci | 8/15 | 7,70 |
Sık sorulanlar
Serhat Yardımcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yardımcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.10.2026, Bursa.
Serhat Yardımcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 30 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.