Antrenör
Nesih Doğan
Nesih Doğan'ın atları son 12 ayda 129 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 41 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (105 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nesih Doğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 105 | 11 | 8 | 17 | %10,5 | %34,3 | −%52,0 |
| Son 12 ay | 129 | 12 | 10 | 19 | %9,3 | %31,8 | −%57,2 |
| 2020'den bu yana | 1059 | 118 | 120 | 109 | %11,1 | %32,8 | −%22,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.05.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 105 | 11 | 8 | 17 | %10,5 | %34,3 |
| 2025 | 104 | 7 | 9 | 7 | %6,7 | %22,1 |
| 2024 | 324 | 33 | 31 | 32 | %10,2 | %29,6 |
| 2023 | 46 | 5 | 5 | 2 | %10,9 | %26,1 |
| 2021 | 142 | 15 | 16 | 17 | %10,6 | %33,8 |
| 2020 | 338 | 47 | 51 | 34 | %13,9 | %39,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 105 | 12 | 9 | 14 | %11,4 | %33,3 |
| Elazığ | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| Adana | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 87 | 9 | 6 | 12 | %10,3 | %31,0 |
| Kum · Sulu | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| Kum · Islak | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 2 | 2 | 2 | %8,0* | %24,0* |
| 1201–1600 m | 53 | 7 | 5 | 8 | %13,2 | %37,7 |
| 1601–2000 m | 50 | 3 | 3 | 9 | %6,0 | %30,0 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 113 | 11 | 9 | 14 | %9,7 | %30,1 |
| İngiliz | 16 | 1 | 1 | 5 | %6,3* | %43,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 54 | 3 | 5 | 9 | %5,6 | %31,5 |
| Şartlı | 38 | 5 | 3 | 5 | %13,2 | %34,2 |
| Maiden | 31 | 4 | 2 | 5 | %12,9 | %35,5 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 347 | 41 | 34 | 30 | %11,8 | %30,3 |
| Bursa | 226 | 22 | 23 | 27 | %9,7 | %31,9 |
| Elazığ | 143 | 9 | 6 | 12 | %6,3 | %18,9 |
| İstanbul | 111 | 19 | 16 | 10 | %17,1 | %40,5 |
| Diyarbakır | 60 | 4 | 8 | 8 | %6,7 | %33,3 |
| Kocaeli | 57 | 10 | 10 | 3 | %17,5 | %40,4 |
| Ankara | 52 | 4 | 11 | 5 | %7,7 | %38,5 |
| İzmir | 34 | 7 | 7 | 6 | %20,6 | %58,8 |
| Adana | 29 | 2 | 5 | 8 | %6,9* | %51,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 686 | 77 | 65 | 68 | %11,2 | %30,6 |
| Çim · Normal | 130 | 10 | 19 | 16 | %7,7 | %34,6 |
| Sentetik · Normal | 92 | 14 | 13 | 10 | %15,2 | %40,2 |
| Kum · Nemli | 65 | 6 | 12 | 6 | %9,2 | %36,9 |
| Kum · Sulu | 23 | 4 | 2 | 3 | %17,4* | %39,1* |
| Kum · Islak | 22 | 2 | 3 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Ağır | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 301 | 29 | 37 | 30 | %9,6 | %31,9 |
| 1201–1600 m | 426 | 54 | 45 | 45 | %12,7 | %33,8 |
| 1601–2000 m | 298 | 31 | 32 | 30 | %10,4 | %31,2 |
| 2001+ m | 34 | 4 | 6 | 4 | %11,8 | %41,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 908 | 105 | 103 | 94 | %11,6 | %33,3 |
| İngiliz | 151 | 13 | 17 | 15 | %8,6 | %29,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 394 | 50 | 50 | 42 | %12,7 | %36,0 |
| Handikap | 378 | 33 | 40 | 37 | %8,7 | %29,1 |
| Maiden | 207 | 25 | 17 | 22 | %12,1 | %30,9 |
| KV-6 | 30 | 1 | 7 | 2 | %3,3 | %33,3 |
| KV-7 | 19 | 6 | 4 | 3 | %31,6* | %68,4* |
| KV-8 | 16 | 3 | 1 | 1 | %18,8* | %31,3* |
| A | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Akyavuz | 19 | 6 | 6 | 4 | %31,6* | %84,2* |
| İ. Güreke | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| A. Akdemir | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| H. Altundağ | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| M. Şakir | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| M. Doğan | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| N. Altın | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Bayar | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| M. Akgöbek | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Y. Çelikbaş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Turbokolik | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Taht Alan | 12 | 1 | 0 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Towson | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| Menderes Kızı | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Kraldoğan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| .Vartoalagöz | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Oğlum Gökhan | 8 | 2 | 3 | 1 | 2/8 | 6/8 |
| Semendhan | 7 | 4 | 0 | 0 | 4/7 | 4/7 |
| Mahmelek | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sanatkar | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Elazığ | Maiden | 1100 Kum | Karlıova Beyi | H. Altunkılıç | 5/13 | 62,70 |
| 20.05.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Dede Ensar | M. Çakmak | 10/13 | 28,80 |
| 20.05.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Menderes Kızı | N. Altın | 11/13 | 6,15 |
| 20.05.2026 | Elazığ | Maiden | 1100 Kum | Koğun Sesi | M. Çakmak | 12/12 | 53,85 |
| 09.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Sertcan Ağa | H. Altundağ | 14/14 | 33,35 |
| 09.05.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1100 Kum | Karlıova Beyi | M. Doğan | 10/14 | 13,25 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Azat Baba | İ. Akın | 1/9 | 1,60 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Kraldoğan | M. Şakir | 9/9 | 12,15 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Pervari | N. Altın | 8/9 | 1,60 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Towson | M. Şakir | 3/7 | 7,80 |
| 03.05.2026 | Adana | Maiden | 1100 Kum | Güzel Defne | M. Çelik | 3/10 | 4,00 |
| 03.05.2026 | Adana | Maiden | 1100 Kum | Vurgunhan | F. Çetinbaş | 2/10 | 4,00 |
| 28.04.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Turbokolik | H. Altunkılıç | 5/8 | 12,90 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Kraldoğan | A. Bayar | 6/16 | 32,35 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | İyimser | M. Şakir | 14/16 | 16,10 |
| 22.04.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Taht Alan | A. Çankaya | 5/5 | 13,15 |
| 22.04.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1500 Kum | Legandary Warrıor | B. Sarıdal | 3/8 | 16,10 |
| 21.04.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Turbokolik | A. Akdemir | 5/10 | 11,05 |
| 14.04.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Karazemin Gülü | N. Altın | 4/8 | 6,90 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Taht Alan | H. Altundağ | 3/9 | 16,25 |
Sık sorulanlar
Nesih Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 105 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nesih Doğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.05.2026, Elazığ.
Nesih Doğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 105 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.