Jokey
Onur Öztürk
Onur Öztürk son 12 ayda 117 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (52 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Öztürk jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 9 | 6 | 7 | %9,2 | %22,4 | −%65,1 |
| Son 12 ay | 117 | 11 | 7 | 11 | %9,4 | %24,8 | −%54,6 |
| 2020'den bu yana | 1671 | 183 | 165 | 174 | %11,0 | %31,2 | −%35,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 9 | 6 | 7 | %9,2 | %22,4 |
| 2025 | 191 | 17 | 11 | 15 | %8,9 | %22,5 |
| 2024 | 226 | 23 | 21 | 25 | %10,2 | %30,5 |
| 2023 | 282 | 27 | 36 | 27 | %9,6 | %31,9 |
| 2022 | 226 | 27 | 24 | 22 | %11,9 | %32,3 |
| 2021 | 356 | 46 | 38 | 43 | %12,9 | %35,7 |
| 2020 | 292 | 34 | 29 | 35 | %11,6 | %33,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 52 | 6 | 6 | 5 | %11,5 | %32,7 |
| Bursa | 29 | 4 | 0 | 5 | %13,8* | %31,0* |
| İstanbul | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| Kocaeli | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 46 | 6 | 2 | 6 | %13,0 | %30,4 |
| Sentetik · Normal | 34 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %8,8 |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Normal | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 65 | 8 | 4 | 4 | %12,3 | %24,6 |
| 1601–2000 m | 31 | 1 | 2 | 5 | %3,2 | %25,8 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 72 | 8 | 5 | 5 | %11,1 | %25,0 |
| Arap | 45 | 3 | 2 | 6 | %6,7 | %24,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 743 | 91 | 64 | 84 | %12,2 | %32,2 |
| Antalya | 300 | 38 | 33 | 30 | %12,7 | %33,7 |
| İstanbul | 287 | 17 | 24 | 19 | %5,9 | %20,9 |
| Kocaeli | 240 | 26 | 34 | 24 | %10,8 | %35,0 |
| İzmir | 69 | 8 | 6 | 11 | %11,6 | %36,2 |
| Ankara | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
| Adana | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 739 | 91 | 76 | 84 | %12,3 | %34,0 |
| Çim · Normal | 340 | 36 | 27 | 35 | %10,6 | %28,8 |
| Sentetik · Normal | 286 | 20 | 23 | 21 | %7,0 | %22,4 |
| Kum · Nemli | 83 | 11 | 16 | 6 | %13,3 | %39,8 |
| Kum · Islak | 65 | 9 | 10 | 13 | %13,8 | %49,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 46 | 6 | 2 | 4 | %13,0 | %26,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 40 | 2 | 7 | 4 | %5,0 | %32,5 |
| Çim · Yumuşak | 32 | 4 | 1 | 4 | %12,5 | %28,1 |
| Çim · Ağır | 14 | 1 | 0 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| Sentetik · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 248 | 29 | 21 | 32 | %11,7 | %33,1 |
| 1201–1600 m | 860 | 96 | 84 | 82 | %11,2 | %30,5 |
| 1601–2000 m | 447 | 48 | 50 | 49 | %10,7 | %32,9 |
| 2001+ m | 116 | 10 | 10 | 11 | %8,6 | %26,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1056 | 116 | 108 | 119 | %11,0 | %32,5 |
| Arap | 615 | 67 | 57 | 55 | %10,9 | %29,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Öcal | 86 | 11 | 6 | 9 | %12,8 | %30,2 |
| E. Uslu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| K. Korkmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çetinkurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Yılmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Demirbaş | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| G. Subaşı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Tanrıkulu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Acar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Taşdelen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Typhoon | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Blizzard | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Oğul Çınar | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Shawshank | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Rigel | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kara Onur | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çubuklu | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| Kumsalım | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Yaz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Shadow Master | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Shawshank | A. Öcal | 1/11 | 2,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | I Ro | E. Uslu | 8/8 | 14,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | I Ro | E. Uslu | 6/6 | 15,10 |
| 26.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1700 Çim | Typhoon | A. Öcal | 6/7 | 6,30 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Blizzard | A. Öcal | 6/6 | 13,00 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Baturalp Can | B. Tanrıkulu | 6/7 | 14,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Shawshank | A. Öcal | 7/10 | 15,30 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Çim | Typhoon | A. Öcal | 8/9 | 12,40 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Shawshank | A. Öcal | 6/7 | 30,85 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | Blizzard | A. Öcal | 2/8 | 12,85 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Yalıkızı | M. Acar | 6/11 | 19,60 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Sentetik | Baturalp Can | G. Taşdelen | 4/7 | 31,70 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | Blizzard | A. Öcal | 10/10 | 12,95 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Bayhakan | S. Şen | 9/12 | 57,15 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kumkapılı | Ş. Gökçe | 9/13 | 35,30 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Shawshank | A. Öcal | 5/12 | 3,95 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Typhoon | A. Öcal | 1/9 | 9,90 |
| 11.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Çubuklu | A. Öcal | 5/16 | 8,40 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Rigel | A. Öcal | 10/13 | 22,45 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Shawshank | A. Öcal | 4/8 | 2,75 |
Sık sorulanlar
Onur Öztürk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 98 koşuda 9 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Öztürk bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Onur Öztürk en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 52 koşu, 6 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.