Apranti (AP)AP nedir?
Emrullah Tepe
Emrullah Tepe son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (21 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrullah Tepe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* | – |
| Son 12 ay | 21 | 1 | 0 | 2 | %4,8* | %14,3* | – |
| 2020'den bu yana | 59 | 3 | 0 | 3 | %5,1 | %10,2 | −%33,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 17.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| 2025 | 33 | 2 | 0 | 2 | %6,1 | %12,1 |
| 2024 | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 21 | 1 | 0 | 2 | %4,8* | %14,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| İngiliz | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 58 | 2 | 0 | 3 | %3,4 | %8,6 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 2 | 0 | 2 | %8,0* | %16,0* |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 0 | 2 | %12,5* | %20,8* |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 1 | 0 | 2 | %3,0 | %9,1 |
| İngiliz | 26 | 2 | 0 | 1 | %7,7* | %11,5* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Ataş | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Tezel | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| S. Yudum | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| C. Köse | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Aslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ş. Özdeniz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Gül | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| S. Gözüngü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Bozbey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şal Kızı | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Armenin Kızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şelale Tay | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Never Say No | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ömürünoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Seydihan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Canencan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Öykülü Kız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Humay Kızım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Secret Lion | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Never Say No | S. Demir | 4/4 | 1,85 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Ömürünoğlu | S. Yudum | –/11 | 17,05 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Seydihan | A. Ataş | 10/10 | 75,40 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1600 Kum | Canencan | Ş. Özdeniz | 4/7 | 5,95 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Öykülü Kız | C. Köse | –/14 | 24,00 |
| 27.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Humay Kızım | S. Yudum | 8/8 | 49,30 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Secret Lion | B. Gül | 3/9 | 8,80 |
| 13.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Dilşahkaya | S. Gözüngü | 10/10 | 44,95 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Ceviz Ağacı | C. Köse | 16/16 | 23,00 |
| 30.01.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Captain Rover | M. Tezel | 11/11 | 45,25 |
| 29.01.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Armenin Kızı | A. Ataş | 4/6 | 8,95 |
| 23.01.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Şelale Tay | M. Tezel | 8/11 | 24,55 |
| 22.01.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yarışalan Tayı | B. Bozbey | 11/12 | 37,00 |
| 18.01.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Şal Kızı | H. Aslan | 11/14 | 15,50 |
| 15.01.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Dobra Kız | S. Minasoğlu | 5/11 | 15,15 |
| 11.01.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Şal Kızı | H. Aslan | 9/13 | 29,50 |
| 15.11.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Şal Kızı | A. Ataş | 11/14 | 23,45 |
| 15.11.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Çevik Gözde | A. Ataş | 7/10 | 47,35 |
| 15.11.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Şelale Tay | M. Tezel | 3/7 | 27,15 |
| 08.11.2025 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Şal Kızı | A. Ataş | 1/12 | 4,75 |
Sık sorulanlar
Emrullah Tepe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrullah Tepe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 17.10.2026, İzmir.
Emrullah Tepe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 21 koşu, 1 birincilik.
Emrullah Tepe apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.