Jokey
Sadettin Boyraz
Sadettin Boyraz son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadettin Boyraz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 9 | 2 | 2 | %27,3 | %39,4 | – |
| Son 12 ay | 33 | 9 | 2 | 2 | %27,3 | %39,4 | – |
| 2020'den bu yana | 2109 | 238 | 229 | 245 | %11,3 | %33,8 | −%45,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 9 | 2 | 2 | %27,3 | %39,4 |
| 2025 | 121 | 9 | 9 | 8 | %7,4 | %21,5 |
| 2024 | 234 | 21 | 31 | 28 | %9,0 | %34,2 |
| 2023 | 334 | 34 | 34 | 40 | %10,2 | %32,3 |
| 2022 | 468 | 53 | 47 | 53 | %11,3 | %32,7 |
| 2021 | 543 | 58 | 65 | 67 | %10,7 | %35,0 |
| 2020 | 376 | 54 | 41 | 47 | %14,4 | %37,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 30 | 8 | 1 | 2 | %26,7 | %36,7 |
| Ankara | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 14 | 5 | 0 | 1 | %35,7* | %42,9* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 4 | 0 | 0 | %40,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 18 | 5 | 2 | 1 | %27,8* | %44,4* |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 28 | 9 | 2 | 2 | %32,1* | %46,4* |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1064 | 100 | 100 | 108 | %9,4 | %28,9 |
| Ankara | 447 | 50 | 56 | 54 | %11,2 | %35,8 |
| Adana | 270 | 31 | 34 | 42 | %11,5 | %39,6 |
| Kocaeli | 121 | 22 | 15 | 18 | %18,2 | %45,5 |
| Bursa | 104 | 15 | 11 | 12 | %14,4 | %36,5 |
| Antalya | 57 | 13 | 2 | 6 | %22,8 | %36,8 |
| İzmir | 46 | 7 | 11 | 5 | %15,2 | %50,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 625 | 62 | 64 | 75 | %9,9 | %32,2 |
| Sentetik · Normal | 614 | 63 | 62 | 62 | %10,3 | %30,5 |
| Kum · Normal | 600 | 76 | 76 | 78 | %12,7 | %38,3 |
| Çim · Yumuşak | 65 | 7 | 7 | 3 | %10,8 | %26,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 47 | 5 | 7 | 6 | %10,6 | %38,3 |
| Kum · Nemli | 44 | 7 | 3 | 8 | %15,9 | %40,9 |
| Kum · Islak | 41 | 3 | 7 | 3 | %7,3 | %31,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 31 | 5 | 2 | 2 | %16,1 | %29,0 |
| Çim · Ağır | 18 | 3 | 1 | 4 | %16,7* | %44,4* |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 3 | 0 | 2 | 3/6 | 5/6 |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 339 | 38 | 37 | 41 | %11,2 | %34,2 |
| 1201–1600 m | 1074 | 121 | 119 | 120 | %11,3 | %33,5 |
| 1601–2000 m | 450 | 54 | 52 | 54 | %12,0 | %35,6 |
| 2001+ m | 246 | 25 | 21 | 30 | %10,2 | %30,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1376 | 147 | 163 | 182 | %10,7 | %35,8 |
| Arap | 733 | 91 | 66 | 63 | %12,4 | %30,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Mutlu | 7 | 5 | 0 | 1 | 5/7 | 6/7 |
| S. Çiftçi | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| C. Turan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Harmanbaşı | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| H. Yüzbaşı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| İ. Bekiroğulları | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Y. Taluk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Çalışkan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Karaköleoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Avcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Whizbang | 7 | 5 | 0 | 1 | 5/7 | 6/7 |
| Harun Reis | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Tenacious Khan | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Gravitas | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Royal Angel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Captain Fantastic | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Income | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Tolper | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Meloncitto | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Traktör | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Captain Fantastic | H. Yüzbaşı | 1/6 | 1,35 |
| 29.10.2026 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Whizbang | E. Mutlu | 1/8 | 1,25 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Income | İ. Bekiroğulları | 2/6 | 22,40 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Tolper | Y. Taluk | 8/9 | 10,25 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Meloncitto | H. Çalışkan | 4/7 | 2,85 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Traktör | E. Karaköleoğlu | 15/17 | 16,80 |
| 16.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Whizbang | E. Mutlu | 1/6 | 1,50 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Sentetik | Harun Reis | A. Avcı | 5/7 | 2,45 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Balkıbey | S. Çiftçi | 13/13 | 36,30 |
| 27.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1600 Çim | Whizbang | E. Mutlu | 1/9 | 3,10 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Pleasant Moon | C. Turan | 10/12 | 10,30 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Şöhret Hanım | Y. Taşkın | 4/21 | 23,65 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Via Sistino | C. Çetin | 9/9 | 8,80 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1400 Sentetik | Sirius Mi | M. Kurdu | 7/7 | 6,30 |
| 09.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 1600 Çim | Turamun | A. Pamukci | 6/7 | 9,20 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Harun Reis | S. Çiftçi | 6/9 | 2,60 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Whizbang | E. Mutlu | 1/7 | 7,70 |
| 21.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Tenacious Khan | H. Harmanbaşı | 3/8 | 7,35 |
| 09.08.2026 | İstanbul | G 3 | 2200 Çim | Whizbang | E. Mutlu | 3/9 | 2,60 |
| 07.08.2026 | Bursa | KV-7 | 1300 Kum | Tenacious Khan | H. Harmanbaşı | 2/4 | 2,15 |
Sık sorulanlar
Sadettin Boyraz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 9 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sadettin Boyraz bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Sadettin Boyraz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 30 koşu, 8 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.