Antrenör
Seniha Şen
Seniha Şen'ın atları son 12 ayda 104 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (49 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seniha Şen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 104 | 7 | 8 | 7 | %6,7 | %21,2 | −%45,9 |
| Son 12 ay | 104 | 7 | 8 | 7 | %6,7 | %21,2 | −%45,9 |
| 2020'den bu yana | 750 | 53 | 45 | 73 | %7,1 | %22,8 | −%49,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.10.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 104 | 7 | 8 | 7 | %6,7 | %21,2 |
| 2024 | 230 | 17 | 13 | 24 | %7,4 | %23,5 |
| 2023 | 161 | 14 | 10 | 17 | %8,7 | %25,5 |
| 2022 | 89 | 5 | 4 | 7 | %5,6 | %18,0 |
| 2020 | 166 | 10 | 10 | 18 | %6,0 | %22,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 49 | 4 | 3 | 4 | %8,2 | %22,4 |
| İstanbul | 34 | 2 | 4 | 3 | %5,9 | %26,5 |
| Bursa | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İzmir | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 5 | 5 | 4 | %9,1 | %25,5 |
| Çim · Normal | 22 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,6* |
| Sentetik · Normal | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 0 | 1 | %8,7* | %13,0* |
| 1201–1600 m | 54 | 3 | 5 | 4 | %5,6 | %22,2 |
| 1601–2000 m | 22 | 2 | 3 | 2 | %9,1* | %31,8* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 64 | 5 | 4 | 6 | %7,8 | %23,4 |
| İngiliz | 40 | 2 | 4 | 1 | %5,0 | %17,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 46 | 2 | 5 | 4 | %4,3 | %23,9 |
| Şartlı | 33 | 2 | 2 | 3 | %6,1 | %21,2 |
| Maiden | 18 | 3 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 422 | 32 | 30 | 35 | %7,6 | %23,0 |
| İstanbul | 185 | 10 | 8 | 24 | %5,4 | %22,7 |
| Bursa | 89 | 5 | 3 | 6 | %5,6 | %15,7 |
| Ankara | 26 | 4 | 3 | 3 | %15,4* | %38,5* |
| Adana | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
| İzmir | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 437 | 35 | 32 | 39 | %8,0 | %24,3 |
| Sentetik · Normal | 114 | 10 | 4 | 18 | %8,8 | %28,1 |
| Çim · Normal | 95 | 4 | 3 | 10 | %4,2 | %17,9 |
| Kum · Nemli | 69 | 3 | 4 | 6 | %4,3 | %18,8 |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 157 | 12 | 6 | 16 | %7,6 | %21,7 |
| 1201–1600 m | 366 | 28 | 30 | 37 | %7,7 | %26,0 |
| 1601–2000 m | 200 | 11 | 9 | 18 | %5,5 | %19,0 |
| 2001+ m | 27 | 2 | 0 | 2 | %7,4* | %14,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 510 | 32 | 35 | 46 | %6,3 | %22,2 |
| İngiliz | 240 | 21 | 10 | 27 | %8,8 | %24,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 271 | 24 | 15 | 26 | %8,9 | %24,0 |
| Handikap | 219 | 13 | 15 | 17 | %5,9 | %20,5 |
| Maiden | 185 | 12 | 11 | 19 | %6,5 | %22,7 |
| Satış | 29 | 1 | 4 | 3 | %3,4* | %27,6* |
| KV-6 | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| KV-7 | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| G | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| M. Akgöbek | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Yıldız | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| N. Şen | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| M. Bilgin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| E. Aktuğ | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| G. Kocakaya | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| N. Demir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alps Fire | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Luna | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| Fight For Me | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kızım Erva | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Teksevdam | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Gecenin Gücü | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Hızlı Beratım | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Scarred | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Refiye | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çevik Vakti | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Kızım Erva | M. Akgöbek | 8/11 | 47,65 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Önder | A. Kaçmaz | 5/17 | 21,20 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Altın Saad | G. Kocakaya | 7/15 | 3,40 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | La Copa | B. Gökçe | 9/11 | 24,70 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Bayhakan | O. Öztürk | 9/12 | 57,15 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Scarred | M. Çiçek | 6/12 | 21,00 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Luna | S. Çelik | 12/15 | 7,00 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Lodbrok | N. Demir | 5/11 | 9,15 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yağız Turbo | B. Akçay | 5/15 | 52,95 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Refiye | M. Akgöbek | 12/14 | 37,35 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | İncesaz | İ. Katı | 10/14 | 53,85 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Fight For Me | G. Yıldız | 11/13 | 42,80 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Altın Saad | G. Kocakaya | 2/13 | 6,00 |
| 10.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Teksevdam | N. Şen | 8/10 | 16,60 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Gecenin Gücü | N. Şen | 13/14 | 6,90 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Çevik Vakti | M. Bilgin | 9/15 | 10,85 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Scarred | M. Turan | 5/8 | 15,95 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Luna | M. Turan | 7/11 | 14,15 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Alps Fire | O. Atmaca | 6/8 | 9,25 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Almina | M. Turan | 5/14 | 40,75 |
Sık sorulanlar
Seniha Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 104 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seniha Şen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.10.2026, Kocaeli.
Seniha Şen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 49 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.