Antrenör
Gökhan Balta
Gökhan Balta'ın atları son 12 ayda 131 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Balta antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 131 | 13 | 12 | 11 | %9,9 | %27,5 | −%43,1 |
| 2020'den bu yana | 1233 | 92 | 87 | 123 | %7,5 | %24,5 | −%54,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.12.2025, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 471 | 42 | 32 | 49 | %8,9 | %26,1 |
| 2024 | 58 | 1 | 5 | 14 | %1,7 | %34,5 |
| 2023 | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 2021 | 84 | 3 | 2 | 3 | %3,6 | %9,5 |
| 2020 | 610 | 46 | 47 | 56 | %7,5 | %24,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 54 | 3 | 5 | 1 | %5,6 | %16,7 |
| Elazığ | 29 | 4 | 2 | 5 | %13,8* | %37,9* |
| Adana | 25 | 2 | 2 | 4 | %8,0* | %32,0* |
| Diyarbakır | 23 | 4 | 3 | 1 | %17,4* | %34,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 114 | 12 | 11 | 6 | %10,5 | %25,4 |
| Kum · Nemli | 14 | 1 | 1 | 4 | %7,1* | %42,9* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 38 | 5 | 4 | 3 | %13,2 | %31,6 |
| 1201–1600 m | 50 | 3 | 2 | 4 | %6,0 | %18,0 |
| 1601–2000 m | 41 | 5 | 6 | 3 | %12,2 | %34,1 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 66 | 7 | 4 | 4 | %10,6 | %22,7 |
| Arap | 65 | 6 | 8 | 7 | %9,2 | %32,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 53 | 4 | 5 | 5 | %7,5 | %26,4 |
| Şartlı | 36 | 5 | 5 | 3 | %13,9 | %36,1 |
| Maiden | 29 | 2 | 1 | 2 | %6,9* | %17,2* |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 567 | 34 | 32 | 49 | %6,0 | %20,3 |
| Elazığ | 333 | 27 | 23 | 34 | %8,1 | %25,2 |
| Diyarbakır | 230 | 26 | 24 | 29 | %11,3 | %34,3 |
| Adana | 88 | 5 | 8 | 10 | %5,7 | %26,1 |
| Kocaeli | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1086 | 84 | 70 | 110 | %7,7 | %24,3 |
| Kum · Nemli | 54 | 3 | 6 | 5 | %5,6 | %25,9 |
| Kum · Islak | 41 | 3 | 7 | 3 | %7,3 | %31,7 |
| Çim · Normal | 36 | 2 | 4 | 5 | %5,6 | %30,6 |
| Kum · Sulu | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 484 | 34 | 31 | 49 | %7,0 | %23,6 |
| 1201–1600 m | 337 | 20 | 20 | 29 | %5,9 | %20,5 |
| 1601–2000 m | 399 | 38 | 35 | 42 | %9,5 | %28,8 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 702 | 60 | 55 | 77 | %8,5 | %27,4 |
| Arap | 531 | 32 | 32 | 46 | %6,0 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 425 | 38 | 33 | 46 | %8,9 | %27,5 |
| Handikap | 384 | 30 | 23 | 39 | %7,8 | %24,0 |
| Maiden | 350 | 22 | 22 | 32 | %6,3 | %21,7 |
| KV-6 | 30 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %13,3 |
| KV-7 | 17 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %29,4* |
| A | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Satış | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| G | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| F. Yardımcı | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| A. Bayar | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| İ. Katar | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| B. Bektaş | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| N. Demir | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| H. Altunkılıç | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| M. Işık | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Aktürk | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| A. Akdemir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| King Ova | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Shining Of Darknes | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Mr Big Shot | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Zandita | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Narlık Güzeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Victory Boss | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Şeg Gülo | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Madenci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Koca Sabri | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Irmak Beyi | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Adana | G 3 | 1900 Kum | King Ova | M. Akgöbek | 8/9 | 36,00 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1300 Kum | Ağasaçan | Y. Cengiz | 4/16 | 9,25 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1300 Kum | Yılmaz Rüşen | T. Bali | 6/16 | 20,20 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Shining Of Darknes | F. Yardımcı | 1/11 | 8,45 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Gold Milla | M. Işık | 9/11 | 35,90 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Atom Ayşe | N. Altın | 4/12 | 30,45 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Mr Big Shot | T. Bali | 9/11 | 10,10 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Zandita | F. Çetin | 11/11 | 4,65 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Ünlü Ekin | A. Akdemir | 5/10 | 17,90 |
| 03.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | September Rain | M. Şakir | 8/11 | 17,25 |
| 02.12.2025 | Adana | Handikap 13 | 1400 Kum | Canrobin | L. Taptık | 10/15 | 19,00 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Karaşimşek | A. Bayar | 7/13 | 11,25 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | Ahmet Ağa | N. Demir | 12/13 | 9,40 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Kızıl Doru | F. Yardımcı | 6/8 | 4,60 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Canımınözü | M. Doğan | 2/8 | 5,05 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Narlık Güzeli | İ. Akyavuz | 4/8 | 3,00 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Victory Boss | Y. Cengiz | 8/10 | 19,50 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Alkuruşkızı | M. Doğan | 2/15 | 4,40 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Mualla | N. Altın | 9/15 | 26,55 |
| 01.12.2025 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Heybetli Tay | A. Bayar | 5/13 | 20,50 |
Sık sorulanlar
Gökhan Balta bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Balta'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.12.2025, Adana.
Gökhan Balta en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 54 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.