Antrenör
İlyas Canpolat
İlyas Canpolat'ın atları son 12 ayda 48 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İlyas Canpolat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 3 | 3 | 4 | %6,5 | %21,7 | – |
| Son 12 ay | 48 | 3 | 3 | 4 | %6,3 | %20,8 | – |
| 2020'den bu yana | 458 | 51 | 41 | 38 | %11,1 | %28,4 | −%43,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 3 | 3 | 4 | %6,5 | %21,7 |
| 2025 | 25 | 1 | 1 | 4 | %4,0* | %24,0* |
| 2024 | 35 | 4 | 8 | 1 | %11,4 | %37,1 |
| 2023 | 109 | 16 | 7 | 7 | %14,7 | %27,5 |
| 2022 | 128 | 14 | 14 | 10 | %10,9 | %29,7 |
| 2021 | 98 | 11 | 8 | 10 | %11,2 | %29,6 |
| 2020 | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 44 | 3 | 2 | 4 | %6,8 | %20,5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| Çim · Normal | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 29 | 2 | 2 | 4 | %6,9* | %27,6* |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 42 | 3 | 3 | 4 | %7,1 | %23,8 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 26 | 2 | 3 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Maiden | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 282 | 25 | 21 | 27 | %8,9 | %25,9 |
| İstanbul | 49 | 10 | 4 | 2 | %20,4 | %32,7 |
| Kocaeli | 46 | 6 | 4 | 2 | %13,0 | %26,1 |
| İzmir | 37 | 6 | 4 | 1 | %16,2 | %29,7 |
| Antalya | 35 | 3 | 6 | 4 | %8,6 | %37,1 |
| Ankara | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 239 | 22 | 23 | 23 | %9,2 | %28,5 |
| Çim · Normal | 107 | 18 | 7 | 7 | %16,8 | %29,9 |
| Sentetik · Normal | 36 | 3 | 2 | 1 | %8,3 | %16,7 |
| Kum · Nemli | 28 | 2 | 4 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 66 | 4 | 3 | 7 | %6,1 | %21,2 |
| 1201–1600 m | 227 | 30 | 22 | 23 | %13,2 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 126 | 8 | 12 | 6 | %6,3 | %20,6 |
| 2001+ m | 39 | 9 | 4 | 2 | %23,1 | %38,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 263 | 35 | 26 | 21 | %13,3 | %31,2 |
| İngiliz | 195 | 16 | 15 | 17 | %8,2 | %24,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 180 | 21 | 12 | 10 | %11,7 | %23,9 |
| Şartlı | 116 | 9 | 15 | 12 | %7,8 | %31,0 |
| Maiden | 79 | 11 | 8 | 8 | %13,9 | %34,2 |
| KV-6 | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| KV-7 | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| G | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Satış | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| KV-8 | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| A | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Akpınar | 16 | 2 | 2 | 3 | %12,5* | %43,8* |
| Y. Yüksel | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| C. Altun | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| B. Çetin | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| T. Alıcı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gravity Of Love | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Flowing Flood | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Woodland Cry | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Robertkaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Leyla Reis | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Arselya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Northern Love | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Mevlüde Hatun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Human Torch | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Arlinhan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Arselya | C. Altun | 5/13 | 49,85 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Arselya | C. Altun | 9/12 | 33,70 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Gravity Of Love | M. Çelik | 13/13 | 14,75 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Gravity Of Love | M. Çelik | 10/13 | 26,85 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Northern Love | T. Alıcı | 10/13 | 40,55 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Northern Love | A. Kurşun | 5/8 | 8,65 |
| 14.08.2026 | Bursa | KV-9 | 2000 Kum | Human Torch | M. Akyavuz | 4/7 | 12,35 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Gravity Of Love | Y. Yüksel | 7/11 | 17,85 |
| 07.08.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Gravity Of Love | Y. Yüksel | 4/6 | 24,40 |
| 31.07.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Leyla Reis | E. Atlamaz | 9/15 | 49,70 |
| 31.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Gravity Of Love | Y. Gökçe | 11/17 | 28,10 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Arlinhan | M. Bağ | 6/12 | 36,65 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Gravity Of Love | B. Gökçe | 5/12 | 32,10 |
| 10.07.2026 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Mevlüde Hatun | D. Konuk | 13/15 | 56,30 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Gravity Of Love | Y. Yüksel | 10/12 | 35,55 |
| 29.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1500 Çim | Gravity Of Love | Y. Yüksel | 6/11 | 39,00 |
| 25.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Leyla Reis | T. Alıcı | 13/13 | 75,55 |
| 25.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Kum | Tm Bataile | C. Altun | 10/10 | 17,65 |
| 25.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Mevlüde Hatun | C. Altun | 7/8 | 41,80 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Leyla Reis | N. Avci | 11/14 | 13,00 |
Sık sorulanlar
İlyas Canpolat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 46 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İlyas Canpolat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
İlyas Canpolat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 44 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.