Antrenör
Levent Özmergen
Levent Özmergen'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (14 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Özmergen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* | – |
| 2020'den bu yana | 169 | 7 | 16 | 15 | %4,1 | %22,5 | −%82,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.08.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 2025 | 63 | 1 | 7 | 6 | %1,6 | %22,2 |
| 2024 | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| 2023 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 2022 | 54 | 3 | 7 | 2 | %5,6 | %22,2 |
| 2021 | 20 | 2 | 1 | 4 | %10,0* | %35,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Handikap | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 160 | 7 | 16 | 13 | %4,4 | %22,5 |
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 85 | 5 | 8 | 9 | %5,9 | %25,9 |
| Çim · Normal | 53 | 2 | 5 | 4 | %3,8 | %20,8 |
| Kum · Islak | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 1 | 3 | 1 | %2,9 | %14,7 |
| 1201–1600 m | 59 | 2 | 5 | 7 | %3,4 | %23,7 |
| 1601–2000 m | 62 | 4 | 6 | 7 | %6,5 | %27,4 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 85 | 4 | 9 | 5 | %4,7 | %21,2 |
| Arap | 84 | 3 | 7 | 10 | %3,6 | %23,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 59 | 4 | 7 | 7 | %6,8 | %30,5 |
| Maiden | 54 | 2 | 4 | 3 | %3,7 | %16,7 |
| Şartlı | 47 | 1 | 5 | 3 | %2,1 | %19,1 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Akpınar | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Eren | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Altun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Tekpetek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Söğüt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Öncel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Şimşek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Denpoy | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Datça Rüzgarı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gringolet | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Wings Of Time | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sarı Yusuf | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Datça Rüzgarı | O. Eren | 12/18 | 104,70 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Gringolet | E. Akpınar | 2/12 | 6,15 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Datça Rüzgarı | C. Altun | 10/17 | 4,75 |
| 30.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Gringolet | R. Ketme | 3/13 | 28,70 |
| 02.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Datça Rüzgarı | M. Tekpetek | 7/10 | 57,35 |
| 25.04.2026 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Datça Rüzgarı | İ. Söğüt | 9/13 | 80,70 |
| 10.04.2026 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Denpoy | M. Öncel | 8/11 | 46,60 |
| 01.03.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Denpoy | H. Şimşek | 11/12 | 62,80 |
| 15.02.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Denpoy | Y. Gökçe | 11/11 | 98,30 |
| 25.01.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Denpoy | B. Bülbül | 9/9 | 25,65 |
| 25.12.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Denpoy | O. Atmaca | 9/9 | 25,45 |
| 11.12.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Denpoy | A. Altın | 10/11 | 29,20 |
| 30.11.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Wings Of Time | E. Akpınar | 9/10 | 7,15 |
| 28.11.2025 | İzmir | KV-6 | 2100 Kum | Gringolet | Y. Gökçe | 8/11 | 49,00 |
| 13.11.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 1800 Çim | Sarı Yusuf | Ö. Özen | 6/11 | 31,95 |
| 08.11.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Denpoy | R. Ketme | 10/12 | 60,65 |
| 06.11.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1800 Çim | Sarı Yusuf | A. İnci | 5/12 | 5,15 |
| 30.10.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Çim | Aden Kraliçesi | M. Çiçek | 6/11 | 3,45 |
| 25.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Denpoy | A. Küründük | 10/10 | 25,25 |
| 18.10.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Cherry Bomb | E. Tepe | 12/13 | 182,95 |
Sık sorulanlar
Levent Özmergen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Özmergen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.08.2026, Bursa.
Levent Özmergen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 14 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.