Apranti (AP)AP nedir?
Oktay Kızıldaş
Oktay Kızıldaş son 12 ayda 55 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Oktay Kızıldaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 2 | 1 | 4 | %4,4 | %15,6 | – |
| Son 12 ay | 55 | 2 | 2 | 4 | %3,6 | %14,5 | −%58,8 |
| 2020'den bu yana | 803 | 38 | 46 | 44 | %4,7 | %15,9 | −%51,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 22.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 2 | 1 | 4 | %4,4 | %15,6 |
| 2025 | 96 | 4 | 8 | 4 | %4,2 | %16,7 |
| 2024 | 48 | 4 | 0 | 4 | %8,3 | %16,7 |
| 2023 | 146 | 8 | 9 | 8 | %5,5 | %17,1 |
| 2022 | 187 | 6 | 12 | 8 | %3,2 | %13,9 |
| 2021 | 170 | 6 | 13 | 9 | %3,5 | %16,5 |
| 2020 | 111 | 8 | 3 | 7 | %7,2 | %16,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 55 | 2 | 2 | 4 | %3,6 | %14,5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 2 | 1 | 2 | %5,4 | %13,5 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 32 | 1 | 2 | 0 | %3,1 | %9,4 |
| İngiliz | 23 | 1 | 0 | 4 | %4,3* | %21,7* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 777 | 35 | 43 | 42 | %4,5 | %15,4 |
| Bursa | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 408 | 21 | 24 | 17 | %5,1 | %15,2 |
| Çim · Normal | 246 | 12 | 9 | 14 | %4,9 | %14,2 |
| Kum · Islak | 56 | 1 | 4 | 6 | %1,8 | %19,6 |
| Kum · Nemli | 36 | 2 | 5 | 3 | %5,6 | %27,8 |
| Kum · Sulu | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 127 | 5 | 5 | 6 | %3,9 | %12,6 |
| 1201–1600 m | 339 | 15 | 17 | 13 | %4,4 | %13,3 |
| 1601–2000 m | 287 | 15 | 18 | 22 | %5,2 | %19,2 |
| 2001+ m | 50 | 3 | 6 | 3 | %6,0 | %24,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 437 | 25 | 25 | 21 | %5,7 | %16,2 |
| İngiliz | 366 | 13 | 21 | 23 | %3,6 | %15,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gökçe | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
| M. Tezel | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| A. Öksüzler | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Y. Arslanca | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Ceylan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Durmuş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Taşdemir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Güdücü | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Kurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Gözüngü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Canfeza | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Timeless | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Koşukavak Aslanı | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Gökçestar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Ring Rang Rong | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Kazancı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gerard | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Baby Arya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Söğüt Efesi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çılgındağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Aydinç | S. Gökçe | 6/9 | 23,15 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Kazancı | O. Taşdemir | 7/12 | 42,55 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Dragon Bora | M. Güdücü | 7/14 | 14,95 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kazancı | O. Taşdemir | 6/12 | 21,80 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Gerard | Y. Arslanca | 5/9 | 9,60 |
| 22.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Baby Arya | S. Gökçe | 5/7 | 11,30 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Söğüt Efesi | S. Gökçe | 14/15 | 48,85 |
| 01.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Colour Of Light | S. Gözüngü | 5/9 | 4,05 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Dilberhatun | M. Karaca | 15/20 | 29,65 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Timeless | F. Ceylan | 9/12 | 16,70 |
| 27.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Timeless | F. Ceylan | 7/12 | 35,60 |
| 21.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Timeless | F. Ceylan | 5/12 | 27,95 |
| 14.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Gerard | Y. Arslanca | 7/12 | 9,00 |
| 07.06.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Sengülde | T. Temizer | 17/17 | 19,40 |
| 28.05.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Koşukavak Aslanı | S. Gökçe | 6/13 | 11,80 |
| 23.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Baby Arya | S. Gökçe | 5/10 | 20,30 |
| 21.05.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Meşe Palamudu | C. Köse | 15/18 | 60,55 |
| 21.05.2026 | İzmir | Maiden | 1000 Kum | Lady Esin | S. Gökçe | 4/7 | 10,00 |
| 07.05.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1100 Kum | Çılgındağ | H. Durmuş | 8/12 | 29,35 |
| 30.04.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Çim | Çılgındağ | H. Durmuş | 5/9 | 10,75 |
Sık sorulanlar
Oktay Kızıldaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 45 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Oktay Kızıldaş bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 22.10.2026, İzmir.
Oktay Kızıldaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 55 koşu, 2 birincilik.
Oktay Kızıldaş apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.