Antrenör
Ramazan Güneli
Ramazan Güneli'ın atları son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Güneli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| 2020'den bu yana | 356 | 25 | 33 | 31 | %7,0 | %25,0 | −%61,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2025 | 49 | 1 | 2 | 4 | %2,0 | %14,3 |
| 2024 | 35 | 2 | 3 | 1 | %5,7 | %17,1 |
| 2023 | 113 | 14 | 15 | 11 | %12,4 | %35,4 |
| 2022 | 45 | 2 | 5 | 7 | %4,4 | %31,1 |
| 2021 | 76 | 3 | 4 | 2 | %3,9 | %11,8 |
| 2020 | 37 | 3 | 4 | 6 | %8,1 | %35,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 238 | 15 | 22 | 22 | %6,3 | %24,8 |
| Bursa | 94 | 6 | 10 | 7 | %6,4 | %24,5 |
| Kocaeli | 17 | 3 | 0 | 2 | %17,6* | %29,4* |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 161 | 8 | 15 | 16 | %5,0 | %24,2 |
| Çim · Normal | 91 | 8 | 6 | 7 | %8,8 | %23,1 |
| Kum · Normal | 61 | 5 | 8 | 4 | %8,2 | %27,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 4 | 4 | 7 | %8,2 | %30,6 |
| 1201–1600 m | 202 | 9 | 21 | 18 | %4,5 | %23,8 |
| 1601–2000 m | 75 | 8 | 7 | 5 | %10,7 | %26,7 |
| 2001+ m | 30 | 4 | 1 | 1 | %13,3 | %20,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 184 | 16 | 17 | 16 | %8,7 | %26,6 |
| İngiliz | 172 | 9 | 16 | 15 | %5,2 | %23,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 104 | 9 | 11 | 12 | %8,7 | %30,8 |
| Handikap | 103 | 6 | 7 | 9 | %5,8 | %21,4 |
| Maiden | 92 | 4 | 7 | 5 | %4,3 | %17,4 |
| Satış | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| KV-8 | 11 | 3 | 3 | 0 | %27,3* | %54,5* |
| KV-6 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| G | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Baguç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wind Of Fear | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Lola Summer | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Junior Başkan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Wind Of Fear | G. Özçelik | 5/7 | 9,35 |
| 19.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lola Summer | B. Akçay | 5/15 | 17,40 |
| 09.11.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Junior Başkan | B. Baguç | 4/8 | 12,70 |
| 24.10.2025 | Bursa | Handikap 16 | 2100 Kum | Mengisoy | A. Altın | 12/13 | 5,40 |
| 13.10.2025 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Kum | By Yurdabak | T. Yıldız | 7/15 | 14,45 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Çaycı Kız | V. Abiş | 6/9 | 4,75 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Kameraykızı | M. Keçeci | 9/13 | 73,85 |
| 10.10.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Fırtınalar Diyarı | A. Çelik | 2/8 | 7,30 |
| 11.05.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Lily Winter | M. Manav | 16/17 | 70,90 |
| 11.05.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Strawberry Lady | H. Şimşek | 3/17 | 56,90 |
| 09.05.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Lola Summer | Ö. Yıldırım | 5/7 | 8,85 |
| 04.05.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Starlink | E. Aktuğ | 6/11 | 12,15 |
| 02.05.2025 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Fırtınalar Diyarı | B. Gökçe | 5/7 | 8,75 |
| 30.04.2025 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Uraz Han | A. Kaçmaz | 6/6 | 29,20 |
| 25.04.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Fırtınalar Diyarı | Ö. Yıldırım | 3/8 | 5,60 |
| 25.04.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Lola Summer | Ö. Yıldırım | 9/11 | 6,55 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Strawberry Lady | N. Avci | 11/18 | 31,30 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Uraz Han | M. Bilgin | 20/20 | 41,70 |
| 23.04.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Çaycı Kız | M. Kaya | 6/11 | 12,90 |
| 20.04.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | King Pele | G. Özçelik | 5/6 | 32,95 |
Sık sorulanlar
Ramazan Güneli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Güneli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.10.2026, İstanbul.
Ramazan Güneli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.