Jokey
Burak Bektaş
Burak Bektaş son 12 ayda 74 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (36 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Bektaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %3,3 | – |
| Son 12 ay | 74 | 1 | 3 | 4 | %1,4 | %10,8 | −%68,9 |
| 2020'den bu yana | 2314 | 162 | 223 | 252 | %7,0 | %27,5 | −%42,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 20.09.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %3,3 |
| 2025 | 388 | 13 | 32 | 45 | %3,4 | %23,2 |
| 2024 | 350 | 41 | 38 | 34 | %11,7 | %32,3 |
| 2023 | 257 | 17 | 29 | 19 | %6,6 | %25,3 |
| 2022 | 451 | 28 | 41 | 58 | %6,2 | %28,2 |
| 2021 | 543 | 43 | 52 | 65 | %7,9 | %29,5 |
| 2020 | 295 | 20 | 31 | 30 | %6,8 | %27,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 36 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %13,9 |
| İstanbul | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Diyarbakır | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Kocaeli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 49 | 1 | 3 | 2 | %2,0 | %12,2 |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 26 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,8* |
| 1601–2000 m | 29 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %10,3* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 1 | 2 | 0 | %2,6 | %7,7 |
| Arap | 35 | 0 | 1 | 4 | %0,0 | %14,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 974 | 55 | 87 | 103 | %5,6 | %25,2 |
| Diyarbakır | 656 | 71 | 74 | 89 | %10,8 | %35,7 |
| Elazığ | 628 | 36 | 60 | 59 | %5,7 | %24,7 |
| Adana | 33 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,1 |
| İstanbul | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kocaeli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2123 | 146 | 205 | 236 | %6,9 | %27,6 |
| Kum · Nemli | 101 | 13 | 10 | 10 | %12,9 | %32,7 |
| Kum · Sulu | 35 | 1 | 3 | 4 | %2,9 | %22,9 |
| Kum · Islak | 25 | 2 | 5 | 1 | %8,0* | %32,0* |
| Çim · Normal | 20 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,0* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 850 | 68 | 84 | 99 | %8,0 | %29,5 |
| 1201–1600 m | 505 | 27 | 44 | 55 | %5,3 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 925 | 65 | 90 | 96 | %7,0 | %27,1 |
| 2001+ m | 34 | 2 | 5 | 2 | %5,9 | %26,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1165 | 87 | 117 | 133 | %7,5 | %28,9 |
| İngiliz | 1149 | 75 | 106 | 119 | %6,5 | %26,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Bektaş | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| G. Balta | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Ö. Gündüz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| T. Çizik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| H. Atakaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| B. Demirkapu | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| M. Baykara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Sarıdal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Yardımcı | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| H. El | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kara Maho | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Gökkara | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Business | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Deniz Zaman | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Susuzkurt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Benzema | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Miss California | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Özaras | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Pamuk Ella | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ms Evdoxia | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Çim | Pamuk Ella | H. El | 9/11 | 68,40 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Ms Evdoxia | H. El | 7/7 | 33,70 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Business | S. Bektaş | 10/13 | 41,55 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Miss California | S. Bektaş | 6/10 | 18,15 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Business | S. Bektaş | 5/12 | 80,85 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Blue Chief | S. Bektaş | 11/16 | 95,30 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Business | S. Bektaş | 10/16 | 129,40 |
| 30.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Miss California | S. Bektaş | 8/11 | 27,85 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Taltif | Ö. Alakuştekin | 10/11 | 87,90 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Baranım King | A. Tekdemir | 12/13 | 25,25 |
| 14.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1800 Kum | Business | S. Bektaş | 6/9 | 25,45 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Winged Hussar | M. Baykara | 12/13 | 49,65 |
| 20.05.2026 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Deniz Zaman | S. Bektaş | 10/12 | 43,90 |
| 08.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Çim | Uçan Ilgın | M. Baykara | 9/16 | 16,60 |
| 08.05.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Vahşi Bawikal | M. Baykara | 6/6 | 2,85 |
| 06.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Deniz Zaman | S. Bektaş | 16/16 | 49,05 |
| 19.04.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1600 Çim | Deniz Zaman | S. Bektaş | 9/11 | 14,00 |
| 04.04.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Senkron | S. Bektaş | 7/18 | 15,75 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Yakoo | S. Günaydın | 10/12 | 50,55 |
| 28.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Business | S. Bektaş | 10/12 | 51,95 |
Sık sorulanlar
Burak Bektaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 30 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak Bektaş bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 20.09.2026, İstanbul.
Burak Bektaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 36 koşu, 0 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.