Jokey
Şevhat Gökçe
Şevhat Gökçe son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şevhat Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 239 | 17 | 17 | 17 | %7,1 | %21,3 | −%25,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 16.03.2023, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 35 | 3 | 3 | 5 | %8,6 | %31,4 |
| 2022 | 149 | 13 | 11 | 8 | %8,7 | %21,5 |
| 2021 | 54 | 1 | 3 | 4 | %1,9 | %14,8 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 109 | 8 | 6 | 5 | %7,3 | %17,4 |
| Kocaeli | 58 | 6 | 7 | 4 | %10,3 | %29,3 |
| İstanbul | 44 | 1 | 0 | 2 | %2,3 | %6,8 |
| İzmir | 19 | 2 | 1 | 5 | %10,5* | %42,1* |
| Antalya | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 125 | 12 | 13 | 9 | %9,6 | %27,2 |
| Çim · Normal | 48 | 4 | 1 | 3 | %8,3 | %16,7 |
| Sentetik · Normal | 37 | 1 | 2 | 3 | %2,7 | %16,2 |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 6 | 3 | 5 | %14,3 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 114 | 4 | 9 | 9 | %3,5 | %19,3 |
| 1601–2000 m | 70 | 6 | 5 | 3 | %8,6 | %20,0 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 194 | 16 | 15 | 17 | %8,2 | %24,7 |
| İngiliz | 45 | 1 | 2 | 0 | %2,2 | %6,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2023 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Lignin Energy | Y. Karaküçük | 9/10 | 6,35 |
| 13.03.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Dal Pınar | B. Yıldırım | 9/16 | 23,85 |
| 13.03.2023 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Miss Balkan | A. Olcar | 11/11 | 34,80 |
| 10.03.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Lokum Oğlu | Ş. Özgür | 3/10 | 3,35 |
| 09.03.2023 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | Son Başak | C. Çiçek | 14/14 | 22,45 |
| 09.03.2023 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Efeova | T. Ateş | 12/12 | 1,95 |
| 06.03.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | King Arel | R. Coşkun | 12/14 | 5,10 |
| 06.03.2023 | Bursa | Handikap 17 | 1900 Kum | Sınır Tanımaz | H. Demirbaş | 6/13 | 6,70 |
| 06.03.2023 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Erşafak | H. Demirbaş | 8/8 | 39,65 |
| 06.03.2023 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Irmaksoy | M. Soylu | 6/11 | 5,40 |
| 05.03.2023 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Anka Ateşi | M. Akkuş | 3/5 | 5,30 |
| 02.03.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Fukara | M. Soylu | 3/9 | 2,65 |
| 27.02.2023 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Şen Poyraz | E. Güneş | 9/10 | 113,00 |
| 27.02.2023 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Fırat Baba | İ. Canpolat | 9/15 | 10,10 |
| 27.02.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Utkucuk | A. Akbulut | 1/12 | 9,85 |
| 23.02.2023 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Geçit Kızı | D. Sav | 16/16 | 38,25 |
| 20.02.2023 | Bursa | KV-6 | 1800 Kum | Uludoruk | T. Biricik | 6/6 | 7,20 |
| 05.02.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Olgunalp | İ. Canpolat | 6/10 | 25,50 |
| 01.02.2023 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Fırtına Makay | S. Almaz | 10/13 | 18,50 |
| 30.01.2023 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Durulay | G. Gökçe | 1/13 | 12,00 |
Sık sorulanlar
Şevhat Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şevhat Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 16.03.2023, Kocaeli.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.