Antrenör
Ümüt Bölek
Ümüt Bölek'ın atları son 12 ayda 32 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (27 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümüt Bölek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* | – |
| Son 12 ay | 32 | 1 | 2 | 3 | %3,1 | %18,8 | – |
| 2020'den bu yana | 159 | 4 | 13 | 13 | %2,5 | %18,9 | −%85,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.07.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
| 2025 | 28 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %25,0* |
| 2024 | 42 | 3 | 6 | 2 | %7,1 | %26,2 |
| 2023 | 22 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %13,6* |
| 2022 | 22 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,5* |
| 2021 | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 27 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %14,8* |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| 1601–2000 m | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| İngiliz | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| Şartlı | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 86 | 1 | 3 | 9 | %1,2 | %15,1 |
| Antalya | 66 | 3 | 10 | 4 | %4,5 | %25,8 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 45 | 0 | 1 | 7 | %0,0 | %17,8 |
| Sentetik · Normal | 43 | 0 | 8 | 4 | %0,0 | %27,9 |
| Kum · Normal | 36 | 1 | 2 | 1 | %2,8 | %11,1 |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %17,4* |
| 1201–1600 m | 81 | 4 | 6 | 6 | %4,9 | %19,8 |
| 1601–2000 m | 39 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %17,9 |
| 2001+ m | 16 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %18,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 105 | 2 | 7 | 12 | %1,9 | %20,0 |
| İngiliz | 54 | 2 | 6 | 1 | %3,7 | %16,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 61 | 2 | 7 | 7 | %3,3 | %26,2 |
| Şartlı | 44 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %11,4 |
| Maiden | 41 | 2 | 3 | 3 | %4,9 | %19,5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Özen | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| M. Tekpetek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Akgöbek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Metin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Ökten | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Altay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Atmaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| C. Tepe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mandacan | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Magnificant Blood | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Esengözlüm | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Meşe Palamudu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Gençyürek | 5 | 0 | 2 | 2 | 0/5 | 4/5 |
| Victorifly | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Özgüntay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Victorifly | E. Ökten | 9/20 | 59,40 |
| 07.05.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Mandacan | T. Yıldız | 7/7 | 15,15 |
| 25.04.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Çim | Mandacan | T. Yıldız | 3/13 | 15,75 |
| 09.04.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Magnificant Blood | M. Tekpetek | 7/8 | 63,70 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Esengözlüm | H. Yıldız | 11/17 | 28,20 |
| 24.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Magnificant Blood | S. Altay | 8/8 | 63,80 |
| 17.03.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Magnificant Blood | O. Atmaca | 9/11 | 43,30 |
| 13.03.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Esengözlüm | M. Akgöbek | 5/6 | 44,05 |
| 27.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Sentetik | Magnificant Blood | M. Akgöbek | 8/9 | 83,00 |
| 24.02.2026 | Antalya | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Mandacan | C. Tepe | 5/8 | 37,30 |
| 15.02.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Meşe Palamudu | U. İrtiş | 8/12 | 24,35 |
| 13.02.2026 | Antalya | Satış 1 | 2100 Sentetik | Mandacan | E. Cankılıç | 8/18 | 17,45 |
| 13.02.2026 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Magnificant Blood | M. Akgöbek | 9/11 | 52,75 |
| 08.02.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Meşe Palamudu | M. Bilgin | 1/11 | 3,05 |
| 30.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Esengözlüm | A. Metin | 8/12 | 99,50 |
| 29.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Meşe Palamudu | M. Çelik | 7/12 | 2,95 |
| 27.01.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Magnificant Blood | S. Özen | 11/11 | 18,00 |
| 20.01.2026 | Antalya | Şartlı 5 | 1200 Kum | Esengözlüm | A. Metin | 10/11 | 43,05 |
| 15.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Gençyürek | S. Özen | 3/13 | 2,95 |
| 15.01.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Özgüntay | M. Tekpetek | 8/13 | 34,50 |
Sık sorulanlar
Ümüt Bölek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 23 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ümüt Bölek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.07.2026, İzmir.
Ümüt Bölek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 27 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.